18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tuski Peugeot 206

Ec...........on • 2010-09-17, 20:21
Mina Jarusia bezcenna :mrgreen:



Żeby nie było - do Tuska nic nie mam ;)

el polaco

2010-09-18, 12:42
fitzcarraldo napisał/a:

Echelon w przeciwieństwie do Ciebie mam prawo głosu.

el polaco - kolejny co to bzdury wygaduje, a potem po nim powtarzają. W Stanach kryzys wybuchł dlatego ponieważ państwo wydało (a dokładnie Clinton) ustawę o ochronie ludności kolorowej zaciągającej kredyty. W istocie ludzie zaciągali kredyty i ich nie spłacali. Banku zaczęły bankrutować, a państwo przeznaczać pieniądze na ich utrzymanie.



A i twierdzisz że bank nie ma wpływu na to komu daje pieniądze? Tak jak ja bym pożyczał kasę żulowi i liczył na to że mi odda. Jak się jest nastawionym na szybki i łatwy zysk i nie sprawdza się wydolności finansowej danego klienta to później są takie cyrki. :] A Clinton nakazał wszystkim czarnym dawać kredyty haha błazenada. Gdzie ty żyjesz mośku?

ku...........ek

2010-09-18, 12:43
@fitzcarraldo - interwencja państwa w gospodarkę jako przyczyna wszelkich kryzysów jak ulał pasuje do wielkiego kryzysu z lat 30. :)

el polaco

2010-09-18, 12:47
kubulek napisał/a:

@fitzcarraldo - interwencja państwa w gospodarkę jako przyczyna wszelkich kryzysów jak ulał pasuje do wielkiego kryzysu z lat 30. :)



A powiedz mi jak międzywojenne Niemcy tudzież III Rzesza wyszła z kryzysu co ? A zapomniałem przecież to zasługa wolnego rynku. Banki same się obronił. :D haha

vifgmauerhgm

2010-09-18, 12:51
podajcie k***a tytuł soundtracka a nie pieprzycie :-x :-x

arhte

2010-09-18, 12:59
podajcie tytuł tego kawałka xD

Poltavsky

2010-09-18, 13:18
Bhangra Knights "Husan"
fajny kawałek :amused:

dioen

2010-09-18, 13:26
Widzę Bronek też się załapał na reklamę xD czyżby zdobywał popularność ? xD


Janusz~

2010-09-18, 14:03


Panowie @all up: przestańcie proszę Was pisać tutaj o polityce i kłócić się o nią.
Jako osoba postronna jestem w stanie przyznać część racji obu stronom. Konflikt, jaki zawiązał się pomiędzy wami wskutek różnicy zdań nie wynika z tego, że każdy z was ma inną wiedzę, a z innego zdania politycznego.
Normalne, że będziecie się cytować nawzajem i próbować robić z siebie debili.
Nie zachowujcie się jak nasi rodzimi politycy. Pokażcie klasę i wróćcie do swoich zajęć, albo zapostujcie jakieś fajne cycki, albo trochę flaków na harda.

~Conscribo

2010-09-18, 14:28
każda dyskusja jest dobra, jeśli ma poziom. Wyzywanie się już niestety obniża walory takiej rozmowy - więc dyskutujcie sobie dalej, ale bez wyzwisk i innych takich ;)


btw flak na hardzie to też dobry pomysl

riodoro1

2010-09-18, 15:36
Polityczne pie**olenie na sadisticu=więcej piw niż w browarze w Tychach.

~Conscribo

2010-09-18, 15:44
nawet sobie nie wyobrażasz ile oni w Tychach tego piwska mają :>

czuly_barbarzynca

2010-09-18, 15:47
i to zawistne spojrzenie kaczynskiego - bezcenne!

yadam

2010-09-18, 17:16
podsumuje wasze poglady polityczne tym ==> :offtopic:

tusk to peugeotem nie pojedzie - maybacha jakiegos czy mercedesa by wyklepal

i soundtrack jest przekozaczny

loras

2010-09-18, 20:00
Echelonie coś dla Ciebie, i innych ludzi którzy myślą, że pozjadali wszystkie rozumy w temacie ekonomii. Wykład bodajże z 2008 roku.



Podaję tytuł, żebyś zobaczył sobie wszystkie części:
Peter Schiff: Dlaczego kryzys nie powinien nikogo zaskoczyć?