18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tym razem allah nie pomogł.

Donaldek • 2013-04-03, 14:12
200x allah akbar i pieczone ciapatty od 2:00. :amused:

cerastes

2013-04-03, 19:09
zozur napisał/a:

looool. Niesamowite zdjęcia. Załoga na bank musiała być albo ranna albo częściowo (całościowo zabita) albo czołg został unieruchomiony. Nie ma bata by żywa załoga pozwoliła sobie na coś takiego. Swoją drogą zawsze zastanawiałem się co by było gdyby włożyć właśnie ładunek do lufy czołgu. OMG Epic ultrakill !!!



nie ma takiej opcji żeby ktoś podszedł do czołgu na taką odległość.. nawet nie będę się rozpisywał o systemach zabezpieczających czołg i jego bezpieczną strefę..

coś musiało się stać w środku czołgu... jedyna opcja to to że zamek armaty czołgowej był otwarty..
zamek jest elementem konstrukcyjnym służącym do zamykania i otwierania przewodu lufy od strony tylnej (wlotowej), w celu załadowania naboju

Vujekk

2013-04-03, 19:17
Ehh. To są głupcy. Zamiast skorzystać z tego pustego czołgu, nawet jeśli nie był pusty to pozabijać załogę, a czołg wziąć niż rozj***ć. A! To są ciapaci to i czołgu nie szkoda.

JakbyTutaj

2013-04-03, 19:23
No panowie akcja się udała, chodźcie się naj***ć :wodka:

k***a nie, zapomniałem to brudasy... trzeba drzeć jape al'rabarbad, r*chać kozy i strzelać dalej :facepalm:

doryjan

2013-04-03, 19:27
Killing Spree :D

Donaldek

2013-04-03, 19:30
BDrummer napisał/a:

Donaldek wychodźi twój brak elementarnej wiedzy na temat syryjskiego konfliktu, ogladnij jakiś film "z ramienia wojska syryjskiego" i tam nie bedzie zadnego allah srakbar



Zgadza się kolego, nie mam zbyt wielkiej wiedzy na temat tej rasy i ich konfliktów, nie jest mi ona potrzebna do szczęścia, nie zamierzam też jej zgłębiać. Ja poprostu lubię patrzeć jak dzieje się tym małpom krzywda. :evil:

cenius

2013-04-03, 20:11
Te małpy jak ich nazwałeś gwarantowały w miare porządek i stabilizacje w Syrii - np. chrześcijanie mogli w spokoju żyć w swoim kraju

po dojsćiu do władzy tych brudasów co zniszczyli ten czołg sytuacja się odwróci o 180 st

z Syrii zrobi się wylęgarnia terrorystów, szariat, morderstwa na tle religijnym i cała reszta co złe dla białego czowieka.

USa i ta cała żydounia wspiera w różnoraki sposób tych kozojebców by potem pod pretekstem wyżej wymienionym najechać i być bohaterem w walce o wolność!


więc widać że nie masz żadnego pojęcia o tym co piszesz.

Donaldek

2013-04-03, 21:07
Cytat:

więc widać że nie masz żadnego pojęcia o tym co piszesz.

O tym co ja piszę tam mam jak najbardziej pojęcie, zaznaczyłem ze mam małą wiedze o nich i w jakim celu zamieściłem ten filmik z takim opisem. Nie trzeba być k***a ekspertem od ciapatych żeby sie z nich posmiac.

antystatyk

2013-04-03, 21:46
panowie powiem tak... j***ć ciapatych!

Sebix1968

2013-04-03, 21:52
To chyba jakiś raper ( od 2:35)

r00ster

2013-04-03, 22:42
najlepszy jest pan który pojawia się w ostatnich sekundach i mówi "Ahmed to je amelinium i tego nie spalisz"

jeloo

2013-04-04, 10:51
cerastes napisał/a:



nie ma takiej opcji żeby ktoś podszedł do czołgu na taką odległość.. nawet nie będę się rozpisywał o systemach zabezpieczających czołg i jego bezpieczną strefę..

coś musiało się stać w środku czołgu... jedyna opcja to to że zamek armaty czołgowej był otwarty..
zamek jest elementem konstrukcyjnym służącym do zamykania i otwierania przewodu lufy od strony tylnej (wlotowej), w celu załadowania naboju



Zamek był otwarty, bo z tego co zauważyłem pierwszy granat nie wpadł do środka a czołg normalnie wystrzelił. Było cofnięcie lufy, zamek otworzył się, żeby wyrzucić łuskę, i otwarty pozostał, bo zamyka się dopiero po załadowaniu pocisku. Dlatego drugi granat wpadł już do wnętrza czołgu.

Co nie zmienia faktu, że załoga była martwa, lub opuściła czołg już wcześniej, gdyż nie da się ot tak po prostu podejść sobie pod lufę i wrzucić granatu.

Shaggy93

2013-04-04, 10:58
a mnie zastanawia fala hejta na to że ciapaci zabijają ciapatych i żydów ... bo co do chrześcijan to moim zdaniem skoro tam pojechali to na własne ryzyko ... my nie tolerujemy allahów w Polsce oni chrześcijan u siebie. więc dopóki oni nie zaatakują nas to mam to głęboko w dupie kto ginie na ich pie**olonych pustyniach. i nie pie**olcie mi że zamachy z 11/9 metro londyn czy moskwa bo wszyscy wiemy że to nie oni za tym stali ! a bardziej od nich powinniśmy sie martwić "Wolnymi Hamerykańcami" których tusek zaprasza do nas coby bazy zakładali... wyobrażacie sobie polską bazę w Kalifornii albo nawet na hawajah ?? no właśnie a oni są już na całym świecie ! większa plaga niż allachy. bo oni nie mogą cie legalnie z domu zabrać w środku nocy a CIA może.

cenius

2013-04-04, 14:17
^ o czym ty pjerdolisz za przeproszeniem

Syria jak nie wiesz jest państwem świeckim, nie wyznaniowym
co jest w tym terenie mało spotykane
zmieni się to przy pomocy żydów z USA i izraela którzy czają się na Iran.

chrześcijanie w tym pięknym kraju mieszkają od 2 tysięcy lat

taka ciekaowstka, bo łatwo się pieprzy o rzeczach o których nie ma się zielonego pojęcia.

Bila

2013-04-04, 16:58
cenius napisał/a:

Autor chyba nie wie kto w tym zestawieniu jest ciapaty a kto nie


otóż ciapaci to ci co krzyczą allach akbar i inne brudne słówka, i to jest zaraza którą trzeba zabijać - oni są źli

panowie w czołgu to dobrzy ciapaci syryjscy żołnierze którzy tak jak mu nie lubią tych pjerdolonych brudnych religijnych fanatyków.

filmik smutny bo nie spalił się zły ciapaty tylko dobry



Nie ma złych/dobrych,ciapaty to ciapaty.