18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

U wikinguf

Dyngus • 2023-09-07, 03:14
Szwecja czyli druga Francja.



Lookas84

2023-09-07, 06:32
Yebana hołota. Gdyby to byli biali to już by mieli lipe a tak to proszę się rozejść. Do Polski podobno ściągają starzy Francuzi/Niemcy na emeryture bo niby spokój i sielanka. U nas kupiła mieszkanie babka co mieszkała w Marysli 30 lat. Opowiadała że są bezpieczne miejsca i są przeyebanie niebezpieczne miejsca ale kiedyś aż tak źle nie było. Strzały po nocach i mnóstwo gangów.

Pentagram1996

2023-09-07, 06:51
k***a ja tego nie mogę pojąć, że ludzie myślący w Europie, w tych wszystkich krajach ściągających na potęgę murzynów i muzułmanów (spójrz na hard co tam się odk***ia) myśleli że zrobią z nich tanią i ciężko pracująca siłę roboczą (bo innego wytłumaczenia nie mam po ch*j oni tam). Niby mądrzy ludzie ale z pokolenia na pokolenie zapomnieli dzięki czemu się lepiej rozwijają.

JanJankowski

2023-09-07, 07:11
Import tej hołoty to światowy spisek tych z jarmużkami na głowie. Chcą rozpieprzyć Europę
Pentagram1996 napisał/a:

k***a ja tego nie mogę pojąć, że ludzie myślący w Europie, w tych wszystkich krajach ściągających na potęgę murzynów i muzułmanów (spójrz na hard co tam się odk***ia) myśleli że zrobią z nich tanią i ciężko pracująca siłę roboczą (bo innego wytłumaczenia nie mam po ch*j oni tam). Niby mądrzy ludzie ale z pokolenia na pokolenie zapomnieli dzięki czemu się lepiej rozwijają.


bishfinger

2023-09-07, 07:15
przed II WŚ europejczycy byli mega tolerancyjni ,żydzi się panoszyli, przejmowali majątki w ludziach narastała wściekłość ale nic robili bo nie można było złego słowa o żydach powiedzieć publicznie......aż przyszedł ktoś i zaczął głośno mówić , spalił tak żydów jak i i lewaków
jestem antyfaszystą ale boję się że czeka nas hitler na bis

flejtuch

2023-09-07, 08:25
Pięknie rozwija się zachodnią cywilizacja..

darek1234

2023-09-07, 08:30
Podziękujcie pisowczykom za ściąganie Azji do Polski, tylko w ubiegłym roku przyjechało 130 tysięcy kolorowych

Voldmar

2023-09-07, 08:49
darek1234 napisał/a:

Podziękujcie pisowczykom za ściąganie Azji do Polski, tylko w ubiegłym roku przyjechało 130 tysięcy kolorowych



Może i racją, ale strach pomyśleć co byśmy mieli gdyby u władzy był haathuusk.

darek1234

2023-09-07, 08:56
Voldmar napisał/a:

Może i racją, ale strach pomyśleć co byśmy mieli gdyby u władzy był haathuusk.



Można gdybać w nieskończoność, albo oprzeć się na faktach, bo to właśnie pisowczyki naściągali kolorowych i robią to już od 2016 roku, o czym dawno temu pisałem

Budrys2000

2023-09-07, 09:49
Co ci Szwedzi tacy agresywni?

;-)

lukas22

2023-09-07, 10:10
Auto maja na "plecach" aż dziw że nie wycinają katalizatora

0dbytBiskupa

2023-09-07, 10:41
Wybory blisko, pełno pisiarskiej propagandy, że wszędzie niebezpiecznie tylko w Polsce sielanka. Oczywiście, dzięki zdecydowanemu sprzeciwowi partii rządzącej wobec planów złej Unii i zaporze na granicy z Białorusią.

A jak nasi kibole jeszcze kilka lat temu rozpie**alali miasta po meczach to już zapomnieliście? A przepraszam, nie kibole. "Młodzież patriotyczna", tak ich wtedy nazywali pisowcy bo przecież palili samochody walcząc z reżimem Tuska.

seeed71

2023-09-07, 10:42
Na początku myślałem że to elektryk się pali, a potem zobaczyłem że to jednak nie samozapłon......

onucek

2023-09-07, 10:54
Jacy agresywni ci Szwedzi? To pewnie znowu te gry komputerowe!

Takafura

2023-09-07, 11:04
0dbytBiskupa napisał/a:


A jak nasi kibole jeszcze kilka lat temu(...)


No właśnie co się stało z tymi kibolami/faszystami ? Od lat nie zaatakowali żadnego marszu równości czy bab ze Strajku Kobiet. Pewnie znowu szykują urodziny Adolfa jesienią, tuz przed wyborami ;)