18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tutorial: Jak robić hip-hopowe beaty (z jajem)

innyczlowiek • 2013-01-15, 01:00
"Krzycho Docente bardzo zgrabnie robi sobie jaja z tych wszystkich "muzyków" czy "beatmakerów" którzy nie mają pojęcia o niczym i wszystko co mają to komuś "podpie**olili"."




Jak to mówią: pozdro dla prawdziwych, hehe!

Komarzysta91

2013-01-15, 01:42
Za swoje nagranie browar leci

KomentującyPanicz

2013-01-15, 02:04
up., Ty debilu, jak widzisz po opiesie, to k***a temat nie autora, ale brawo za to, ze wstawił!!!
A do Ciebie z nawiazką:

Koziol87

2013-01-15, 02:29
też sie tym FL bawiłem i powiem że mimo wszystko trzeba mieć troche pojęcia o tym programie. Sam beat zrobi nawet upośledzone dziecko, ale żeby jebnąć gotowy utwór to już trzeba przy tym troche posiedzieć.
Mimo wszystko koleś zrobił niezłe biciwo no i daje wiadomo co...

BongMan

2013-01-15, 07:06
Jak ktoś z was robi dobre bity to może podesłać. Bo większość tego na youtube to ch*jnia albo powtarzające się motywy, te same sample, ta sama rytmika, itd.

snik0

2013-01-15, 11:49
w czwartej minucie prawie się zesrał

LilL

2013-01-15, 14:15
innyczlowiek napisał/a:

"Krzycho Docente bardzo zgrabnie robi sobie jaja z tych wszystkich "muzyków" czy "beatmakerów" którzy nie mają pojęcia o niczym i wszystko co mają to komuś "podpie**olili"."


Jak to mówią: pozdro dla prawdziwych, hehe!




Autor tematu jak i "krzycho docente" nie mają pojęcia jak powstają bity :) Zastanawiam sie tylko który bardziej się zbłaźnił.

straatveger

2013-01-15, 16:13
to windows XP cepy

poznaje po ikonkach, tylko ma wyłączone standardowe wyglądy okien, a nie 98 ja zaczynałem od 95 windows wiec jestem ekspertem

BongMan napisał/a:

Gość jest zajebiście słaby, zrobiłbym sto razy lepszy bit na cymbałkach, do tego gość nie umie muwić po angielsku i używa głupich słów tj. "sucho"




Weź bongman idź lepiej dodawać nowe kawały :facepalm: :ks_homer: :ks_homer: :trzesieee: :sispalm: :erniepalm:

Roszp

2013-01-15, 16:14
Bardzo zgrabna parodia.

LilL napisał/a:

Autor tematu jak i "krzycho docente" nie mają pojęcia jak powstają bity Zastanawiam sie tylko który bardziej się zbłaźnił


Autor postu chyba sam się zbłaźnił.
Przecież nie jest to poważny poradnik.
Zaraz pewnie wyjedziesz, że 10 lat w Abbey Road robisz i znasz się na nagrywaniu. A na stażu z bitmakingu to w Nowym Jorku byłeś.
:idzwch*j:

Ty...........ta

2013-01-15, 16:16
@Stratveger
Najlepszy troll jaki widział świat :P

Paryski_jebaka

2013-01-15, 16:35
Zastanawia mnie czym kierował się autor tego "poradnika". Bo ni to k***a śmieszne, ni k***a parodiujące, ni k***a kreatywne.

BongMan, ty serio z tymi bitami czy trollujesz?

Roszp

2013-01-15, 16:53
enkowy, już wyjaśniam. Bo parodia o ile jeszcze sens ma, to wrzucanie jej na ten portal już średnio.
Autor np. polewa z:
-tego, że "bitmakerzy" kradną gotowce.
-tego, że nie słyszeli dobrego bitu a próbują go kleić.
-tego, że nie mają żadnego pojęcia o rytmice.
-tego, że nie mają pojęcia po cholerę są wtyczki i jak ich używać.
-tego, że "miksują" na słuchawkach.
i 300 innych "branżowych" rzeczy.

lu...........la

2013-01-15, 17:08
@straatveger
Ale gość rzeczywiście jest słaby.