18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turecki uber

RobsoN • 2024-02-01, 19:55
Taksówkarz zastrzelony w Izmirze w Turcji


Majles

2024-02-02, 02:38
Mam nadzieję że cała rodzina tej p*zdy zdechnie na raka w męczarniach. k***ie łapy i nogi uj***ć i zostawić na ulicy niech taryfe łapie.

StachuJoness

2024-02-02, 05:05
Taksówkarz:

-Czym pan będzie płacił, kartą czy gotówką?

Klient:

-Zapłacę ołowiem.



metyoo

2024-02-02, 08:13
Policeman napisał/a:

Są bardzo wobec siebie życzliwi, wiesz jest takie przysłowie "z otwartości serca usta mówią". Polskie seriale to zwykle kłopoty z pracą, kłótnie w małżeństwach i godzenie się etc.
W tureckich obyczajowych? Zdrady non stop, samosądy, lincze, intrygi, pokręcone układy, poj***ne rodziny - bo oni tacy są, zaryzykuję stwierdzenie, że znam ich znacznie lepiej od Ciebie i to nie z seriali. Często jeździłem do turcji zawodowo, oczywiście mają w sobie O WIELE WIĘCEJ rozumu niż inne kraje islamskie, dla siebie są tacy jacy są, a do "nas"?
Fałszywe uśmiechy, fałszywa przyjaźń, fałszywe pochlebstwa. Gardzą nami, najchętniej by nas zarżnęli, zgwałcili nasze kobiety, rozkradli co mamy, ku chwale ballacha i ataturka i odbytu kozy.



tylko potwierdziłeś moją teorię, a pisząc "zachodnią kulturę" miałem na myśli przede wszystkim nas polaków! widać to nawet na sadolu ja sobie do gardeł skaczemy za polityków. tak więc fałszywe uśmiechy, fałszywe przyjaźnie, a zarżnął by najchętniej jak świnię w imię kaczora, tfuska, bosaka, czy innego zera...

Vindizel

2024-02-02, 11:54
smc napisał/a:

Zabił za kilka marnych groszy... Niech się w piekle smaży.



ja rozumiem nie lubić złotówy ale aż tak ? :D

JenkinsPerkins

2024-02-02, 12:32
Ponoć ten taksówkarz go wziął bo bylo bardzo zimno na dworzu a ten do niego powiedzial ze nie powinien wszystkim tak ufac i go zastrzelil

Karboksylator

2024-02-02, 12:34
nie znamy całości sytuacji. może to napad morderstwo i kradzież, a może zemsta za coś co uberowiec zrobił komuś innemu. bez kontekstu to po prostu filmik

JenkinsPerkins

2024-02-02, 13:06
metyoo napisał/a:

tylko potwierdziłeś moją teorię, a pisząc "zachodnią kulturę" miałem na myśli przede wszystkim nas polaków! widać to nawet na sadolu ja sobie do gardeł skaczemy za polityków. tak więc fałszywe uśmiechy, fałszywe przyjaźnie, a zarżnął by najchętniej jak świnię w imię kaczora, tfuska, bosaka, czy innego zera...



już oplules z rana Polaków i fajnie się czujesz ? fajnopolaczku. Sam jestes idealnym przykladem ktory najchetniej i najbardziej bedzie plul na wlasny naród gloryfikujac kazdy inny....

SkoPio1

2024-02-02, 14:44
smc napisał/a:

Zabił za kilka marnych groszy... Niech się w piekle smaży.



Aha.
Czyli gdyby zabił nie dla marnych kuruszy, ale dla np. kilkudziesięciu lir, to to zabójstwo byłoby OK?
:> >>

razak

2024-02-02, 20:35
Lord_Slizgacz napisał/a:

Razak byłeś kiedyś na bliskim i dalekim wschodzie u szmatoglowych? Obecny stan rzeczy ch*ja zmienia. Teoje wk***ienie jest skierowane w „kulturę” której cywilizowani ludzie nie zrozumieją.



Byłem tylko w Riwierze Tureckiej, ale tam jak się domyślasz wszyscy są dla Ciebie mili i uprzejmi bo dzięki turystą mają normalne życie zdala od tego gówna. Myślisz, że tutaj to kwestia kultury? Jak dla mnie to typowa bandyterka i ten gość nie jedną głowę ma już na swoim koncie.

psyhepl napisał/a:

bo w meksyku jest lepiej?



Przyj***ny jakiś jesteś?
Oczywiście, że nie jest lepiej. W Brazylii na favelach też nie jest lepiej, ale na ch*j wyj***łeś z tym Meksykiem odnośnie mojego komentarza?

:shock:

ellsworth

2024-02-02, 23:58
smc napisał/a:

Zabił za kilka marnych groszy... Niech się w piekle smaży.



Co za durne gadanie. A jakby zabił za kilka milionów to już byłoby spoko?!?

qwerq221

2024-02-03, 21:26
sk***ysyn pie**olony takie ścierwo ludzkie bez sadu na ulicy spalać ewentualnie ukamienować tfuu!!!!!!!!!!!