18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w sklepie Nordstorm

~_Yarko_ • 2023-08-13, 10:31
Sieć sklepów dla mniej ekskluzywnych klientów niż tych od Gucci.


Keritt

2023-08-13, 11:00
murzyny.... To się nadaje tylko robić w polu pod batem. Do cywilizacji nawet za tysiąc lat nie dojrzeje.

bercisko

2023-08-13, 11:14
Małpy w nienaturalnym środowisku głupieją :-)

mygyry

2023-08-13, 11:23
Ciekawy kiedy ktoś nie wytrzymie i rozpie**oli taką zgraję z jakiegoś m16, wtedy media oczywiście zrobią gówno burze o posiadanie broni i rasizm, ale że te masowe kradzieże stają się nowym sportem murzynów to trzymają pysk cicho

CzerstWybut

2023-08-13, 11:44
Ciekawe to kiedy będzie nacisk społeczny lub przedsiebiorców na rządy aby z tym porządek zrobić. Jak widać proceder sie powtarza i trwa, murzyny czują się bezkarnie więc z czasem będzie tego tylko więcej

Janko

2023-08-13, 12:56
Inżynierowie lekarze fachowcy AT i inne czarne gówno dają pokaz swoich umiejętności zdobytych w gówno landach

donkapusta

2023-08-13, 13:10
Black Friday czy Tydzień Murzyński w Lidlu?

flejtuch

2023-08-13, 13:14
To już bardziej opłaca im się zatrudnić ekipę najemników z kałachami niż liczyć straty po każdym takim napadzie...

0dbytBiskupa

2023-08-13, 13:57
A ja spytam, czy sztaby wyborcze pisiaków albo konfederatów płacą za wrzucanie tych filmików z murzynami i za straszenie nimi Polaków? Bo za każdym razem jest ten sam schemat: filmik z murzynami w sklepie, ch*j wie gdzie i kiedy, a pod nim wysrywy zjebów, że wkrótce tak będzie u nas jak lewacy (czyli Tusk) wygrają wybory i zła Unia nam podeśle uchodźców.

To tak przewidywalne, że aż nudne.

mygyry

2023-08-13, 15:51
0dbytBiskupa napisał/a:

A ja spytam, czy sztaby wyborcze pisiaków albo konfederatów płacą za wrzucanie tych filmików z murzynami i za straszenie nimi Polaków? Bo za każdym razem jest ten sam schemat: filmik z murzynami w sklepie, ch*j wie gdzie i kiedy, a pod nim wysrywy zjebów, że wkrótce tak będzie u nas jak lewacy (czyli Tusk) wygrają wybory i zła Unia nam podeśle uchodźców.
To tak przewidywalne, że aż nudne.



To pokaż zjebie te komentarze bo twój wysryw jest pierwszy, czyżby jakiś pachoł od ochojskiej?

Cezzar

2023-08-13, 16:04
biała ochrona powinna tam wszystkie murzyny z M60 napie**alać

SyNeK

2023-08-13, 16:26
Małpa chciała nawet Półkę wynieść :mrgreen:

FourthIllusion

2023-08-13, 18:14
Jakos nie widac zeby napadali tak w Texasie, albo gdzie indziej gdzie cywilizowany czlowiek moze sie bronic przed zwierzetami

saves

2023-08-13, 18:17
To za osobę






turor

2023-08-13, 18:53
0dbytBiskupa napisał/a:

A ja spytam, czy sztaby wyborcze pisiaków albo konfederatów płacą za wrzucanie tych filmików z murzynami i za straszenie nimi Polaków? Bo za każdym razem jest ten sam schemat: filmik z murzynami w sklepie, ch*j wie gdzie i kiedy, a pod nim wysrywy zjebów, że wkrótce tak będzie u nas jak lewacy (czyli Tusk) wygrają wybory i zła Unia nam podeśle uchodźców.
To tak przewidywalne, że aż nudne.



Czy działaczom LGBT płacą za komentowanie wszystkich filmików z uchodźcami ?