18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tupac i kilka innych żartów

SethNecromancer • 2012-10-05, 22:40
Stare ale może niektórzy nie mieli okazji zobaczyć







markedone

2012-10-05, 23:30
Murzyni jedzą ludzi
A ludzie przez to giną
murzyni to żydzi
a wszystko przez żydów

Bugini

2012-10-06, 00:25
@up murzyni mi wiszą ale podaj mi przykład jakiejś pomocy ze strony żydów, pojedyncze przypadki napewno były ale całość jako nacja nie przyniosła nam nic dobrego. Polak ryzykował życie ukrywając pejsowatych a po latach słyszysz, że jakiś żydowski związek chce zwrotu kamienic a tak ogólnie to jesteśmy mordercami. Przejmowanie majątków i lichwiarstwo to wręcz ich profesje rasowe co udokumentowała niejedna książka jeszcze zanim powstało pojęcie "antysemityzm", antysemityzm który w Polsce zakorzenił się nie bez przyczyny

markedone

2012-10-06, 00:29
@Bugini
Tak samo nie lubię tych i tych. ;)

zatizdig

2012-10-06, 00:49
Ok. Co te rysunki jeszcze tu robią? Przecież jesteśmy po prawni politycznie...

kotorminator

2012-10-06, 07:44
Mam wyj***ne na takie rasistowsko-antysemickie gówna. Nienawidzę wszystkich tak samo, wyjątkiem jest tylko głupi polski naród, nie lubię go chyba najbardziej!

BongMan

2012-10-06, 08:20
A moim zdaniem większym złem niż czarni, żydzi, cyganie i cała reszta razem wzięta, są szwaby.

Martinezd

2012-10-06, 10:57

I cenzura oczywiście... wybaczcie, że mam IQ na poziomie chomika... ale to, że przez to moje posty są usuwane to jest dyskryminacja...

.:...........:.

2012-10-06, 11:02
Martinezd, rasizmem walił post tamten i prowokacją.

Martinezd

2012-10-06, 11:10
.:. napisał/a:

Martinezd, rasizmem walił post tamten i prowokacją.



To czemu te obrazki w ogóle sie tutaj pojawiły?? o co tutaj chodzi innego w temacie jeśli nie o "rasizm" (osobiścię wolę określenie nacjonalizm) i prowokację?? Dlaczego autor tematu może wstawiać "rasistowskie" obrazki a ja nie mogę ich "rasistowsko" komentować??

.:...........:.

2012-10-06, 11:13
A nie wiem, nie oglądałem obrazków. Post podszyty nienawiścią mi się tylko w oczka rzucił.

Gooral2137

2012-10-06, 20:39
@Martinezd
Tu nie chodzi o to że jest rasistowski
Jeżeli nie rozumiesz co to znaczy 'niski poziom intelektualny' to znaczy, że takowy reprezentujesz.
Post został usunięty prawdopodobnie dlatego, że napisałeś "cytuje obrazek". Poza tym post nic nie wnosi i ponadto jest to jeden wielki błąd stylistyczny.
Dziękuje, do widzenia.

Ps: Jakbyś nie zrozumiał nadal, to obrazka nie da się cytować.

EDIT:
Błąd stylistyczny i językowy. Pewnie w gimbazjum masz same piąteczki z polaka.

Rabanesq

2012-10-06, 20:49
...juz widzę was małe ch*jki napinające sie na czarnych przed kompem,w rzeczywistości żaden z was żadnego nie poznał,powiem więcej,gdyby poznał powiedziałby grzecznie dzień dobry bo jesteście w realu cieńcy jak dupa węża, Siedząc w robocie na wyspach parę lat poznałem kilku murzynów,ani ponaprzeciętnie poj***ni,ani żadni supergoście...ot normalni ludzie......i jeszcze krótko o żydach,tak sie składa że mój dziad siedział w niemieckim obozie w Sztutowie,póki żył opowiadał (czasem do porzygu) jak razem z żydami (a było ich tam ok 70 procent) walczyli o przeżycie wpie**alając syrowe szczury....ale co wy o tym możecie wiedzieć...twardziele znad monitora. a teraz możecie mi jechac,mam to w dupie.

1488

2012-10-06, 20:52
żarty trafne aż do bólu.
żydowsko-murzyński sojusz przeciwko białemu człowiekowi to nie fikcja.