18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Białymstoku

saseq • 2014-03-01, 12:19
Jako iż jestem dumnym mieszkańcem tego miasta zaintrygował mnie pewien artykuł. W skrócie chodzi o to że Ukraiński "oddział" anonymous zaatakował stronę cerkwi Białostockiej.


"Przez kilka godzin strona parafii prawosławnej na białostockich Bacieczkach przekierowywała do filmu na YouTube ostrzegającą przed ukraińskimi nazistami."


"Do ataku hakera doszło w piątek. Przekierowanie działało przez kilka godzin, zanim udało się przywrócić normalny wygląd strony. Teraz wszystko jest już w porządku.

Każdy, kto podczas awarii, chciał wejść na stronę cerkwi, był przekierowywany do grafiki ze swastyką i polską flagą, a potem do serwisu YouTube, a konkretnie do filmu porównującego ludzi z kijowskiego Majdanu do nazistów z III Rzeszy.

Sprawa została zgłoszona już na policję. Funkcjonariusze szukają sprawców ataku.

Jak podaje strona revolution-news.com ataku dokonała grupa Anonymous Ukraine. Miało być ono ostrzeżeniem dla Polaków przed falą nazizmu, która wkrótce do nas dojdzie. Czytamy też, że ukraińscy ss-mani planują przejąć wschodnią część naszego kraju, bo uważają, że należy ona do nich."



W poniższym linku możemy wejść na strony które zostały zhackowane.

Poranny Białystok

is...........ay

2014-03-02, 20:41
@Angel: Szukałem tego gifa jakiś miesiąc temu. Pobrałem, dzięki, może kiedyś jeszcze się przyda. :ok:

kawałchuja88

2014-03-02, 20:41
W końcu będzie się z kim napie**alać.
Ukraińcy to pewnie tak jak i banderowcy to cioty są a nasza Polska społeczność kibolska króluje na arenie międzynarodowej w walce wręcz nie mają najmniejszych szans.
A i p*zdy co popierały powstania na ukrainie macie k***a za swoje, te ukraińskie śmiecie śmieją się wam prosto w twarz.

Gawciu

2014-03-02, 21:09
O nie k***a, nic od nas sk***ysyny nie dostaną. Wschód się nie podda.

Nu...........ma

2014-03-02, 21:31
Haha i tak ukraińcy mają przej***ne bo wujek Putin już na nich ząbki ostrzy, jak już Ruscy do nich wjadą to życzę im ciężkich strat i okrutnej okupacji.

darkwhite

2014-03-02, 21:46
Mam to w dupie jestem z zachodu polski :mrgreen:

snajperwoknie

2014-03-02, 21:55
Ale kim wogóle są ci ukraińscy naziści ? To pewnie zwykli ludzie o poglądach hołoty z UPA, nieuzbrojona grupa ludzi którzy co najwyżej mogą porzucać cegłami w strone policji. W jaki sposób mieli by zająć ziemie należące do państwa pośadającego własną armie itd.

-Olej-

2014-03-02, 22:34
Ja z zachodu, ale w dupie nie mam, każdą zaborczą k***ę należy zniszczyć. Są na to przepisy. Mogą sobie być 100m od granicy i urządzać wiece i będzie ok. Niech wejdą burczeć na nasz grunt, to się nim najedzą.

tomekwl3

2014-03-02, 23:01
1. Anonymous nie jest już zwartą organizacją a raczej szyldem pod którym działają różnej maści hakerzy
2. Robić deface stron na które nikt nie wchodzi i prawdopodobnie nigdy o nich nie słyszał... To ma sens!

Amatorszczyzna, dzieciaki się pobawiły :)

Piotras902

2014-03-02, 23:44
A można link do tego filmu?

mp_toujane

2014-03-03, 09:46
ukraina ma armię sprzed 30 lat. mogą nam co najwyżej laskę opie**olić

szuleq

2014-03-03, 17:22
@Miles87

w Szczecinie na placu rodla to od razu ci w pysk przyjebie za tego lewaka.

SonicBoom

2014-03-06, 01:28
A ja słyszałem, że Putin wydał miliony na cyber ataki. Nie zdziwiłbym się gdyby to co stało się z Newsweekem powtórzyło się na jakieś stronie cerkwi czy czegokolwiek co mogłoby posłużyć do skłócenia ludzi. A to k***a ;D