18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tuski Peugeot 206

Ec...........on • 2010-09-17, 20:21
Mina Jarusia bezcenna :mrgreen:



Żeby nie było - do Tuska nic nie mam ;)

szkaru

2010-09-18, 11:30
Pan JKM to niebezpieczny czób, a ludzie łykają jego hasła bo fajnie gada.

lakusjo

2010-09-18, 11:35
Echelon ; Jeszcze glosowac nie moze a sie wymadrza, to co powiesz na to ze pod krzyzem z transparentami (np. zabierzcie palac itp) stali gimnazjalisci?

fitzcarraldo

2010-09-18, 11:36
Tak nie robi siary i dlatego jesteśmy europejskimi cieciami. Głosujcie na Tuska barany to będziemy zadłużać się dalej.

Tak na marginesie poczytaj cały program WIP-u, a nie rzucaj hasełek z ONET-u.

Ec...........on

2010-09-18, 11:40
fitzcarraldo napisał/a:

Tak nie robi siary i dlatego jesteśmy europejskimi cieciami. Głosujcie na Tuska barany to będziemy zadłużać się dalej.

Tak na marginesie poczytaj cały program WIP-u, a nie rzucaj hasełek z ONET-u.



JKM nas oddłuży :idzwch*j: Czytałeś? A słuchałeś? Niedługo dla takich jak ty będzie drukował bajki i kolorowanki aby jego program podłapali :D

Złowroga Pralka !

2010-09-18, 12:02
Echelon napisał/a:

Mina Jarusia bezcenna :mrgreen:



Żeby nie było - do Tuska nic nie mam ;)




Echelon sam robiłęś :P ? jak tak to gratuluje :) a co do ST też zajebiste :P swego czasu pamiętam jak byłem taki malutki to na viwie leciało :D czy innym komercyjnym ch*jstwie :P

fitzcarraldo

2010-09-18, 12:02
Poczytaj sobie Friedmana, Hayka, Misesa albo Rothbarda a potem wypowiadaj się na temat ekonomii. Potem sobie spójrz na rządy Tchatcherowej, reformy w Australii, ostatnio nawet w Estonii. Spójrz na Stany z początku wieku, itp. A potem poczytaj bajki Tuska, Keynesa i socjalistycznej braci.

Ec...........on

2010-09-18, 12:06
Ekscentryczny napisał/a:




Echelon sam robiłęś :P ? jak tak to gratuluje :) a co do ST też zajebiste :P swego czasu pamiętam jak byłem taki malutki to na viwie leciało :D czy innym komercyjnym ch*jstwie :P



Nie - nie robiłem tego. Ale faktycznie fajne :D

fitzcarraldo - wiesz po czym dałeś poznać iż nie masz pojęcia o czym gadasz? Bo za ch*ja nie rozumiesz słowa socjalizm :!:

fitzcarraldo

2010-09-18, 12:10
hahahaha bo Ty pewnie uważasz, że Tusk z liberałów się wywodzi:P Socjalizm bardzo dobrze rozumiem bo mamy z nim do czynienia od przeszło 60 lat. Ty nie rozumiesz nawet pojęcia ekonomia.

Ec...........on

2010-09-18, 12:12
fitzcarraldo napisał/a:

hahahaha bo Ty pewnie uważasz, że Tusk z liberałów się wywodzi:P Socjalizm bardzo dobrze rozumiem bo mamy z nim do czynienia od przeszło 60 lat. Ty nie rozumiesz nawet pojęcia ekonomia.




Tak ? Cytujesz książki które praktycznie na każdej uczelni ekonomicznej zostały już dawno obalone ;) Tak to jest jak się nie czyta ze zrozumieniem.

Był tu na sadolu skecz z Hitlerem i Nietzsche - podobnie się w tym momencie zachowujesz do Hitlera z tego skeczu ;)

fitzcarraldo

2010-09-18, 12:18
Obalone przez twoją starą chyba. Jeżeli dla Ciebie działania wolnorynkowe (obniżanie podatków, ograniczanie biurokracji, przeniesienie akcentu ekonomicznego na sektor prywatny, itp) są bajkami to pozdrawiam Cię po raz drugi niewolniku. Wszystkie bogate kraje zaczęły właśnie od wolnego rynku, wszelkie kryzysy przyszły dopiero gdy państwo zaczęło interweniować.

A te porównania do Hitlera to możesz sobie darować, bo póki co zdecydowanie Tobie mu bliżej.

Ec...........on

2010-09-18, 12:24
fitzcarraldo napisał/a:

Obalone przez twoją starą chyba. Jeżeli dla Ciebie działania wolnorynkowe (obniżanie podatków, ograniczanie biurokracji, przeniesienie akcentu ekonomicznego na sektor prywatny, itp) są bajkami to pozdrawiam Cię po raz drugi niewolniku. Wszystkie bogate kraje zaczęły właśnie od wolnego rynku, wszelkie kryzysy przyszły dopiero gdy państwo zaczęło interweniować.

A te porównania do Hitlera to możesz sobie darować, bo póki co zdecydowanie Tobie mu bliżej.



Skończyłeś gimnazjum? Studia cokolwiek? Bo brzmisz jak mały biedny sfrustrowany człowieczek, który chce udowodnić swoją rację bo nikt go nie słucha. Skończyłem z Tobą gadkę ;)

Oby kraj nigdy nie wpadł w ręce takich jak ty ;)

qrczaksmp

2010-09-18, 12:26
0:14 Komorowski.

prospro

2010-09-18, 12:29
Echelon napisał/a:



A mnie twoja. Jeszcze gnojku prawa głosować nie masz a się wymądrzasz, w profilu se ustawiasz 71 lat zeby sobie członka wydłużyć.


Spójrz ile ty ustawiłeś.
Echelon napisał/a:


Do Tuska nic nie mam - w sensie - jest "mniejszym złem" od innych polityków - np takiego JKM ;)



jeśli Tusk dla ciebie jest mniejszym złem to faktycznie jesteś kompletnym idiotą.
Echelon napisał/a:


Tak ? Cytujesz książki które praktycznie na każdej uczelni ekonomicznej zostały już dawno obalone Tak to jest jak się nie czyta ze zrozumieniem.


Tym ostatnim zdaniem pobiłeś rekordy absurdu.

el polaco

2010-09-18, 12:30
fitzcarraldo napisał/a:

Obalone przez twoją starą chyba. Jeżeli dla Ciebie działania wolnorynkowe (obniżanie podatków, ograniczanie biurokracji, przeniesienie akcentu ekonomicznego na sektor prywatny, itp) są bajkami to pozdrawiam Cię po raz drugi niewolniku. Wszystkie bogate kraje zaczęły właśnie od wolnego rynku, wszelkie kryzysy przyszły dopiero gdy państwo zaczęło interweniować.

A te porównania do Hitlera to możesz sobie darować, bo póki co zdecydowanie Tobie mu bliżej.



haha wszelkie kryzysy właśnie przez wolny rynek i manipulacje banków. Gdyby państwo nie zaczęło interweniować dzisiaj byś popie**alał o jednym kartoflu cały dzień.

fitzcarraldo

2010-09-18, 12:36
Echelon w przeciwieństwie do Ciebie mam prawo głosu.

el polaco - kolejny co to bzdury wygaduje, a potem po nim powtarzają. W Stanach kryzys wybuchł dlatego ponieważ państwo wydało (a dokładnie Clinton) ustawę o ochronie ludności kolorowej zaciągającej kredyty. W istocie ludzie zaciągali kredyty i ich nie spłacali. Banku zaczęły bankrutować, a państwo przeznaczać pieniądze na ich utrzymanie.