18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na torze.

Moby_Dick • 2013-06-10, 17:23
Jeden z lepszych torów wyścigowych, na którym można se pojeździć. Ale i tam są niespodzianki :D


jeloo

2013-06-12, 18:09
MaxvolumePL

Ja chcę tylko powiedzieć, że sam ch*ja wiesz.

Jak nie hamować przed zwierzętami? Chyba poj***ny jesteś jak myślisz, że taki jeleń czy łoś przeturla Ci się po dachu jak nie będziesz hamował. To jest tonowy wór stojący na patykach na wysokości Twojej szyby. Wjebie Ci się cielskiem w kabinę i zrobi z auta cabrio a pasażerów skróci o głowę. Poza tym, jakim cudem kopytami się wbił w samochód? Ninja jakiś czy co, że skakał przed uderzeniem? Kopyta podbijasz zderzakiem, i one, że tak to ujmę lecą do przodu... Czy Ty w ogóle wiesz co mówisz, czy tylko tak o sobie pie**olisz, żeby popie**olić.

Edek Łomiarz

2013-06-12, 18:33
Odpowiem za niego - pie**oli żeby popie**olić, bo nie ma zielonego pojęcia o czym pisze. Koleś jest tak żałosny że przypisuje sobie cudze osiągnięcia. Ot zwykła ciota, która pewnie całe życie spędza przed komputerem i wymyślonymi historyjkami próbuje nieco ubarwić to swoje smutne jak p*zda życie

aro06

2013-06-12, 20:50
i kij mu w łep małolatowi gówno bez przyszłosci chce choć poszpanować na forum.

Alley

2013-06-12, 21:56
Dowartościowany MaxvolumePL? Teraz będziesz jak Bongman.

ZnanyJakoZaganiacz

2013-06-13, 05:19
yamaszka125 napisał/a:

A jakas ingerencja w sterownik? kosc wlutowana czy jakies inne mody? :mrgreen:



Czyp tuning k***a mać. Uwielbiam szczeniaków które myślą że czyp tuningiem bierze się z dupy kolejne hp xD

kamuha

2013-06-13, 09:55
maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)



za podszywanie się pod kogoś innego i podkladanie czyichś filmików jaki swoich h*j ci w dupę nygusie.
obys został wyr*chany przez bandę zahifionych ciapatych.