18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twój Ruch - ZDUPPING

KimDzongIl • 2014-03-20, 13:19
Spot Twojego Ruchu od "Z Dupy"



Dla mnie genialne :mrgreen:

An...........or

2014-03-20, 14:40
SteelMike napisał/a:

Gimby nie znajo. Akcja z dildem i pistoletem, to brutalne pokazanie sprawy gwałtu na komendzie policji, tylko Palikot się tym zajął.
http://wiadomosci.onet.pl/lublin/policjant-skazany-za-gwalt-palikot-triumfuje/167zx



Dokładnie, gimby śmierdzące i cebulaki gópie nieznajo, naszcześćie geniósz nad geniósze, grodzka nad grodzkami i biedroń ostateczny stil majk prawdę nam, maluczkym ókazał.
Jaki ten palignój zajebisty* :samoboj:

*Tak zajebisty,że stwierdził iż taki kraj jak Polska nie powinien istnieć, bo wszyscy jesteśmy europejsykami :oops:

oneshott

2014-03-20, 19:27
:) moga ruszac na salony

Pa...........or

2014-03-20, 19:35
tym właśnie spotem (w oryginale) palikot potwierdza że jest przydupasem tuska i tworem sztucznym jak ku*as którym wymach*je.

di...........os

2014-03-20, 19:41
Antalor napisał/a:



Dokładnie, gimby śmierdzące i cebulaki gópie nieznajo, naszcześćie geniósz nad geniósze, grodzka nad grodzkami i biedroń ostateczny stil majk prawdę nam, maluczkym ókazał.
Jaki ten palignój zajebisty* :samoboj:

*Tak zajebisty,że stwierdził iż taki kraj jak Polska nie powinien istnieć, bo wszyscy jesteśmy europejsykami :oops:



Jesteś upośledzony? To, że nie zgadzasz się z czyimiś poglądami, wcale nie oznacza, że ten ktoś nie może zrobić czegoś, z czym zgadzać się będziesz. Jakim trzeba być debilem, by nie przyznać, że Palikot poprzez tę konferencję wykonał kawał dobrej roboty - i to pomimo całej jego "złej roboty", którą to przechowujesz na ołtarzyku swojej pamięci.

Zarammoth

2014-03-20, 19:54
Tak to już jest. Ludzie przez ideologie i podziały partyjne nie potrafią obiektywnie ocenić czyjegoś czynu. Szczególnie w tych czasach jest moda na radykalizmy. Najpierw debile sprawdzają z jakiej jest partii, jakie ma poglądy, żeby przypadkiem wroga nie pochwalić...

Sam głosowałem i będę głosował za KNP, ale akurat za tamtą akcję należy się Palikotowi szacunek. Który z was krytyków zaangażował się w jakąś sprawę i komuś pomógł?

j***ć takich krótkowzrocznych fanatyków.

seldo

2014-03-20, 19:55
Za tefo zobczeńca pie**olonego w dupe nie ma piwa!!! Nawet jeśli materiał go ośmiesza!

dupeczki

2014-03-20, 19:57
I człowiek znowu się zastanawia czemu jeszcze nie zrobili piw ujemnych...

Ruli

2014-03-20, 20:01
teraz czekamy na ujawnienie gwałcicieli z jego partii która roi się od wszelakiego rodzaju wynalazków, jedna sprawa nie czyni z ciebie bohatera i gdyby był taki prawilny to biedroń tez poszedł by siedzieć za napaść na funkcjonariusza który odbywał służbę poza tym jego zmienność poglądów cotygodniowa już go wyklucza na samym starcie, mam nadzieję, że ludzie wyniosą wnioski z ostatnich wyborów i tego co on dokonał i pożegna się z wiejską a także z europarlamentem który tak kocha jako europejczyk

Suka_Blyat

2014-03-20, 20:04
Nie wierzę, że normalny, zdrowy na umyśle człowiek nawet spróbuje rozważyć głosowanie na tą zbieraninę wykolejeńców ze zwykłym cwaniakiem na czele

jolmen13

2014-03-20, 20:11
Mnie się bardzo podobała rozmowa Palikota z Korwinem. Dwóch polityków totalnie wydawało by się skrajnych opcji potrafiło ze sobą merytorycznie rozmawiać na naprawdę przyzwoitym poziomie. Oczywiście nie popieram Palikota, na dźwięk słowa "socjalista" dostaje gęsiej skórki, ale ma kilka nie głupich pomysłów. (jak opodatkowanie kościoła czy legalizacja marihuany.)

St...........ke

2014-03-20, 20:28
Boże, nie napisałem, że głosuję na Palikota, czy że go popieram. Bynajmniej, jego partia mnie nie interesuje i nie popieram jej. Jedynie ta akcja, z której się wszyscy nabijają, była słuszna i nie ważne czy to zrobił on, czy tak by zrobił JKM, na pochwałę zasługuje.

twoja_stara_315

2014-03-20, 20:47
O Boże!!! Mając takich polityków, którzy rozkradają kraj i zaprzedają jak tylko się da, obywateli którzy są skończonymi idiotami i jak bezmózgie bydlęta robią wszystko co mówią im media tylko po to, żeby nikt nie zarzucił im, że są nie fajni lub mało światowi, gdzie ludzi którym dobro POLSKI naprawdę leży na sercu nazywa się oszołomami, gdzie każdy ma ten kraj w głębokiej dupie to cud, że Polska jeszcze jako tako funkcjonuje.
P.S. a w tym wszystkim najbardziej mnie wkurza to, że pseudo inteligencja i znaczna część młodego pokolenia, jak downy (nie chce tu obrazić żadnego chorego człowieka) powtarzają jeden, pusty tekst "nie będę umierał/walczył za kraj który mnie okrada, nic mi nie daje etc" Downy zrozumcie jedno, że to politycy was okradają, a POLSKA jest matką, którą zawsze należy kochać i bronić, do ostatniej kropli krwi, do ostatniego tchu. Z tym jest jak z dzieckiem. Łatwo kochać zdrowe, zdolne, dające ci poczucie dumy (na przykład Niemcy, USA, Japonia), ale znacznie trudniej kochać chore, upośledzone jakim jest chociażby POLSKA, ale to nie znaczy, że skoro jest niedołężne to mam je porzucić. Jest moje więc muszę o nie dbać i zrobić wszystko, aby mu pomóc (chociażby wyj***ć polityków, prowadzić pracę od podstaw, wychowywać swoje dzieci w duchu patriotyzmu itd).
BOŻE MIEJ W OPIECE POLSKĘ!!!!!!!

abcdefgz

2014-03-20, 20:52
Zarammoth oczywiście że trzeba chwalić słuszne czyny, bo ważna jest prawda a nie autorytety i podziały, ale nie widze najmniejszego sensu w twoim i dionizodorosa małym bulu dupki za pojazd na Palikmiocie.
Za takimi ludźmi się nie wstawia, do takich się strzela. Nie warto marnować energii na jakąkolwiek obronę tych odartych z godności istot