18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TV OFF!

szponiasty • 2012-09-03, 10:19
Wyrzuć TV, nie bierz informacji z gazet na poważnie. Przejrzyj na oczy.


Sitwa8

2012-09-03, 10:49
Wszystko spoko, tylko mnie zastanawia do jakiego targetu jest to skierowane.Koleś mówi z sensem, ale wyzywa ludzi, co nie prowadzi ani do tego, że ktoś się zastanowi tylko od razu przyjmie ten filmik z chłodną nienawiścią. Może być skierowany do ludzi z podobnymi poglądami ale nie przekona niezdecydowanych i nie nawróci zmanipulowanych. Poza tym mówi o socjotechnice i manipulacji a sam filmik zawiera takie elementy. W jednym zdaniu dobra treść w lekko zj***nej formie.

Roszp

2012-09-03, 11:13
Cytat:

Wyrzuć TV, nie bierz informacji z gazet na poważnie. Przejrzyj na oczy.


I ścisz głośniki.

I jeszcze jedno: oducz się hipokryzji, wtedy kręć moralizatorskie filmiki.

Co...........aa

2012-09-03, 12:11
Ok tv kłamie wszyscy wiemy. Znane marki/stacje/strony internetowe kłamią też prawda. Ciekawe czy z sadola to zniknie, ale dlaczego do k***y nędzy na końcu filmiku jest jego reklama? A co jeśli ten film ma mi wyprać mózg żeby kupować jego prawdę na CD?

wiesiors4

2012-09-03, 12:20
Dlaczego nie zaczniemy walczyć? Rozejrzyj się po swoim mieście. Większość ludzi muli przed kompem (fb, kwejk, sadistic,....). Tak naprawdę jedyni, którzy wychodzą na powietrze to dresiarskie k***y i tylko oni mogą zrobić rozpie**ol w tym kraju. Reszta ludzi to c**y, którzy oglądaliby to z dystansu w TVN albo na YT. Jedyni którzy mogliby pójść w dym za Polskę to właśnie dresy i kibole. ch*j, oni nie są święci, ale to że jest na takich ludzi najebka w TV to druga sprawa.
Co do filmiku jest w ch*j prawdziwy. No ale cóż, TVN nie mógłby kłamać, prawda? :lol:
Nie zgodzę się tylko z oryginalnymi butami. W swoich Adidasach chodzę 3 razy dłużej niż w butach z bazaru.

Ant1984

2012-09-03, 18:25
Widzę, że jest coraz więcej takich tematów. Barrrdzo dobrze!!

longlong7

2012-09-03, 20:29
nie czytaj gazet, wyłącz tv, zamknij się w pokoju i przeglądaj neta

buoba

2012-09-03, 20:29
W dzieciństwie śmiałem się z powtórek Dziennika Telewizyjnego (zresztą do dziś lecą na TVP Historia), absurdów jakie za komuny nam z jego pomocą pokazywali. A teraz jak widzę ten sam program pod innymi nazwami na każdym kanale to nie mam już powodu do śmiechu...

el...........iz

2012-09-03, 20:31
polecam zeitgeist moving forward !!!!

vanirpwnz

2012-09-03, 20:47
Daje piwo, a jezeli autor mieszka w okolicach Łodzi to stawiam w realu szesciopak. Najlepiej trafia do mnie jego glos, glos czlowieka, ktory powtarza cos po raz 100000 i powoli traci nadzieje, ze ludzie w dzisiejszym swiecie umieja myslec.

LICH0

2012-09-03, 20:48
Ale większość i tak powie, że to teorie spiskowe wyssane z palca....

Azurkhall

2012-09-03, 20:49
"Na niebie coś rozpylają i nikt nie widzi"- jasne. Gazy bojowe. Trująco-zabijająco-gwałcące. Po drugie buty takiego na przykład Reeboka są 10 razy bardziej wytrzymałe niż takie z bazaru nawet za tą samą cenę. Na końcu jeszcze reklama kanału na YT, tego nie powinno być. Poza tym koleś mówi w miarę rozsądnie.

Kortens

2012-09-03, 20:54
Ehh ludzie przestańcie z tymi butami. Wiecie dlaczego są wytrzymalsze? Bo jak zapłaciliście 300 zł to na nie dmuchacie, chuchacie, czyścicie i dbacie. Mi szkoda czasu na szanowanie butów, więc idę do pierwszego lepszego sklepu z obuwiem, wybieram takie na których nie będzie napisu "Reaboczek" albo "Adrwal", żeby nie chodzić w podróbkach bijących w oczy, i biorę zrobione przez małe chińskie rączki, patrząc na szwy i chodzę w nich pół roku, rok, czasem jak nie idę w nich na wojnę to i dwa i wyrzucam planując zakup nowych. Otóż powiem wam, że nitki są takie same jak w adidasach, szwy zakładane podobnie a i sam materiał nie różni się wiele oprócz znaczku. Więc dlaczego są lepsze Adasia? Bo smarujecie je gównem dla konserwacji. A co do gazet to osobiście czytam Angorę, dlaczego? Bo mam dzięki temu przegląd różnej prasy i wiem co czytam. I tak podchodzę z dystansem, ale coś czytać trzeba do ch*ja. Jeśli ktoś ma jakieś opinie znaczące o Angorze chętnie wysłucham, sam wad nie znalazłem.

Ant1984

2012-09-03, 21:32
Angora ma taki plus, że w każdym wydaniu jest artykuł J.K. Mikke przedstawiający jego poglądy.

KKdemona

2012-09-03, 21:32
Nie rozumiem w tym filmiku czegoś ,dla czego autor myśli ,że jest ponad tym wszystkim o czym opowiada?
Sam jest małym trybikiem i częścią wielkiej machiny ,rzuca kilka hasełek z wulgarnym odniesieniem do słuchaczy (manipulując w ten sposób ludźmi w podobny sposób jak telewizja), krzycząc myśli ,że zyska posłuch a nie przedstawia kwintesencji tego o co mu chodzi. Chce zmienić władze? Chce czegoś lepszego dla siebie ? Zorganizować rewolucję zmieniając porządek świata ?? Historia ludzkości już parę razy pokazała czym się kończy próba stworzenia czegoś nowego(wymordowaniem wszystkich przeciwników i ludzi inaczej myślących niż oni) min. Rewolucja Francuska ,czy Październikowa. Wszystko jest powtarzalne ,idee kręcą się w wielkim kole tylko wypadają pod inną nazwą :) Ktoś może powiedzieć ,że jest wolnym i szczęśliwym człowiekiem a dla innego może to być to ucisk i niewola. Można też ukryć zło pod metką dobra ale taki jest świat.