18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tyson Fury vs Wladimir Klitschko skrót walki

Polnischefuhrer • 2015-11-29, 12:05
Po dwunastu latach bez porażki, mistrz musiał uznać w końcu wyższość pretendenta :shock:

Polnischefuhrer

2015-11-29, 18:20
Why-Duck napisał/a:

Walka nie "porywała". Waga ciężka nazywaną przez wielu wagą królewską, najbardziej prestiżową ale sama walka byłą słaba, sam czekam na to aż Anthony Joshua sięgnie po pas mistrzowski. Moim zdaniem będzie jednym z lepszych bokserów w historii o ile mu sodówka do głowy nie uderzy. Teraz czekam na rewanż Kliczko vs Fury a potem walkę z Powietkinem.

Teraz waga ciężka będzie ciekawsza, bo Tyson Fury jest jak najbardziej do pokonania a walki czołowych bokserów mogą być trudniejsze do przewidzenia :mrgreen:

mesjasz19

2015-11-29, 18:35
Adamek wróci i zdobędzie pas :D

djted

2015-11-29, 19:04
Brawo Fury. Najlepszy moment gdy Brytyjczyk miał prawie na dechach Ukrainca i sedzia wskoczył i odjął punkt Furemu. Wtedy myślałem, że sedziowie ogłoszą wygraną Klitscho na punkty. Ten ukraiński frajer powinien dostać 5 pkt ostrzeżenia za klejenie się i tą j***ną miarkę.

Opakenos

2015-11-29, 19:23
Piekne! Po prostu pienkne :P
Tyle lat czekalem (jak inni mniemam) az w koncu ktos spuscil becki Goliatowi...
Za ta jego pasywnosc, a szczegolnie za nieregulaminowe parowanie ciosow i klincze

wglowiesieniemiesci

2015-11-29, 19:33
jak czytam ze mike słaby, kliczko słaby, ze to wacki, to az mi mi sie nasuwa stwierdzenie ze stara to was z dupą urodziła. ich rywale jak wy to nazywacie kelnerzy, jednym strzałem by was zniszczyli, zacznijcie pisać bardziej precyzyjnie a nie typu ze ten lamus a ten bić sie nie umie, bo to sa argumenty słabe i nic nie wnosza do tematu

pikus88

2015-11-29, 19:47
djted napisał/a:

Brawo Fury. Najlepszy moment gdy Brytyjczyk miał prawie na dechach Ukrainca i sedzia wskoczył i odjął punkt Furemu. Wtedy myślałem, że sedziowie ogłoszą wygraną Klitscho na punkty. Ten ukraiński frajer powinien dostać 5 pkt ostrzeżenia za klejenie się i tą j***ną miarkę.



A to nie było za dwa uderzenia w tył głowy? Przez całą walkę robił tak kilka razy.

mesjasz19

2015-11-29, 20:16
Jeden się tulił i unikał walki to drugi nie pozostawał bierny i zadawał ciosy w niedozwolone miejsca. Bardzo dobrze, że nie pozostawał bierny, gdyby w dalszym ciągu dawał się klinczować być może Kliczko w końcu by wypalił jednym kończącym ciosem.

RmX

2015-11-29, 20:42
Oglądając walki Mike'a Tysona to jego ciosy są jak uderzenie 50 kilowym młotem.

robur69

2015-11-30, 02:20
@shock

masz odemnie beczke, co ja pie**ole, cysterne browara;)