18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

U wikinguf

Dyngus • 2023-09-07, 03:14
Szwecja czyli druga Francja.



0dbytBiskupa

2023-09-07, 11:10
Takafura napisał/a:

No właśnie co się stało z tymi kibolami/faszystami ? Od lat nie zaatakowali żadnego marszu równości czy bab ze Strajku Kobiet. Pewnie znowu szykują urodziny Adolfa jesienią, tuz przed wyborami


Dorośli i nie mają czasu na burdy. Teraz siedzą w internecie i plują na lewaków, pedałów, murzynów i banderowców.

Stachu Wichura

2023-09-07, 11:18
Mam proste rozwiązanie
- z dnia na dzień zakaz ściągania imigrantów i ich rodzin do Szwecji
- policję oddelegować do jednostek
- w razie zamieszek armia wkracza na ulicę i wali z ostrej amunicji do każdego kto spróbuje zaatakować
-kilka krwawych zamieszek i nastałby spokój

siwybialy

2023-09-07, 11:49
Powinno być puszczenie w kinach przed seansem filmu Pani Holland

oleyu

2023-09-07, 12:57
Lookas84 napisał/a:

Yebana hołota. Gdyby to byli biali to już by mieli lipe a tak to proszę się rozejść. Do Polski podobno ściągają starzy Francuzi/Niemcy na emeryture bo niby spokój i sielanka. U nas kupiła mieszkanie babka co mieszkała w Marysli 30 lat. Opowiadała że są bezpieczne miejsca i są przeyebanie niebezpieczne miejsca ale kiedyś aż tak źle nie było. Strzały po nocach i mnóstwo gangów.



to prawda, mieszkam 45 km od niemieckiej granicy. Pełno Niemców się wprowadza i kupuje mieszkania.

donkapusta

2023-09-07, 15:13
No i miała rację Iwona Hartwich - "spuśćcie w końcu tych ludzi do Polski! Kim są, ustali się później! Od czego macie służby?"
W Szwecji pewnie takiej niedoj***nej suki posłuchali.

Pieszczoch25

2023-09-07, 17:01
Stachu Wichura napisał/a:

Mam proste rozwiązanie
- z dnia na dzień zakaz ściągania imigrantów i ich rodzin do Szwecji
- policję oddelegować do jednostek
- w razie zamieszek armia wkracza na ulicę i wali z ostrej amunicji do każdego kto spróbuje zaatakować
-kilka krwawych zamieszek i nastałby spokój



W tym momencie trwają protesty smoluchów i ciapatych ponieważ ograniczono ciapackim imigrantom zdobywania legalnego pobytu w zjednoczonych emiratach szwedzkich. Szwedzi wystraszyli się akcjii z Francji i zaczynają deportować allahakbarów a tym którzy starają się o azyl utrudniają zdobycie potrzebnych dokumentów. Świetnie całą akcję wykorzystują ruskie ścierwa i podjudzają społeczność ciapatych i bambusów do strajków i demonstracji głosząc że w Szwecji publicznie palą koran setki tysięcy demonstrujących przeciwko islamowi. OSW opisało już ten problem że ruSSka agentura zgłasza mnóstwo wniosków o pokojową demonstrację w celu spalenia publicznie koranu (tak w szwecji możesz to zgłosić i jest to całkowicie legalne i zgodne z prawem), aby odbył się taki protest czy zgromadzenie potrzebna jest zgoda policji oraz opłata administracyjna która częstop jest finansowana przez czerwone larwy.

Ja bym się tym nie przejmował bo dzień jak co dzień ciekaw jestem tylko z jakiego to miasta.

pajonk1968

2023-09-10, 12:09
Tyle czasu siedze w Szwecji , nawet teraz , a nie ma u mnie takich atrakcji , niezaleznie od miasta , w ktorym przebywam :/