18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TTIP nowa ACTA

grzesiekd • 2013-06-03, 14:48

Machol

2013-06-03, 16:51
Tak samo jak przy ACTA - zamiast dać pełny tekst projektu ustawy, mało tego - zamiast go k***a przeczytać, to karmią się gówniarze kwejkami, obrazeczkami i przeklejkami.

"Bądź sobą, nie pozwól by ktoś kierował Tobą" Panowie i Panie. Np. żeby kierowała naszymi opiniami banda sk***ysynów, każda która może się podpiąć pod jakichś mitycznych wojowników zwanych Anonymous.

Pravicow

2013-06-03, 16:51
Przepraszam panowie! Wiem, że to bzdura, ale niech ktoś mi proszę powie, że to na serio ściema ;__:

Magik2501

2013-06-03, 16:54
I GÓWNO ZROBICIE!
Tyle gimbaza krzyczy o tym jak to ulice zablokują. Jakie to zamieszki będą, ojejujeju!! Policja bendzie óciekać!
ch*ja tam. 11.11 manifestują nacjonaliści wk***ieni na rząd to są "be" bo któryś racą rzuci w policję - oh ah chuligani. Wtedy rząd jest fajny, pacyfikuje zamieszki, tam mówił Tomasz Lis, więc mam info z pierwszej ręki.
Ale jak ci sami ludzie stwierdzą, że torrenty zamkną to już oburzenie, nagle ludziom się wolności zachciewa. Nie protestujcie, nie chcecie wolności. Dajecie ją sobie odbierać sukcesywnie, wiec skąd nagłe oburzenie?

PustySocho

2013-06-03, 16:54
Takie wszystko tajne, a jakiś burak z sadistica o tym wie.

Quarez

2013-06-03, 16:54
Spokojnie Panowie, nie ma takiej rzeczy dla Polaka, której nie da się obejść. Poza tym jest coś takiego jak sieć TOR, w której jesteś anonimowy choćby k***a FBI cię ścigało. I tam też przeniosą zapewne torrenty, warezy i inne potrzebne do życia gówna. Pozdro

KMD

2013-06-03, 16:58
Wyj***ć bongmana :D jebłem! hahah

Ja bym tylko zostawił opłaty za serwisy społecznościowe i ch*j !!!!

Chyba muszę sobie kupić porcelanową maskę annonymous, bo na malowanie tych papierowych szkoda czasu co 2 miechy....

mellvin

2013-06-03, 17:00
_SwK_ napisał/a:

Większość sprzeciwiająca się wprowadzeniu polityki cookies to gówniarze którzy boją się o to że ich rodzice wyczają że wchodzą na jakieś popie**olone strony np..


Kwejk



chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie możliwości targetowania dają cookies. Już nie wspomnę że to idealne narzędzie do inwigilacji internauty.

EdmundKemper

2013-06-03, 17:01
Czyli zniknie jedna z podstawowych wolności człowieka mianowicie wolność słowa. Toż to chyba trzeba będzie zmieniać europejskie konstytucje.

laqum

2013-06-03, 17:06
Noooo nie no k***a , znowu się zaczyna .... i gimbusy zaraz zaczną znowu stop ACTA bo k***a oni mają tyle POżytku z tego, że są "wolne" w internecie....

abdul

2013-06-03, 17:27
platne kanaly muzycznych i filmowych koncernow na yt? super! platny gejzbok? jeszcze lepiej! z torrentem sie nie uda, a reszte juz mamy.

zejfi

2013-06-03, 17:36
A ja powiem tyle:

Szarpie strunę
Wielki pan;
Czas chocholi
Zacząć tan.



*brzdęk* Tańczcie....

Messor

2013-06-03, 17:41
W życiu każdego człowieka jest taki dzień że patrzy co się odpie**ala dookoła niego i nie wie czy lepiej pie**olnąć sobie kulkę w głowę, czy zachować ją dla jednego z tych geniuszy którzy takie kurestwa wymyślają. Co jeszcze? Ustawa regulująca długość stosunku, czy może k***a podatek od zbyt dużej ilości włosów? Ja pie**olę...

Dzyzys

2013-06-03, 17:43
Ja pie**ole. Niczego się nie nauczyli :homer:

PostScriptum

2013-06-03, 18:20
Przede wszystkim k***a, kasa która będzie brana w imię j***nej "własności intelektualnej" w większości nie trafi do artystów/twórców tylko do pie**olonych korporacji i o to właśnie sie rozchodzi, przecież w większości nie walczą o to artyści, nie mieliby takiej siły przebicia. Walczą o to korporacje które zwęszyły zajebisty hajs a mogą się na tym przejechać.

h7kchryst

2013-06-03, 19:56
jak czytam te komentarze sadoli.. to naprawdę nie widzę tu nic poza obsranymi majtkami i mózgami