18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WP...........PR

2013-05-23, 19:35

Philipek

2013-05-23, 19:41
mieszkalem z takim pedancikiem jak gruchens.. wk***ia w ch*j xD
@ jak chcesz zeby nie j***lo, to szczyj na siedzaco pedale j***ny!

gruchens

2013-05-23, 19:45
Tylko tyle? Co tak słabo?


ma...........19

2013-05-23, 20:17
jak szczasz na siedząco to weź sobie jeszcze jaja obetnij

babycow

2013-05-23, 20:27
1:15 Rocco invades Poland.. jak pytal sie tej blonydyny czy moze dotkanc jej c*pke a ona 'nie nie' polecam!!! :D

@Szczanie na deskę = kibel, w którym tak śmierdzi, że się niedobrze robi.
Zrozum, on nie zrobil to umyslnie... mial '2 strumienie'

al...........10

2013-05-23, 20:50
Ja pie**olę, nic nie słychać. Pierwsza część była w 100% zrozumiała, a tu coś zj***li z dźwiękiem.

larrisa

2013-05-23, 22:05
z całym szacunkiem i mimo wielkiej miłości do was, panowie, ale niepodnoszenia deski nigdy nie zrozumiem. obleśne i smutne :-(

massq

2013-05-23, 22:12
larrisa napisał/a:

z całym szacunkiem i mimo wielkiej miłości do was, panowie, ale niepodnoszenia deski nigdy nie zrozumiem. obleśne i smutne :-(


Bywają tak ch*jowo zaprojektowane ubikacje, w których deska po podnoszeniu sama opada. A nawet nie wiesz jak ciężko się sika, kiedy jedną ręką musisz trzymać deskę. Chociaż może... spróbuj się wysikać trzymając dwa palce w pipie. Uciążliwe? No właśnie :D
Więc po cholere sobie utrudniać życie.
Jak kibelek jest normalny, to deska zostaje podniesiona i jest ok, ale jak sama opada to jest znak, że ma zostać oszczana :D

kroplowa

2013-05-23, 22:25
Po co podnosić deskę jak można szczać na siedząco..

kutasso

2013-05-23, 22:29
:trzesieee:
k***a no minimum ogarnięcia nikt nie każe trzymać ch*ja w białych rękawiczkach i ściągać gaci żeby się nie obszczać.
Ani zmieniać koszulki co godzinę.
No ja pie**olę napisać słowo to już się spina i napuszcza stado j***nych trollów.
Nie jestem k***a pedantem wk***ia mnie tylko takie j***ne niechlujstwo jak chcesz siedzieć tydzień w tych samych gaciach i koszulce to proszę cię k***a bardzo.
@Rabel
Takiś ty męski idź się odlej w dziurę w podłodze albo do zlewu, przecież taki męski jesteś.
@Dudeczek
Amerykę odkryłeś
Dobranoc k***a jego mać spinacze j***ne

artiee

2013-05-23, 23:13
Wszędobylskie gejskie Apple...

Nashi

2013-05-24, 13:26
gruchens napisał/a:


Przyznałem się z bólem, że nie potrafię się wyszczać tak, żeby nic nie odprysnęło i u siebie szczam na siedzaka. Teraz przynajmniej jedyne co czuć u mnie w klopie to wyperfumowaną srajtaśmę mojej kobiety, a nie k***a amoniak.


GAAAAAAAAAAAAYYYYYYYY