18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Twórcy Max Payne 3 (Rockstar Games) trolluje cheaterów

da...........li • 2012-06-14, 22:07
Cytat:

Oszukujesz w grze multiplayer? Licz się z ryzykiem zbanowania konta, utratą swojej pozycji w rankingu i wartościowych przedmiotów kupionych za realne pieniądze. Takie podejście, w mojej ocenie słuszne, stosuje większość twórców gier. Rockstar poszedł o krok dalej.

Oszuści nie są banowani. Każdy, kto w grze Max Payne 3 „cheatuje”, posiada przerobione stany zapisu gry lub wykorzystuje jej ewentualne usterki do oszustw jest oznaczany w pamięci serwera. Od tej pory gra będzie dobierać mu przeciwników takich, jak on. Innych „cheaterów”. Oszuści będą grali przeciwko sobie, a normalni gracze będą mieli święty spokój. Brawo!



No to teraz RG wzięło się za profesjonalny trolling :mrgreen:

konował

2012-06-15, 14:24
Cs jako strzelanka to ch*jnia z grzybnią, jedynie zombie mody i funy sprawiają że chce się w to grać. Milion razy wolę mojego Battlefield Bad Company 2.

fejzez

2012-06-15, 15:00
Earth napisał/a:



Cwaniaku, żeby grać w CS trzeba mieć steama, więc to są wszyscy gracze Cs. A ile osób grających w coda lub bf3 ma steama? Hm, może z 10%. Poza tym dochodzą jeszcze wersje na konsole, a Cs niestety do takowych się nie kwalifikuje. Poza tym, bf3 miał przed diablo rekordową ilość sprzedanych kopii, więc takie staty ze steama to możesz sobie wsadzić między podręcznik od biologii i polskiego z gimnazjum.



cs 1999r. dziesiątki lanów co roku (na całym świecie), dziesiątki tysięcy euro do wygrania, setki tysięcy ludzi którzy to oglądają, w ch*j sponsorów i to gra która ma 13lat !!!!!!
bf3 2011r. 0 niczego ? bynajmniej ja nie słyszałem o lanach w których można wygrać grube tysiące

Stashqo

2012-06-15, 18:55
@fejzez
W Battlefieldzie za to jest:
a) mniej gnojków
b) więcej czołgów

A tak poza tym, to że Ty gówno o tym świecie słyszałeś to nie znaczy, że nic takiego nie ma, z tego co czytałem w tym roku organizowany jest turniej z pulą nagród 1.6 miliona dolarów, ale zapewne masz rację i w turniejach CS-a są grubsze tysiące.

artiee

2012-06-15, 23:25
BezSerca napisał/a:


...Prawda jest taka ze wszystkie gry ktore teraz wychodza robia szal na pare dni a z czasem slad po nich ginie...


Tak, bo gry są teraz ch*jowe. Ale nie Max, 2 części były zajebiste, w trzecią nie grałem jeszcze.

Cytat:

to samo tyczy sie muzyki dlaczego pamietamy kultowe zespoly z lat 80,90 ktore utrzymuja sie dlugi czas i kazdy je pamieta czy taka muzyka ktora teraz tworza np zespoly 1 piosenki typu nosa nosa i inny belkot.Czy taka muzyke ktos zapamieta ?



Nie, ale tylko dla tego, że nikt teraz nie ma na to czasu, albo ma wyj***ne, bo ma internet. Ja dobrze pamiętam Pink Floyd, OMD, nawet Coco Jumbo i "Nosa nosa" będę pamiętał, bo lubię muzykę.

Cytat:

Wracajac do tematu chodzi mi o to ze lepiej jest robic cos z grami ktore sa legenda i ludzie napie**alaja w to juz od x lat i sie nie nudzi



Nigdy nie znalazłem nic ciekawego w CS, grałem może w sumie z 1 miesiąc przez 5 lat, mimo tego, że cienki w shootery nie jestem.
Cytat:

a zakladam sie z wami ze max payne 3 za pol roku odejdzie w glucha cisze bo do tej pory stworza xxx gier robiacych szal na pare dni.Poprostu nasze czasy sa h*jowe i mam nadzieje ze ktos sie z tym zgadza



Z całym szacunkiem, ale pie**olisz. Max to Max, a jak dla mnie CS ch*jem śmierdział od początku.

skandal89

2012-06-16, 00:14
k***a nie wierze, że taka spina o gry... Każdy ma swoje zdanie, moje jest takie że CS to ch*jnia i tyle. Co do samych gier to wiadomo, że kiedys były moze bardziej grywalne i lepsze, ale teraz tez są perełki w ktore da sie grać nie jeden raz albo nak***iać w multi. Co innego jak sie ma klapki na oczach i widzi sie tylko CS...