18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turecki uber

RobsoN • 2024-02-01, 19:55
Taksówkarz zastrzelony w Izmirze w Turcji


razak

2024-02-01, 19:59
Już ch*j w ten sk***iały rząd, ale w ch*j się cieszę, że mieszkam w Polsce... Jakie k***a zwierzę j***ne. Dawno mnie tak żaden film nie sfrustrował jak ten.

Lo...........cz

2024-02-01, 20:02
razak napisał/a:

Już ch*j w ten sk***iały rząd, ale w ch*j się cieszę, że mieszkam w Polsce... Jakie k***a zwierzę j***ne. Dawno mnie tak żaden film nie sfrustrował jak ten.


Razak byłeś kiedyś na bliskim i dalekim wschodzie u szmatoglowych? Obecny stan rzeczy ch*ja zmienia. Teoje wk***ienie jest skierowane w „kulturę” której cywilizowani ludzie nie zrozumieją.

smc

2024-02-01, 20:18
Zabił za kilka marnych groszy... Niech się w piekle smaży.

psyhepl

2024-02-01, 20:20
razak napisał/a:

Już ch*j w ten sk***iały rząd, ale w ch*j się cieszę, że mieszkam w Polsce... Jakie k***a zwierzę j***ne. Dawno mnie tak żaden film nie sfrustrował jak ten.



bo w meksyku jest lepiej?

Aleo

2024-02-01, 20:20
W 00:40 plaskacz w ten durny taksówkarski łeb

AlbertoNihilo

2024-02-01, 21:18
Aleo napisał/a:

W 00:40 plaskacz w ten durny taksówkarski łeb



Koleś czy ty poważnie piszesz? Koleś pracował i został zabity przez jakiegoś patola od tak sobie a ty go od durni nazywasz? Coś chyba nieźle odklejony jesteś.
Nie musiał zabijać. Wystarczyłoby pogrozić bronią a tak zginął pewnie mąż i ojciec normalny obywatel.

Black_Hole

2024-02-01, 21:50
przeciez typ nic nie zrobił, ewidentnie widac ze petardami szczzzzellaa w karczyszko smyra

metyoo

2024-02-01, 22:24
razak napisał/a:

Już ch*j w ten sk***iały rząd, ale w ch*j się cieszę, że mieszkam w Polsce... Jakie k***a zwierzę j***ne. Dawno mnie tak żaden film nie sfrustrował jak ten.



akurat turasy to chyba najbardziej cywilizowany naród wśród szmatogłowych, a codzienna życzliwość ludzi wobec siebie bije na łeb tę naszą "zachodnią"!

Policeman

2024-02-01, 23:01
metyoo napisał/a:

akurat turasy to chyba najbardziej cywilizowany naród wśród szmatogłowych, a codzienna życzliwość ludzi wobec siebie bije na łeb tę naszą "zachodnią"!



Są bardzo wobec siebie życzliwi, wiesz jest takie przysłowie "z otwartości serca usta mówią". Polskie seriale to zwykle kłopoty z pracą, kłótnie w małżeństwach i godzenie się etc.
W tureckich obyczajowych? Zdrady non stop, samosądy, lincze, intrygi, pokręcone układy, poj***ne rodziny - bo oni tacy są, zaryzykuję stwierdzenie, że znam ich znacznie lepiej od Ciebie i to nie z seriali. Często jeździłem do turcji zawodowo, oczywiście mają w sobie O WIELE WIĘCEJ rozumu niż inne kraje islamskie, dla siebie są tacy jacy są, a do "nas"?
Fałszywe uśmiechy, fałszywa przyjaźń, fałszywe pochlebstwa. Gardzą nami, najchętniej by nas zarżnęli, zgwałcili nasze kobiety, rozkradli co mamy, ku chwale ballacha i ataturka i odbytu kozy.

Arashi91

2024-02-01, 23:19
Tak k***a pewnie już jest w pociągu do Berlina. A z Berlina w ramach "solidarności" trafi gdzieś, gdzie jeszcze nie ubogacono ludności kulturowo.

700_LTA

2024-02-01, 23:30
Przecież taksiarz miał kamizelkę, więc jaki zastrzelony?

1234dupa

2024-02-02, 00:06
Mossad?
Powtórka z akcji ze szpitala? Tam było podobnie

misiekdiablo1

2024-02-02, 00:20
mógł dać 3 gwiazdki , wolał 3 kulki