18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w sklepie Nordstorm

~_Yarko_ • 2023-08-13, 10:31
Sieć sklepów dla mniej ekskluzywnych klientów niż tych od Gucci.


Mirek19850509

2023-08-13, 19:48
0dbytBiskupa napisał/a:

A ja spytam, czy sztaby wyborcze pisiaków albo konfederatów płacą za wrzucanie tych filmików z murzynami i za straszenie nimi Polaków? Bo za każdym razem jest ten sam schemat: filmik z murzynami w sklepie, ch*j wie gdzie i kiedy, a pod nim wysrywy zjebów, że wkrótce tak będzie u nas jak lewacy (czyli Tusk) wygrają wybory i zła Unia nam podeśle uchodźców.
To tak przewidywalne, że aż nudne.

właśnie przez takich jak ty do tego dochodzi tolerancja wasza zguba ,nie wpuszcza się o cego gatunku na swój teren ani obcej kultury,bo to jak wirus czy bakteria ,w końcu opanuje cały organizm a tfu lewaki

zipi

2023-08-13, 20:03
0dbytBiskupa napisał/a:

A ja spytam, czy sztaby wyborcze pisiaków albo konfederatów płacą za wrzucanie tych filmików z murzynami i za straszenie nimi Polaków? Bo za każdym razem jest ten sam schemat: filmik z murzynami w sklepie, ch*j wie gdzie i kiedy, a pod nim wysrywy zjebów, że wkrótce tak będzie u nas jak lewacy (czyli Tusk) wygrają wybory i zła Unia nam podeśle uchodźców.
To tak przewidywalne, że aż nudne.



wiesz czemu nie są wrzucane takie filmy z białymi osobami ? bo takich nie ma, wiec jeżeli dla Ciebie fakty "zobaczenie czegos" na własne oczy nie jest już argumentem czy czymś na czym mozna poprzeć swoje przekonanania to czym to coś jest? a zapomnialem wyborcza i tvn tam zobaczysz wszystko co jest dobre dla Polski i Polaków :v

Arglebergle

2023-08-14, 09:58

Zbysław

2023-08-14, 12:58
0dbytBiskupa napisał/a:

A ja spytam, czy sztaby wyborcze pisiaków albo konfederatów płacą za wrzucanie tych filmików z murzynami i za straszenie nimi Polaków? Bo za każdym razem jest ten sam schemat: filmik z murzynami w sklepie, ch*j wie gdzie i kiedy, a pod nim wysrywy zjebów, że wkrótce tak będzie u nas jak lewacy (czyli Tusk) wygrają wybory i zła Unia nam podeśle uchodźców.
To tak przewidywalne, że aż nudne.



Nik i zdjęcie, lewak i pedal zboczeniec

LouisdeFunes

2023-08-15, 11:11
te kurvy powinny być gazowane masowo

neo001

2023-08-15, 18:24
0dbytBiskupa napisał/a:

A ja spytam, czy sztaby wyborcze pisiaków albo konfederatów płacą za wrzucanie tych filmików z murzynami i za straszenie nimi Polaków? Bo za każdym razem jest ten sam schemat: filmik z murzynami w sklepie, ch*j wie gdzie i kiedy, a pod nim wysrywy zjebów, że wkrótce tak będzie u nas jak lewacy (czyli Tusk) wygrają wybory i zła Unia nam podeśle uchodźców.
To tak przewidywalne, że aż nudne.



A ty co bojownik lewackich murzynów, szmatogłowych i dziwadełek z tęczową szmatką na ryju?
Sęk w tym że to wasze środowisko opłaca medialną szopkę i sprzedajnych dziennikarzy, a po drugiej stronie jest normalne społeczeństwo mające was już po dziurki w nosie.

willoo

2023-08-16, 03:08
Chyba na sodolu widziałem, jak wymyślili "patent" na tą szarańczę.... Mają instalować w sklepach jakieś gówno, co będzie produkowało mgłę która uniemożliwi czarnu.... tzn tym co napdają, odnaleźć się w sklepie i w rezultacie mają w panice uciekać. Nie mogę się doczekać filmów na sodolu jak będą wybiegać z torbami gucci z tej mgły