18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na Podhalu

Staszi • 2013-11-30, 16:03
Się kształcą a babka musi robić. 8-)

MANDAT! MANDAT!

Daw1dek

2013-11-30, 18:18
Łopatować i ch*j

Matush5

2013-11-30, 19:17
To jest k***a nic :) Mieszkam w małej wsi, gimna ma swoich "roboli" albo żuli, którzy odpracowują jakieś mandaty itp. czasami potrafi ich byc nawet 10 na naprawdę małą wioske. A w zimie, mieszkam w "centrum" naprzeciwko mojego ogródka jest parking-chodnik i mam obowiązek go odśnieżać bo sk***ysyny dzwonią na policje, że nie wypełniam swoich obowiązków. A te j***ne żule stoją sobie obok mnie popiją salape i mają to w dupie bo " oni mają godziny odpracować " nikt ich nie kontroluje nie mówi im co mają robić. Po prostu dają im kamizelki, łopaty, miotły, jakąś taczke a oni idą do sklepu po salape kitrają się gdzieś i siedzą cały dzień. A ja zwykły mieszkaniec muszę odśnieżać parking na którym k***a parkują wszyscy no bo jest obok mojej posesji ;) LOGIKA ?

karinawaw

2013-11-30, 21:40
Za golfa 3 zawsze piwko!

De...........12

2013-11-30, 23:07
Jak kiedyś był skajpaj to teraz będzie łopatuj:D

PoMaluchu

2013-11-30, 23:43
do chicgago jedzie babko tam połowa górali heeeej

panmorda

2013-12-01, 00:12
stare ścierwo se pocwiczy... Tacy jak ona sprzedali ten kraj i nauczyli nas życia!!! Niech sp***ala do rządu z pretensjami, bo za granicą robią to maszyny, ale babcia jest zbyt głupia żeby to pojąć, bo ćpie klan!

Se...........ki

2013-12-01, 00:18
panmorda napisał/a:

stare ścierwo se pocwiczy... Tacy jak ona sprzedali ten kraj i nauczyli nas życia!!! Niech sp***ala do rządu z pretensjami, bo za granicą robią to maszyny, ale babcia jest zbyt głupia żeby to pojąć, bo ćpie klan!



k***a, stary, naucz mnie żyć! :idzwch*j:

pietrucha

2013-12-01, 01:13
panmorda k***a przeżyj tyle to lat co ta babka to zobaczysz czy będziesz tak chętnie chodniki odśnieżał w jej wieku ;)

Pycholandia

2013-12-01, 03:26
daje max 2 dni jak ktos zrobi piosenke z fragmentami "mandat mandat" to będzie refren ;o

kicaj2d4b

2013-12-01, 16:42
Dobrze gada i ta piękna gwara.

hardbot

2013-12-02, 02:07
Dużo się dzieje, ch*ja robią dalej... Zabawiają się czyimś kosztem. Taka administracja jest nam tak do życia potrzebna jak reszta żalących się i bez stronicowych poliglotów, którzy tylko i wyłącznie krytykowali by takie, a nie inne zachowania administracji. Mają (macie) problem(y) to dlaczego nie potrafią dosłownie wydać ostatecznego słowa. Iść walczyć z tym już zaczęto stopniowo likwidować SM (Straż Miejską) ten organ władzy jest tak zabawnie "nam" potrzebny jak jadąca karetka do zmarłego pacjenta by wypisać akt zgonu...

Czasem zastanawiam się po co ten kraj dalej funkcjonuje (istnieje) skoro ludzie zamieszkujący go nie potrafią postawić na swoim i zrównać z ziemią ten idiotyczny odłam prawa.