18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Typowa murzyńska rozrywka

fryca88 • 2012-11-19, 09:26
Ta zabawa nazywa się "Czarny śledź", niektórzy mówią na nią "Czarna fuga", albo "Czarny rodzyn"


Pener

2012-11-19, 09:28
znowu zaspamisz poczekalnie obrazkami? :(

fryca88

2012-11-19, 09:29
Penerę napisał/a:

znowu zaspamisz poczekalnie obrazkami? :(



Sprecyzuj pojęcie spam w odniesieniu do nowych postów

Pener

2012-11-19, 09:30
fotka - temat
fotka - temat
fotka - temat

a i tak nic ciekawego :emo:

fryca88

2012-11-19, 09:44
Penerę napisał/a:

fotka - temat
fotka - temat
fotka - temat

a i tak nic ciekawego :emo:



Ja rozumiem, że w zasadzie to powinien być tu szeroko pojęty czarny humor, tylko, że kiedy się tu pojawiłem to w ciągu tygodnia nazbierałem kilka warnów i odbierałem wiadomości typu "hard w poczekalni". To wszystko były wstawki, które według mojej opinii pasowały do profilu tej strony, ale skoro wydzielono dział Hard, to ta "lżejsza" część tej stronki stała się typowo humorystyczna, choć czasem na główną lądują posty ch*j wie skąd. Dlatego takie teksty są ch*jowo deprymujące, nie chcę być jak pasożyt i tylko oglądać, wrzucam co jest śmieszne,ciekawe, mniej lub bardziej, bo różne są definicję humoru. Wczoraj wrzuciłem wstawkę z laską przechodząca pod tyczką, nic w sumie specjalnego, no i jeb, ile już ma, 400 piw? Znaczy się podoba i userzy chcą tego. Jak widać są gusta i guściki, a strona już dawno straciła swój ostry charakter i to nie z mojej j***nej winy, tylko z winy tych co mają przed nickiem "~", czyli poniekąd i Twojej. Zatem, albo zrobicie porządek z tym całym bajzlem, albo leci ch*jowy mniej lub bardziej humor w poczekalni i na głównej i nie trzęsiemy dupą o reklamy w banerach, jedziemy po hardzie bez osobnych działów, proste. Może czas napisać nowy regulamin, a nie pie**olić o dupie Maryny na forum. Mnie osobiście strona się podoba, choć widziałbym ją bardziej na ostro, bez j***nych nakazów i zakazów, ale to nie moja sprawa. Dlatego dostosowuje się pod innych, jest popyt, jest i podaż, też proste.

qhash

2012-11-19, 09:55
i to ma być kobieta...

Sz...........an

2012-11-19, 10:19
Ale wielkie gówno wysrała! :krejzi:

bo...........ę

2012-11-19, 17:33
@fryca88, dobrze powiedziane. Za kablowanie lecą warny plus nie jestem konfidentem ale wspomnę o tym: jedne tematy lądują w zbiornikach niemal od razu a inne przechodzą od razu na główną. Skoro tak jest to pytam się po ch*j są te zbiorniki? A może to właśnie ta ukryta zaleta "~"?

KanapkaZMP

2012-11-19, 17:59
Japie**ole ... a mialem wszamac kolacje

fryca88

2012-11-19, 18:18
KanapkaZMartwymPłodem napisał/a:

Japie**ole ... a mialem wszamac kolacje



k***a, może to opatentuję, będę łapał spaślaków, trzymał w klatkach, pokazywał murzyńskie rozj***ne dupy i zgarniał kasę za to, że żreć nie chcą i przez to chudną. Dzięki za pomysł

Szprotka

2012-11-19, 19:04
Zakazac wstawiania obrazkow i animacji rodem z kwejka i po sprawie.

Pan_Doktur

2012-11-19, 19:16
jeb z dzidy i kwejk są bardziej sadolowe baba z ku*asem na głównej. Broń boże nie krytykuję lubie tu wchodzić.
Gdzie ten czas kiedy na sadola się wchodziło jak nikogo nie było w pokoju?

bo...........ę

2012-11-19, 19:44
Szprotka napisał/a:

Zakazac wstawiania obrazkow i animacji rodem z kwejka i po sprawie.



Żeś k***a wymyślił teraz :samoboj:

je...........ę

2012-11-19, 19:50
fryca88,
dobrze powiedziane ale uważaj bo zaraz warna dostaniesz za damski ch*j :)