18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowa murzyńska rozrywka

fryca88 • 2012-11-19, 09:26
Ta zabawa nazywa się "Czarny śledź", niektórzy mówią na nią "Czarna fuga", albo "Czarny rodzyn"


GreenRed

2012-11-19, 21:02
Mr.fryca88 który sie tak zajebiście rozpisał ma zajebiście w ch*j racji..a sadistic..kiedyś to i był SADISTic..fajnie by było tu troszke posprzątać.. :D

astaldi

2012-11-19, 21:54
A małpiątko z boku "Mamo, daj spokój..." :-D

Pener

2012-11-20, 09:55
fryca88 napisał/a:



Ja rozumiem, że w zasadzie to powinien być tu szeroko pojęty czarny humor, tylko, że kiedy się tu pojawiłem to w ciągu tygodnia nazbierałem kilka warnów i odbierałem wiadomości typu "hard w poczekalni". To wszystko były wstawki, które według mojej opinii pasowały do profilu tej strony, ale skoro wydzielono dział Hard, to ta "lżejsza" część tej stronki stała się typowo humorystyczna, choć czasem na główną lądują posty ch*j wie skąd. Dlatego takie teksty są ch*jowo deprymujące, nie chcę być jak pasożyt i tylko oglądać, wrzucam co jest śmieszne,ciekawe, mniej lub bardziej, bo różne są definicję humoru. Wczoraj wrzuciłem wstawkę z laską przechodząca pod tyczką, nic w sumie specjalnego, no i jeb, ile już ma, 400 piw? Znaczy się podoba i userzy chcą tego. Jak widać są gusta i guściki, a strona już dawno straciła swój ostry charakter i to nie z mojej j***nej winy, tylko z winy tych co mają przed nickiem "~", czyli poniekąd i Twojej. Zatem, albo zrobicie porządek z tym całym bajzlem, albo leci ch*jowy mniej lub bardziej humor w poczekalni i na głównej i nie trzęsiemy dupą o reklamy w banerach, jedziemy po hardzie bez osobnych działów, proste. Może czas napisać nowy regulamin, a nie pie**olić o dupie Maryny na forum. Mnie osobiście strona się podoba, choć widziałbym ją bardziej na ostro, bez j***nych nakazów i zakazów, ale to nie moja sprawa. Dlatego dostosowuje się pod innych, jest popyt, jest i podaż, też proste.



nie wiem jak ty, ale ja zamiast 200 tematów z jednym zdjęciem wolę jeden ale konkretny.
przez takie wrzuty zapchana jest poczekalnia i czasem prawdziwe perełki lądują w suszu bo nikt nie zagląda na 10 stronę. oczywiście można przenieść na główną taki temat ale zaraz stado wściekłych gimbusów zamiast skoncentrować się na wrzucie to zacznie pie**olić jakim to cudem jest na głównej mając np 12 piw. ja wychodzę z założenia, że skoro jest galeria to po co ciągle zakładać nowy temat z jedną fotką? czasem serio jest coś ciekawego, ale zazwyczaj są to zwykłe obrazki jakich pełno na kwejkach itd.
o warny to miej pretensje tylko do siebie, łamałeś regulamin ktorego pewnie nawet nie czytałeś, z reszta sprawdź sobie w profilu swoje archiwalne ostrzeżenia i pomyśl czy są wystawione bezpodstawnie.