18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twórcy Max Payne 3 (Rockstar Games) trolluje cheaterów

da...........li • 2012-06-14, 22:07
Cytat:

Oszukujesz w grze multiplayer? Licz się z ryzykiem zbanowania konta, utratą swojej pozycji w rankingu i wartościowych przedmiotów kupionych za realne pieniądze. Takie podejście, w mojej ocenie słuszne, stosuje większość twórców gier. Rockstar poszedł o krok dalej.

Oszuści nie są banowani. Każdy, kto w grze Max Payne 3 „cheatuje”, posiada przerobione stany zapisu gry lub wykorzystuje jej ewentualne usterki do oszustw jest oznaczany w pamięci serwera. Od tej pory gra będzie dobierać mu przeciwników takich, jak on. Innych „cheaterów”. Oszuści będą grali przeciwko sobie, a normalni gracze będą mieli święty spokój. Brawo!



No to teraz RG wzięło się za profesjonalny trolling :mrgreen:

superfosfat

2012-06-14, 22:16
Jaki trolling? Po prostu mądre, odpowiedzialne decyzje.

ul...........rt

2012-06-14, 22:38
No i dobrze.Nie wiem co za radość z używania cheatów.Szczególnie w grach FPP.
"jestem zajebisty bo pie**olłem 64 headshooty..." żałosne

BezSerca

2012-06-14, 22:56
w csie takie cos zrobcie a nie w jakis badziewnych grach o ktorych glos zamilknie za miesiac

Danam

2012-06-15, 00:01
#up
może czas dorosnąć a nie napie**alać w cs'a ? chyba, że kosisz hajs na tym to zwracam honor.

Snejku

2012-06-15, 00:03
Pierwsza zasada trollingu, nie afiszować się z tym. Więc powinni siedzieć cicho i wdrożyć to co zaplanowali. Fail...

ul...........rt

2012-06-15, 00:12
@Danam
Ja mam 34 lata a nadal lubię ponapie**alać w Battlefield 2.Co w tym złego i dziecinnego?

inf3kkted

2012-06-15, 00:15
ale by fanie było jakby w quakelive coś takiego wprowadzili

3m

2012-06-15, 00:16
Jak się spotka dwóch cheaterów to jest w sumie równa walka (:


Wielki Szu

Lensen

2012-06-15, 00:29
#up

Może po prostu te gry są o niebo lepsze od ch*jowego CS'a?

BezSerca

2012-06-15, 00:44
Cytat:

#up
może czas dorosnąć a nie napie**alać w cs'a ? chyba, że kosisz hajs na tym to zwracam honor.


Nie bede nawet z toba dyskutowal bo szkoda tuszu w klawiaturze.Prawda jest taka ze wszystkie gry ktore teraz wychodza robia szal na pare dni a z czasem slad po nich ginie to samo tyczy sie muzyki dlaczego pamietamy kultowe zespoly z lat 80,90 ktore utrzymuja sie dlugi czas i kazdy je pamieta czy taka muzyka ktora teraz tworza np zespoly 1 piosenki typu nosa nosa i inny belkot.Czy taka muzyke ktos zapamieta ? Wracajac do tematu chodzi mi o to ze lepiej jest robic cos z grami ktore sa legenda i ludzie napie**alaja w to juz od x lat i sie nie nudzi a zakladam sie z wami ze max payne 3 za pol roku odejdzie w glucha cisze bo do tej pory stworza xxx gier robiacych szal na pare dni.Poprostu nasze czasy sa h*jowe i mam nadzieje ze ktos sie z tym zgadza

Danam

2012-06-15, 01:15
#up Mężczyzna

no miałem przyjemność grać kiedyś w CS'a ale jeszcze jak nie miałem kompa i chodziłem z kumplami do kafejki i prawda, byłem słaby jak ja pie**ole. Teraz nie gram bo nie mam czasu, a jeśli mam to wolę pograć w coś nowego ze spoko grafiką, kolega BezSerca ma racje, nowe gry faktycznie szybko się nudzą, sam czasem wracam do skakania w delux ski jump

pozdro panowie i bez spiny ;)


BezSerca

2012-06-15, 01:32
i wszystkow wyjasnione :D

Danam

2012-06-15, 02:03
Cytat:

No i dzięki takim pok***om mamy gry ze średnią i tak grafiką i brakiem fabuły.



ehhh.. idę w p*zdu spać bo tu nawet nie ma sensu dyskutować.

opec

2012-06-15, 02:06
@up bo w csie jest tyle fabularnych wątków i zwrotów akcji..