18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowe Złego początki czyli Kataloński teatr przed sezonem

PapierowyUmysł • 2012-08-05, 14:15
gardze nimi :dead:



mecz sparingowy między FCB a PSG

czerwo64

2012-08-07, 17:53
kozerq1, ty jestes jak murinho, tobie nie da sie nic wytlumaczyc, fabregas jest wychowankiem barcy, i to jest normalne ze nie bede wprowadzac do 1szego skladu 20 mlodych zawodnikow bo nie ma miejsca, i dlatego musza zdobywac doswiadczenie w innych klubach, barca nie wywala kasy znikad na podane przez ciebie transfery to byla kasa za gwiazdeczki typu ronaldinho i deco ktorzy gwiazdorzyli jak real, zreszta wrzucaj te swoje filmy nawet tutaj, kloc sie i oskarzaj , ja otworze piwko i bede podziwial najpiekniej grajaca druzyne na swiecie- tak bylo od kiedy jej kibicuje, oraz od kilku lat skutecznie grajaca druzyne, a ty tam sie zal i wyklocaj, pozdro VeB!!!!

Gienek1989

2012-08-07, 18:09
kazerq1 mecz sparingowy, to ciekawe:-D po drugie Real gra jak p*zdy, jak wygrywają jest ok, jak przegrywają to zaraz lament i płacz bo to, bo tamto, Barcla wygrywa przybija piątke z przeciwnikiem i idzie do szatni, Barca przegrywa też przybija piątke i idzie do szatni nie strzela fochami jak Real nie giwazdorzy i nie zmienia fryzury w przerwie miedzy połowami (CR7) :-D

PapierowyUmysł

2012-08-07, 18:55
te p*zdy pokazaly barcelonie gdzie ich miejsce w tym sezonie :D chyba nie powiesz mi ze mecz o puchar paryza jest traktowany jako mecz o stawke, to normalne ze to sprawdzenie sil przed sezonem, zreszta barcelona wygrala tylko dzieki tej symulacji sancheza :) i to po karnych

czerwo64 napisał/a:

kozerq1, ty jestes jak murinho, tobie nie da sie nic wytlumaczyc, fabregas jest wychowankiem barcy, i to jest normalne ze nie bede wprowadzac do 1szego skladu 20 mlodych zawodnikow bo nie ma miejsca, i dlatego musza zdobywac doswiadczenie w innych klubach, barca nie wywala kasy znikad na podane przez ciebie transfery to byla kasa za gwiazdeczki typu ronaldinho i deco ktorzy gwiazdorzyli jak real, zreszta wrzucaj te swoje filmy nawet tutaj, kloc sie i oskarzaj , ja otworze piwko i bede podziwial najpiekniej grajaca druzyne na swiecie- tak bylo od kiedy jej kibicuje, oraz od kilku lat skutecznie grajaca druzyne, a ty tam sie zal i wyklocaj, pozdro VeB!!!!



wlasnie to ty jestes debilem i nie idzie ci nic wytlumaczyc... wiec czym zaplacili za sancheza, ville, pedro ? ogorkami ? sa najbardziej zadluzeni... a po 2 tylko dla cb jest to piekne dla reszty monotonne i nudne, wlasnie ty jako kibic barcelony, nie chcesz przyjac tego do wiadomosci, nie bede sie z toba klocic, bo to i tak do niczego nie doprowadzi, placz lepiej dalej, bo w tym sezonie tez nic znaczacego nie osiagnie twoj klub, co zreszta widac po meczach przygotowawczych, poza tym xavi wiek puyol wiek, iniesta wiek ;] niedlugo koncza kariere, fabregas? jestes az takim kretynem ? barcelona wychowala fabregas? wprowadzila go na najwyzszy polap rozgrywek? do gry z najlepszymi? gowno prawda... moze i tam zaczynal, ale sprzedali go arsenalowi, ktory zrobil z niego gwiazde... żenujace

czerwo64

2012-08-07, 20:29
ok ok masz racje we wszytkim, niestety nie potrafie zlikwidowac barcelony zeby tobie zylo sie lepiej, ja sie we wszystkim myle, jestes super fajny, a ja ch*jowy, ale i tak pozdrawiam i czekam na meczyk z ManU jutro, ja nie plakalem i nie placze, i szczerze sie nie przejme ezonem bez sukcesow, byle real nic nie wygra, a piwko i tak sobie na meczyku wypije Ave Barca i pzdr

PapierowyUmysł

2012-08-07, 22:06
czerwo64 napisał/a:

ok ok masz racje we wszytkim, niestety nie potrafie zlikwidowac barcelony zeby tobie zylo sie lepiej, ja sie we wszystkim myle, jestes super fajny, a ja ch*jowy, ale i tak pozdrawiam i czekam na meczyk z ManU jutro, ja nie plakalem i nie placze, i szczerze sie nie przejme ezonem bez sukcesow, byle real nic nie wygra, a piwko i tak sobie na meczyku wypije Ave Barca i pzdr



dobrze ze przemyslales swoje zachowanie i przyznales racje :) ave barca buahhahaa

PapierowyUmysł

2012-08-08, 09:49
Gienek1989 napisał/a:

Debil k***a debil



płacz dziecko, płacz :)

ma...........na

2012-08-10, 10:26
jasna p*zda, jak tak na was chłopaki patrzę, to załamuję ręce.
kibicuje C.F. RM od 12 lat, na stadionie byłam, mecz widziałam, piłkarzom piątki poprzybijałam - mam prawo się wypowiedzieć?

faktem jest, że symulacja FCB działa w p*zdu i trochę na nerwy każdemu, kto Barcy nie kibicuje. czy to Inter, czy Arsenal czy inny Bayern - KAŻDEMU.

Quietkiller czy jakoś tak - ziomek, co Ty możesz wiedzieć o żegnaniu się z klasą z rozgrywkami? o zraszaczach nikt już nie pamięta?
staram się jak mogę, aby oddać jakiś honor odwiecznemu rywalowi, ale jak się widzi podobne zachowania to sorry, ale nie.
po prostu same k***y mi na myśl i na język przychodzą.

sama symulacji NIE ZNOSZĘ, dlatego za CR7 długo nie przepadałam, a Di Marii w ubiegłym sezonie oglądać nie mogłam.

do ch*ja pana - trochę obiektywizmu ludzie, nic tak nie denerwuje jak ślepi, którym się za dużo wydaje.

wojf

2012-08-25, 04:08
Quietkiller napisał/a:

Kibucuje barcelonie od kiedy bylem w wieku 10 lat to po pierwsze leci hejt ze barca tylko symuluje i to juz jest wk***iajace ze niby real taki pokrzywdzony bo barca to aktorzy i nie pochwalam tego co zrobil sanchez czy sergio busquets takim ''pilkarza'' bym nogi z dupy powyrywal ale coz kazda druzyna symuluje a wy widzicie tylko barce







k***a mac badz obiektywny, to po pierwsze. Po drugie uzywaj interpunkcji. Barca jest zajebista jezeli chodzi o poziom gry w pilke, ale jest zalosna w tym, ze symuluje, pilkarze prowokuja w swoich wypowieidzach itp. Przyznajcie im to k***a, techniak zajebista, ale to j***ne cwaniaki i ch*j ! Szacun dla barcy za poziom gry, ale pogarda za zachowanie... Ok. w kazdym zespole sa symulacje, ale nie w takim stopniu. I jesli to po prostu k***a widac w kazdym meczu, to po ch*j ich tlumaczycie, jaki to ma sens? Kazdy to k***a widzi!!!

myx napisał/a:

Dla wszystkich "kibiców" Barcelon, Reali i innych Manchesterów



Nie sluchalem tego zapewne zj***nego kawalku, ale k***a jest roznica miedzy ludzmi jezdzacymi na mecze polskich zeposlow zeby powydzierac ryja, a ludzmi kochajacami dobra pilke wiec mam gleboko w dupie wasze j***ne kibolowanie i atmosfere na polskich stadioanch. Jezdzijcie sobie na te "mecze" i drzyjcie mordy, ja wole obejrzec prawdziwa pilke.