18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

U Ortodonty

wowku • 2015-06-29, 16:05
Autentyk z dzisiaj. Noszę druty na stałe na zębach, więc siedzę sobie w kolejce do ortodonty i przyszło małżeństwo w wieku 30-40 lat. Żona narzekała na bolącą szczękę od takich gumek, które zaciskają. A mąż tak po cichu do lekarza:

- Panie doktorze, jakby Pan żonie założył jeszcze te mocniejsze gumki, żeby jeszcze trochę mniej mówiła 8-)

crankshaft

2015-06-30, 10:27
nosoundz napisał/a:

@crankshaft się czepiłeś drutów.. a może on to robi żeby chłopakowi ch*ja zębem nie zahaczyć? :)



Przekonałeś mnie. :mrgreen: A autor coś strasznie czuły jest, pierdyknąłem tekst bez sensu a ten się od razu musiał odszczekać. Twoja gęba, twoje druty, twoja sprawa. Skoro lubisz się czuć jak gadająca siatka ogrodzeniowa - nic mi do tego panie wowku.

Grachu

2015-07-02, 01:09
Około 70% młodych osób ma nadwagę... Do chwalenia j***nej "błyskotki" która kosztuje niebanalne pieniądze i która oznacza "niezależość i wyjebkę na opinię" to każdy ! Ale żeby po prostu mniej wpie**alać to chodzą te spasione małolaty z aparatami na zębach i promują "Facet nie pies na kości nie leci" oraz, że aparat jest i tak bardzo ładny i że pasuje do twarzy -.- Kupa żelastwa dla ludzi z problemami i sianem. Nie spotkałem normalnej osoby która by nosiła aparat...