18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacanie kulturowe pasztetów z Köln w niemczech.

o1945lg • 2016-01-05, 12:34
Według artykułu, który ukazał się w Niemczech na lamach „Westdeutsche Allgemine Zeitung”

Dantejskie sceny w Kolonii: Tysiące arabów gwałci i rabuje kobiety

W noc sylwestrowa w okolicach dworca głównego w Kolonii rozegrały się dantejskie sceny,
Grupa młodych arabów która składała się się z około 1000 osób atakowała, rabowała i gwałciła kobiety.

Policja i ofiary opisują złoczyńców jako bardzo agresywnych i pozbawionych wszelkich skrupułów.

Policja i miasto Kolonia założyły specjalne grupy, które się tym zjawiskiem zajmą, które do tej pory na terenach Niemiec nie było znane.



:doggy: :cumshot: :wisielec: :ukrzyzowany: :gilotyna: :dead:

źródło: www.derwesten.de/region/auch-in-hamburg-sexuelle-uebergriffe-auf-frauen-an-silvester-id11428037.html

vuxqaz

2016-01-05, 15:29
kij z niemcami i innymi kretynami z zachodu, jak szmatogłowi chcą to mogą ich r*chać jak kozy pozwalam, byle ścierwo od naszego kraju i rodaków się trzymało zdala... mój zamysł polega na tym, że może ciapaki wymiotą z europy trochę tego pedalskiego gówna, a potem wystarczy tylko wybić oliwkogłowych co do nogi jak to z insektami i będzie jak należy.

Iquid

2016-01-05, 15:54
horikawa napisał/a:

Coś ch*ja prawda.
Byłem w koloni w centrum 2 i 3 stycznia



Z informacji jakie znalazłem w necie ta akcja miała miejsce w sylwestra a nie 2-3dni po nim. Przez 3dni mieli je gwałcić?

Dziwi mnie natomiast, że miało to miejsce w centrum miasta a przecież tam jest monitoring. Żadnych nagrań nie ma z tego?
TVN24 nazywa ich już nie uchodźcami czy imigrantami, ale "tysiąca młodych mężczyzn, prawdopodobnie z Afryki Północnej" Więc niedługo już nie będzie Afryki Północnej tylko z Afryki a później, że tylko młodzi mężczyźni bez podania kto to i skąd tu się wziął.

myjek

2016-01-05, 15:57
Może lepiej będzie brzmialo Dojczefaker :evil:

contowsky

2016-01-05, 16:32
chcieli to mają

vPtaku

2016-01-05, 17:56
Po takiej akcji powinni im zrobić pogrom.

mieszalniapasz

2016-01-05, 18:03
Zabrakło kóz to zadowolą się czymkolwiek :amused:

matasraka

2016-01-05, 18:24
gangi muzułmanów gwałcące kobiety u naszych sąsiadów [nie ważne czy lubianych czy nie]


oczywiście media w niemczech milczą!

mi...........80

2016-01-05, 18:30
To już drugi temat, widać sadolom bardzo leży na sercu dobro niemieckich kobiet.

Niemkojebcy robią sobie taki swój Woodstock.

Pozdrawiam twórcę zajebistego określenia, nowynick przeszedłeś dzisiaj do historii.

piotrekp25

2016-01-05, 18:33
a niech gwałcą nawet mężczyzn, j***ć szwabów!

PannaEluveitie

2016-01-05, 21:22
Iquid napisał/a:



Z informacji jakie znalazłem w necie ta akcja miała miejsce w sylwestra a nie 2-3dni po nim. Przez 3dni mieli je gwałcić?


Gwałt był jeden. Zgłoszono w Kolonii około 90 napaści, ofiar kradzieży, molestowania, przepychanek czy rozbierania na silę, ale gwałt był jeden. Nie umniejszając skali ani powagi zdarzenia - świetna manipulacja faktami w polskich mediach.

zielak300

2016-01-05, 21:26
Mieszkanie dostali, pieniądze dostali, ale c*pki nie dostali :D

MagicznyAdam

2016-01-05, 21:48
I tak Merkel ma to w dupie.

EDIT: A nie przepraszam! Jest "oburzona". Strach się bać. :rofl: