18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Białymstoku

saseq • 2014-03-01, 12:19
Jako iż jestem dumnym mieszkańcem tego miasta zaintrygował mnie pewien artykuł. W skrócie chodzi o to że Ukraiński "oddział" anonymous zaatakował stronę cerkwi Białostockiej.


"Przez kilka godzin strona parafii prawosławnej na białostockich Bacieczkach przekierowywała do filmu na YouTube ostrzegającą przed ukraińskimi nazistami."


"Do ataku hakera doszło w piątek. Przekierowanie działało przez kilka godzin, zanim udało się przywrócić normalny wygląd strony. Teraz wszystko jest już w porządku.

Każdy, kto podczas awarii, chciał wejść na stronę cerkwi, był przekierowywany do grafiki ze swastyką i polską flagą, a potem do serwisu YouTube, a konkretnie do filmu porównującego ludzi z kijowskiego Majdanu do nazistów z III Rzeszy.

Sprawa została zgłoszona już na policję. Funkcjonariusze szukają sprawców ataku.

Jak podaje strona revolution-news.com ataku dokonała grupa Anonymous Ukraine. Miało być ono ostrzeżeniem dla Polaków przed falą nazizmu, która wkrótce do nas dojdzie. Czytamy też, że ukraińscy ss-mani planują przejąć wschodnią część naszego kraju, bo uważają, że należy ona do nich."



W poniższym linku możemy wejść na strony które zostały zhackowane.

Poranny Białystok

szuleq

2014-03-01, 13:11
Moze w koncu j***ne grubasy wstaniecie od tych komputerow i najebiecie kogos wkoncu !?!?!?!

Ostrovsky

2014-03-01, 13:58
a najlepiej najebcie naziste których pełno

Ezoteryk

2014-03-01, 14:12
kto idzcie na soluwe po lekciach

Miles87

2014-03-01, 14:31
szuleq a gdzie można cie spotkać lewaku?

ezio91

2014-03-01, 15:12
Mogą próbować. Patrząc na ignorancję w tym kraju co niektórzy jeszcze ich wspierać będą, przecież tyle przeszli ostatnio. Ścierwo j***ne.

~Angel

2014-03-01, 17:48
szuleq napisał/a:

Moze w koncu j***ne grubasy wstaniecie od tych komputerow i najebiecie kogos wkoncu !?!?!?!



Nie jestem grubasem ale wstałem, naj***łem w końcu



i co dalej? :amused:

Cybuch88

2014-03-01, 18:09
@up lubisz bic kobiety no brawo widac jaka z ciebie pi*da

marcin1630

2014-03-02, 12:48
nie no k***a nacjonalizm ukraiński jest zagrożeniem dla naszego kraju. Dzikusów powinno się zamykać w klatkach.
Tylko Wielka Polska od morza do morza!!!!!

Earth

2014-03-02, 20:17
Może to i dobrze, że ukrainę rozjebią do końca miesiąca ....

Zarammoth

2014-03-02, 20:31
A pamiętam jak pod jednym tematem była zaciekła obrona dziada ze swastyką na hełmie (oraz 14/88 pod spodem), że to tylko słowiańska sważyca, swarga, indyjski symbol szczęścia, że szukają wzorców, bo mają taką krótką historię i inne pie**olenie. A Banderowcy kim byli jak nie nazistowskimi psinami?

Sq...........el

2014-03-02, 20:39
Przeglądam tą stronę od dobrych 2 lat ale dzisiaj założyłem konto bo juz ch*j mnie strzela jak czytam ciągle o tycj ukraińskich brudasach. Mam nadzieję, że ruscy wypie**olą ich jak gnój po polu. czy wy j***ne gimbusy nie widzicie, że te ukraińskie gówno jest jak cygany w naszych miastach lub bambusy w cywilizowanych miastach? Nie przepadam za ruskimi ale te ukraińskie bydło które gwałciło nasze kobiety i nabijało dzieci naszych przodków na widły jak gnój i padline powinno skończyc w szambie. I ch*j mnie obchodzi gadanie, że to inni ludzie niz 70 lat temu.