18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na torze.

Moby_Dick • 2013-06-10, 17:23
Jeden z lepszych torów wyścigowych, na którym można se pojeździć. Ale i tam są niespodzianki :D


proktolog24

2013-06-10, 21:53
Zgadzam sie z Wami, że nie można generalizowac i zgadzam sie z tym, że kolega dobrze sobie radzi za kierownicą, ale spojrzcie na to tak , że ten samochod nie bez przyczyny zapracował sobie na taki stereotyp, skads to sie musiało wziac.

Chyba nawet bardziej niezniszczalna od poloneza co nie jest łatwe.

placek

2013-06-10, 22:08
maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)



Jeżeli po drogach jeździsz normalnie i bez takiego tłumika masz mój szacunek. Trzeba umieć rozdzielić sprawy w swoim życiu.

maxvolumePL

2013-06-10, 22:27
placek, po drogach staram się jeździć bezpiecznie,(może to głupio zabrzmieć , ale wyprzedzam "możliwość konfliktu z innymi autami) na co dzień nie jeżdżę tym moim compactem z filmiku, tylko popie**alam Nissanem primerą, Sr20DET. To jest dopiero potwór ;) niestety przód napęd, zapie**ala okrutnie, ale nie prowadzi się w zakrętach tak jak powinien...Acha, i jeszcze jedno, silnik m42b18 ma taki oddech. bez żadnych "super tuningowych udziwnień"

yamaszka125

2013-06-10, 22:38
@up
powiedz mi co Ty tam grzebales w tym compakciku bo chyba nie jest to seria?
Mam identyczny model z tym silnikiem i moze tez cos bym uskrobal?

genghiskhan

2013-06-10, 23:12
maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)


zatem pojedź na ring i wykręć czas poniżej 9 minut :lol:

maxvolumePL

2013-06-10, 23:31
yamaszka125, silnik seria, dyfer też, z tym że zalany na 100% Zawias przód seria, tył ściągniety o -40 lekka dupa, brak kanapy itd. Jedna ważna zasada, przy Ti, zajebiście sp***ala tył, i trzeba szybciutko go kontrować , inaczej przytulanie drzew ;) I jedno i najważniejsze, żaden gaz, nawet sekwencja. Buby tego nie lubią, a nawet można śmiało powiedzieć , że się to ze sobą gryzie...

yamaszka125

2013-06-10, 23:41
A jakas ingerencja w sterownik? kosc wlutowana czy jakies inne mody? :mrgreen:

OzzykxD

2013-06-11, 00:18
maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)


Jakaś dziwna ta deska rozdzielcza jak na e36, mogę jakieś tłumaczenie czy coś ??

iceman_

2013-06-11, 00:19
elektroszpera tam jest i tak to fajnie skręca? pie**olisz :O

maxvolumePL

2013-06-11, 00:26
yamaszka125, na kompie przestawiłem tylko odcinkę na 7200, żadnych zmian map paliwa itd. docelowo, będzie oddychac podobnie do tej, z tym że typ sobie z nią nie radzi zupełnie ;)


OzzykxD, moje Ti jest '96 rocznik, i po prawej stronie jest poducha (w oryginale) u mnie jest wyj***na, i jest tylko zaślepka. wcześniejsze modele e36 miały tam coś jakby powiedzmy "półeczkę"

Iceman, szpera jest 100 pro, sztywna (zaspawana) . Sam osobiście zalewałem dyfer ;) Ciągnie suka dobrze, jak z resztą widac ;)

krezus1979

2013-06-11, 00:52
maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)


Ja też sobie radzę na naszych drogach :mrgreen:

trujchuj

2013-06-11, 01:41
@Blooman
Cytat:

@up tor nie ma ograniczeń
Nordshleif to najdłuższy tor na świecie.


Nordschleife tak naprawdę jest dłuższą i trudniejszą trasą na Nürburgring'u. Tak zwana Północna pętla została zbudowana już w latach 20 XXw.
Skrócona wersja toru została dobudowana w latach 80. I to ta część jest obecnie wykorzystywana do organizacji dużych międzynarodowych imprez motoryzacyjnych.
A Jak kogoś to interesuje to ma google.

Swoją drogą fajny temat się z tego rozwinął.
Sam śmigam "e trzydziestką" ;)

maxvolumePL

2013-06-11, 01:49
genghiskhan, załatw sponsora, niech mi da EVO 9, nowszego nie potrzebuję, bo ten akurat jest wyj***nym wózkiem do zapie**alania ;) Zejdę z 9ciu minut raz, dwa,trzy ;)

WizarD90

2013-06-12, 01:25
maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach ;) e36 318Ti ;)




Nie podszywaj się pod Bartka bo będzie wpie**ol !

Cytat:

silnik seria, dyfer też, z tym że zalany na 100% Zawias przód seria, tył ściągniety o -40 lekka dupa, brak kanapy itd. Jedna ważna zasada, przy Ti, zajebiście sp***ala tył, i trzeba szybciutko go kontrować , inaczej przytulanie drzew I jedno i najważniejsze, żaden gaz, nawet sekwencja. Buby tego nie lubią, a nawet można śmiało powiedzieć , że się to ze sobą gryzie...

Bartek na ziemie pie**olnie jak mu to jutro pokaże. HAHAHAHHAHA. W tym dla Twojej informacji Bartek nie ma serii z przodu. Dla informacji innych - kierowca na filmie to Bartek Sacha - mój dobry znajomy. Ma ponad 40 lat i nie uważa internetu w ogóle.

Cytat:

przy Ti, zajebiście sp***ala tył

Widać, że gówno wiesz.

Cytat:

na kompie przestawiłem tylko odcinkę na 7200

Zaraz jebne sam :D

Cytat:

tył ściągniety o -40 lekka dupa, brak kanapy itd.



Jebłem. :samoboj: