18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowe Złego początki czyli Kataloński teatr przed sezonem

PapierowyUmysł • 2012-08-05, 14:15
gardze nimi :dead:



mecz sparingowy między FCB a PSG

PapierowyUmysł

2012-08-06, 02:11
co byś nie napisał daleko w tyle jest barca za tym realem jeśli idzie o osiagi wiec siedz cicho młotku, bo jak sam napisałes kibicujesz odkad wygrywają, a zanim przyszlo te 3,5 roku, 7 lat w hiszpani barcelona nie istniała :) zresztą skonczyla sie juz jej era :D :lodowka:

Quietkiller

2012-08-06, 03:18
Kto powiedzial ze kibicuje barcelonie od kiedy wygrywaja -.- jakos nie widze nigdzie bym to napisal ..

PapierowyUmysł

2012-08-06, 03:38
Quietkiller napisał/a:

Kto powiedzial ze kibicuje barcelonie od kiedy wygrywaja -.- jakos nie widze nigdzie bym to napisal ..



to idzie łatwo wywnioskować widząc twa złość :glasku:

wormarder

2012-08-06, 10:12
@czerwo64

takie mecze o jakiś tam pucharek czy puchar sponsora każdy klub traktuje jako sparingi

myx

2012-08-06, 10:32
Dla wszystkich "kibiców" Barcelon, Reali i innych Manchesterów

Mr Dan

2012-08-06, 12:26
Co do tego filmu z muzyką requiem dla snu, czy jakoś tak o Pepe.
Scena z 3:52 jest właśnie tym, co pisałem. Pepe podbiegł do Messiego, który udawał, że nic się nie stało po tym, jak zaj***ł piłką w kibica.

Wiem, że Pepe jest brutalny, ale przynajmniej piłka jakoś wygląda jak sport dla mężczyzn ^^
Poza tym Pepe, to krótkowidz i czasem nogi myli z piłką...

oyasumi

2012-08-06, 13:21
Miczok13 napisał/a:

Pie... symulanci z Barcelony, Sanchez widać w formie.


Tu macie filmik gimbusy ;)



z tych zagrań 2-3 były symulowane, reszta to ewidentnie wykorzystanie ruchu przeciwnika.. dotkniecie go, bądź coś w tym stylu.. większość zespołów piłkarskich tak zagrywa, czepiacie się barcelony :< trolle, w jednej tam sytuacji jak Mesii agresywnie wszedł w Pepe to było widać jak Pepe z bólem na twarzy patrzy w kierunku sędziego i później dopiero zaczął się turlać na murawie :x

loleks42

2012-08-06, 13:34
a ja odpowiem krotko... troche jak kibol ale na temat, taka smutna prawda...
yyyyy... jebac barce :) )))

wolwerine3729

2012-08-06, 14:46
Trzeba przyznać że jebańce te sztuczki mają opanowane do perfekcji

Torghal

2012-08-06, 15:00
Wrzućcie jeszcze filmik jak Zidane uderzył z bani Materazziego, żeby pokazać jakich to brutalnych zawodników ma/miał Real Madryt.

Chyba nie wychodzicie z domu i nie wiecie, że nawet głupia gra na boisku z kolegami może zmienić się w "bójkę", bo to każdy się przezywa, popycha itp. i problemów nie ma. Po meczu przybija się piątkę i mówi, że tu tylko chodziło o rywalizację i nic więcej, a jak taką p*zdę lekko się popchnie, a ona upada i zwija się z bólu to mnie krew zalewa.

To właśnie Barcelona zaczęła erę dzisiejszego zj***nego futbolu, usypiania przeciwników i kibiców (bo co fascynującego jest w milionach podań na własnej połowie?) oraz symulowania na lewo i prawo, chcąc nie chcąc wiele klubów podłapało, że inaczej niż taką taktyką nie da się rady wygrywać, ale na szczęście powoli ten trend odchodzi, bo w końcu jedyna koszmarna taktyka anty-futbolu Guardioli zaczyna mieć swoje słabe strony.

Szanuję kibiców Barcelony, bo swojemu klubowi trzeba kibicować na dobre i złe, niestety pseudo-kibice farsy myślą, że kibicując dominującej drużynie są cool itd. a tak naprawdę nie znają się na prawdziwej piłce nożnej i uważają Messiego czy C.Ronaldo za najlepszych piłkarzy na świecie gdzie tak naprawdę są oni dużo słabsi niż stare gwiazdy jak Zidane(moim zdaniem największy wirtuoz piłki nożnej), Bergkamp, R.Carlos, Davids, Figo, Kluivert, Nedved, Raul itd.

piekars

2012-08-06, 15:41
Ale spokojnie Papa Platini jeszcze ukarze tego obrońcę, za to że brutalnie przy nim biegł...

Tomizmc

2012-08-06, 17:33
Nie ma się co kłócić. Najgorsze mamry graja w Realu a że symulacje są w każdym meczu to jest wk***iające, ale przecież wszyscy symulują i będą symulować. A co do faworyzowania Barcelony przez Uefa to co nie niektórych konkretnie popie**oliło. Po prostu szkoda Wam że to nie Wasza drużyna trzyma formę przez tyle lat :) Wielcy fani Realu... Bez Ronaldo 50% kibiców by zmieniło swój klub. A co do starszych kibiców to nie dziwię Wam się dlaczego większość z Was jest za Realem. Po prostu zdobywali wszystko co się dało w tamtych czasach no i byli najbogatsi. Żal...

Quietkiller

2012-08-06, 22:20
Coz oczywiscie ze wiekszosc kibicow Barcy teraz to sezonowcy...zawsze tak jest ale przez nich po ch*j kazdy pojezdza tym ktorzy sa za nimi w ch*j lat ? i wiekszosc nie twierdzi ze Messi to najlepszy pilkarz w barcelonie bo jak dla mnie Puyol to jest dusza druzyny Messi jest dobry ale ma tez zajebisty duet obok siebie Xavi / Iniesta jakos kazdy tak pojezdza Messiego tez tutaj ale to co wyprawial z Arsenalem ( by daleko nie szukac ) lub nawet z obrona realu to nikt nie wspomina tylko widzicie ''symulacje'' oczywiscie ze Zidane R.Carlos Juninho byli lepsi ale Messi to tez nie jest przecietny pilkarz a taki Cr7 samolub ktory jak nie ma pilki to stoi albo sobie powoli chodzi to nie jest dobry gracz (wielu mysli ze jest takim zajebistym Free kickerem ch*ja wafla Juninho R.Carlos Ci to mieli k***a noge do tego) a hejt na barce zawsze teraz bedzie niezaleznie od tego co zrobia bo wygrywaja i potrafia pokazac piekno pilki. Tak jestem Fanem Barcelony ale szczerze to juz mnie wk***ia ogladanie El Classico 5 razy w roku bo to jest juz nudne i sie przejadlo.. wolalbym ogladac to 2 razy najwyzej 3 razy w roku ale coz.. zobaczymy co w tym roku Champions League przyniesie oraz Primera Division.

PapierowyUmysł

2012-08-06, 22:20
Tomizmc napisał/a:

Nie ma się co kłócić. Najgorsze mamry graja w Realu a że symulacje są w każdym meczu to jest wk***iające, ale przecież wszyscy symulują i będą symulować. A co do faworyzowania Barcelony przez Uefa to co nie niektórych konkretnie popie**oliło. Po prostu szkoda Wam że to nie Wasza drużyna trzyma formę przez tyle lat :) Wielcy fani Realu... Bez Ronaldo 50% kibiców by zmieniło swój klub. A co do starszych kibiców to nie dziwię Wam się dlaczego większość z Was jest za Realem. Po prostu zdobywali wszystko co się dało w tamtych czasach no i byli najbogatsi. Żal...



pokazał Ci real i chelsea gdzie akutalnie jest barcelona, i pewnie w tym sezonie też pokażą :)

czerwo64

2012-08-07, 00:38
oj uwielbiam, to ,teskinilem za tym jak barca niem dawala rady, a teraz ludzie krytykuja ile sie da, hehhe, real, czelsi, man city, same wykupione kluby za kase, ok, szanuje innych, ale lubie po prostru szkolenie gwiazd a nie mega kase, ciesze sie ze cr7 jest w realu, i inne pedalki, messi nie chodzi na dsyki itd, jak barca z realem przegrywala to sie nie rzucali na przeciwnikow jak real w 3 albo 4 z wyprostowanymi nogami, kocham barce za to ze reprezentuje wizje futbolu ktora w europie umarla, czyli szkolenie, wychowankowie, itd, a nie kasa real, azja, telewizja itd

kozerq1, nie wiem komu kibicujesz, ale trzeba przyznać, jestes kruchy, barca jest fajnym klubem, jeśli chodzi o wartości, unika sponsoringu, a to dlaczego? bo ma dostatcznie duzo kasy, real zmienil swoj herb zeby j***nym arabo nie przeszkadzac, probowal przeforsowac godziny rozgrywania meczy w lidze hiszpanskiej, zeby azja ogladala, k***a, kupuje same gwiazdeczki, piszesz kiedy niby narca przeszla dzieki, sedziom, a wiekszosc przykladow to kluby od murinho, kolesia ktory uczyl sie w barcelonie, ale nie dal rady, owszem wk***ia mnie np busquets, ale np messi nawet sfaulowany sie podnosi i biegnie dalej, moze naprawde kibicujesz jakiemus innemu klubowi, nie wiem, ktoremu, ale jesli chodzi o dzisiejsze czasy, to barca jest ostatnim klubem ktory najpierw patrzy na kase, ma swoja szkolke, swoich pilkarzy i o nich dba, ja barcelonie kibicuje od 1999 i byly momenty ze byla w strefie spqadkowej, i bylo spoko, ale jak sie okazala najlepsza, wtedy pojawili sie problemy, dziwne nie? wez nie pie**ol o twoci teoriach itd, ze sedziowie to i tamto, alex ferguson 2 razy przegral final z barca, i powiedzial, ze z nimi nie dalo rady wygrac, bo sa najlepsi, i zadna taktyka nie da rady, a to ze ty bedziesz bluzgal to nic nie da, ferguson jest bogiem , nawet dla mnie jako kibica barcy, a to ze ty bedziesz plakal i pie**oli o miedzygalaktycznej ustawce to tylko cie osmieszy, bujaj...