18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twój Ruch - ZDUPPING

KimDzongIl • 2014-03-20, 13:19
Spot Twojego Ruchu od "Z Dupy"



Dla mnie genialne :mrgreen:

toka

2014-03-20, 21:31
Od teraz spot wyborczy nie ma na celu pokazanie programu partii, albo chociaż "obietnic" tylko jego zadaniem jest zgnoić inną partię.
Polityka to gówno tak było, jest i będzie. Nie ma kraju gdzie władza byłaby dla ludzi. Każdy kto się dopcha zapomina kto go wybrał i po co.

Corey_09

2014-03-20, 21:50
Ale cyce to ma zacne.
Szmata



8-)

wolfik990

2014-03-20, 22:03
Wybieramy takich palantów i mamy taki kraj :P 50% polaków powstrzymują się od głosu w wyborach a potem pie**olą jak to źle jest w naszym kraju. Widzimy kogoś sukces to mówimy, że ponakradał się. Sami w siebie nie wierzymy. Myślimy co tam mój jednej głos zrobi i to mówi co 2 polak :trzesieee:

Sobie myślisz, że masz to w dupie. Wyj***ne w państwo i tak się wyprowadzisz gdzieś indziej. I to jest największy błąd. Zamiast wszyscy się zjednoczyć by wywalczyć lepsze jutro dla NASZYCH DZIECI, RODZINE to my Polacy dzielimy się. PO na PIS. Zamach w smoleńsku- Na tych co mówią, ze oni są poj***ni. Lewice-Prawice. Wszystko nas dzieli mimo, że wszyscy jesteśmy w tym samym gównie. Tusk obiecuje, że kto w jego partii będzie za podniesieniem podatków to osobiście wyrzuci go. A sam k***a podniósł je. Opłacamy 100023109923122 urzędników, prokuratorów. Sprawy sądowe za 0.02g marihuany(nie jestem za legalizacją narkotyków ale o obniżeniu kar) Tymi sprawami wszystko w sądownictwie spowalniamy. A np. Lech Kaczyński pytał się czy marihuana jest z konopii? I tak to wszystko wygląda. My zamiast wreszcie się obudzić to walczymy z soba. Nie możemy stworzyć silnego kraju bo taka jest nasza j***na mentalność. DOPIERO SIĘ ZJEDNOCZYMY GDY BĘDZIE WOJNA. Proszę naprawmy Polskę a jak nie na dla nas to dla naszych dzieci. Dla nazwy POLSKA. Czym się różni hamburger od nas? Ameryka jest mądrzejszym narodem? A Rosja? Nie ma w Polsce dobrego przywódcy który by pokazał, że POLSKA może wreszcie coś znaczyć na świecie? A nie jak komorowski jest nic nie znaczącą kukiełką UE? Proszę was..

di...........os

2014-03-21, 01:24
Kezcuz napisał/a:

Zarammoth oczywiście że trzeba chwalić słuszne czyny, bo ważna jest prawda a nie autorytety i podziały, ale nie widze najmniejszego sensu w twoim i dionizodorosa małym bulu dupki za pojazd na Palikmiocie.
Za takimi ludźmi się nie wstawia, do takich się strzela. Nie warto marnować energii na jakąkolwiek obronę tych odartych z godności istot



To się zdecyduj kolego. Liczy się w końcu prawda, czy może opinia o tym, który tę prawdę głosi?


Zastanów się: jeśliby zorganizował tę konferencję nie-Palikot, czy wtedy byś przyklasnął jej efektom? Jeśli tak, znaczy że stawiasz mimo wszystko autorytet nad prawdę.

Kardio_Error

2014-03-21, 01:31
pajac tak jak i reszta bydła z wiejskiej

abcdefgz

2014-03-21, 13:02
dionizodoros, Rozumiem, ale chodzi mi o zupełnie niepotrzebny ból dupy, poprostu nie warto tracić energii na to ;-)

MudPie

2014-03-23, 02:41
Palikot to biznesmen a nie polityk. Wie co ma powiedzieć i kiedy. Przykładem jest ten spot, znaczy nie ta konkretna przeróbka. Wie jakie tematy są chodliwe co ludzie kupią. Poglądy zmienia na takie jakie są najkorzystnie.. pomysł żeby uderzyć w grupy: -palaczy marihuany, czyli ogromnej rzeszy ludzi
-pedałów

Był genialny co dało mu ponad 10% w wyborach, wykorzystał grupę, która nie była wykorzystana, zwęszył biznes tak też ustawił sobie poglądy pod ten sposób kręcenia lodów. Palikot zna ludzi, w sensie, że wie coś o życiu przeciętnego człowieka w przeciwieństwie od tych co na stołkach od lat. Co daje mu wiedzę jak skutecznie zbierać wyborców..

Ot nic więcej niż biznes, a tu niektórzy się doszukują spisków, że Tusk zaplanował itd.. bitch please.

Ja osobiście nie będę głosował na Palikota. Nie może być tak żeby mniejszości decydowały o większości.. a do tego jego partia doprowadza, w dodatku jest za multi kulti czyli przychylna imigrantom. Ja przychylny im nie jestem.

Czy w najbliższych wyborach powtórzy sukces ? Nie wydaje mi się, podejrzewam, że 7% to maks co uzyska.