18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ubogacanie kulturowe pasztetów z Köln w niemczech.

o1945lg • 2016-01-05, 12:34
Według artykułu, który ukazał się w Niemczech na lamach „Westdeutsche Allgemine Zeitung”

Dantejskie sceny w Kolonii: Tysiące arabów gwałci i rabuje kobiety

W noc sylwestrowa w okolicach dworca głównego w Kolonii rozegrały się dantejskie sceny,
Grupa młodych arabów która składała się się z około 1000 osób atakowała, rabowała i gwałciła kobiety.

Policja i ofiary opisują złoczyńców jako bardzo agresywnych i pozbawionych wszelkich skrupułów.

Policja i miasto Kolonia założyły specjalne grupy, które się tym zjawiskiem zajmą, które do tej pory na terenach Niemiec nie było znane.



:doggy: :cumshot: :wisielec: :ukrzyzowany: :gilotyna: :dead:

źródło: www.derwesten.de/region/auch-in-hamburg-sexuelle-uebergriffe-auf-frauen-an-silvester-id11428037.html

o1945lg

2016-01-05, 12:42
@S4ndal o proszę, nawet TVN już nie kłamie w sprawie 'biednych uchodźców'?

mi...........80

2016-01-05, 12:53
Piękna sprawa, niech rośnie nam w siłę armia Allaha.

nowynick

2016-01-05, 12:53
najlepsze, że jak pegida wyszła przeciw temu protestować to nazwali ich antyislamskimi ksenofobami... k***a łby mają zacząć dziennikarzom ucinać żeby się obudzili?

iamthelaw

2016-01-05, 13:00
nowynick napisał/a:

najlepsze, że jak pegida wyszła przeciw temu protestować to nazwali ich antyislamskimi ksenofobami... k***a łby mają zacząć dziennikarzom ucinać żeby się obudzili?



Łby dziennikarzy to już lecą za obrazę ich mahmuda. Na szczęście Polska to kraj rasistów, ksenofobów i katoli więc nam nic nie grozi.

nowynick

2016-01-05, 13:09
hehe wymyśliłem na tych desperatów nowe określenie:

Niemkojebcy :mrgreen:

Frank Drebin

2016-01-05, 13:43
współczuje tym Arabom aż tak zdesperowani żeby Niemki walić :( Co ta wojna zrobiła z tych biednych zwierząt

br...........or

2016-01-05, 13:48
Już sobie wyobrażam jakby coś takiego mialo miejsce u nas. Tutaj dres za same spojrzenie na jego lachona może wyj***ć a co dopiero jakby taki ciapak wyr*chał :-D Przykre by było że policja scigałaby tych co by robili co należy z tym ciapactwem a na to się zapowiada bo mamy przyjąć tyle ile pewna k***a "wynegocjowała" parę miesięcy temu.

I btw niemkojebców, one pewnie czerpały z tego przyjemność

AgentGrzesiek

2016-01-05, 14:06
5 dni czekali od Sylwestra, widocznie już dłużej nie dało się tego ukrywać. :mrgreen:

krzysztof6666

2016-01-05, 14:29
U nas maczety, siekiery, miecze i kusze poszły by w ruch. W imię zasad i dobra społecznego.

madufo

2016-01-05, 14:44
Coś czuję, że nasi koledzy powrócą do zwyczajów z XX wieku i będą wypie**alać ludzi :D

horikawa

2016-01-05, 14:53
Coś ch*ja prawda.
Byłem w koloni w centrum 2 i 3 stycznia większość w centrum pod tą jebitną katedrą i co prawda ciapatych dużo, ale w sumie tyle samo co w całych Niemczech, nie widziałem absolutnie nic co mogło by wskazywać na jakiekolwiek agresywne zachowanie kogokolwiek. Może miałem szczęście, ale z drugiej strony gazety mogą po prostu kłamać.