18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tym razem allah nie pomogł.

Donaldek • 2013-04-03, 14:12
200x allah akbar i pieczone ciapatty od 2:00. :amused:

Laaska

2013-04-03, 14:32
Ciapaci to się znają na kebabach :)

zozur

2013-04-03, 14:35
looool. Niesamowite zdjęcia. Załoga na bank musiała być albo ranna albo częściowo (całościowo zabita) albo czołg został unieruchomiony. Nie ma bata by żywa załoga pozwoliła sobie na coś takiego. Swoją drogą zawsze zastanawiałem się co by było gdyby włożyć właśnie ładunek do lufy czołgu. OMG Epic ultrakill !!!

Ha...........ng

2013-04-03, 14:49
k***a, od tego Allah Akbar zachciało mi się rzygać, więc bardziej wrażliwym radzę wyłączyć dźwięk ;)

bowtiearecool

2013-04-03, 14:56
Brudasy którym się coś udaje. piwa nie będzie.

Szron

2013-04-03, 15:22
Słabo policzone allah akbar ! Tam jest 218 allah akbar'y :D

Hehe jak mu odwagi dodają tym allah akbar :D

Czy oni coś innego potrafią powiedzieć niż rzeczone "allah akbar" ?

jeloo

2013-04-03, 16:05
Czołg był pewnie opuszczony. Ewentualnie załoga była już dawno unieszkodliwiona. Albo naprawdę kiepsko wyszkolona. Nawet jeśli była zajęta walką z czymkolwiek, to działonowy musiał w celowniku zobaczyć, że coś mu się koło lufy majta. Niemożliwe, żeby załoga czołgu na coś takiego sobie pozwoliła.

picasso1974

2013-04-03, 16:28
oni kuźwa nawet nie wiedzą co i po co to robią
barany j***ne!!

cenius

2013-04-03, 16:32
Autor chyba nie wie kto w tym zestawieniu jest ciapaty a kto nie


otóż ciapaci to ci co krzyczą allach akbar i inne brudne słówka, i to jest zaraza którą trzeba zabijać - oni są źli

panowie w czołgu to dobrzy ciapaci syryjscy żołnierze którzy tak jak mu nie lubią tych pjerdolonych brudnych religijnych fanatyków.

filmik smutny bo nie spalił się zły ciapaty tylko dobry

Donaldek

2013-04-03, 17:10
cenius napisał/a:

Autor chyba nie wie kto w tym zestawieniu jest ciapaty a kto nie


otóż ciapaci to ci co krzyczą allach akbar i inne brudne słówka, i to jest zaraza którą trzeba zabijać - oni są źli

panowie w czołgu to dobrzy ciapaci syryjscy żołnierze którzy tak jak mu nie lubią tych pjerdolonych brudnych religijnych fanatyków.

filmik smutny bo nie spalił się zły ciapaty tylko dobry




-Sory stary ale dla mnie każdy ciapaty jest do odstrzału, wszystkie arabusy to pojeby i brudasy nie toleruje tej rasy w ogóle. Tak jestem rasistą jak sk***ysyn. :evil:

Imper3838

2013-04-03, 18:55
cenius napisał/a:

Autor chyba nie wie kto w tym zestawieniu jest ciapaty a kto nie


otóż ciapaci to ci co krzyczą allach akbar i inne brudne słówka, i to jest zaraza którą trzeba zabijać - oni są źli

panowie w czołgu to dobrzy ciapaci syryjscy żołnierze którzy tak jak mu nie lubią tych pjerdolonych brudnych religijnych fanatyków.

filmik smutny bo nie spalił się zły ciapaty tylko dobry



"Dobry ciapaty" to martwy ciapaty

ziron

2013-04-03, 19:01
ciapaty to ciapaty, nie ma podziału na dobrych i złych :)

raper900

2013-04-03, 19:02
Ja tam się jedynie dziwię, że tłumacz google nie tłumaczy allah akbar na k***a mać.

BDrummer

2013-04-03, 19:05
Donaldek wychodźi twój brak elementarnej wiedzy na temat syryjskiego konfliktu, ogladnij jakiś film "z ramienia wojska syryjskiego" i tam nie bedzie zadnego allah srakbar

riczardson

2013-04-03, 19:09
Szkoda, że podczas II wojny nie mieli takiego sprzętu nagrywającego jak dzisiaj