18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzy piesełki ..

~McSadol • 2022-11-07, 20:04
a jamnik na metry ma najbardziej przej***ne .. 8-)


Baronessa

2022-11-07, 20:41
Miałam kiedyś jamnika. Czekałam tylko, kiedy to wreszcie zdechnie. Małe, jak szczur, wredne, szczeka bez powodu, a jak raz większy i agresywny kundel wszedł na posesję, to wyglądało, jak na powyższym filmie, w domu nasra specjalnie na dywan nawet, jak wyprowadzasz 3 razy dziennie, na podwórku nastawia dupy każdemu kundlowi, a do tego głupie jak but. Żadnej sztuczki tego szczura nie nauczysz.

xxmercy

2022-11-07, 20:58
Baronessa napisał/a:

Miałam kiedyś jamnika. Czekałam tylko, kiedy to wreszcie zdechnie. Małe, jak szczur, wredne, szczeka bez powodu, a jak raz większy i agresywny kundel wszedł na posesję, to wyglądało, jak na powyższym filmie, w domu nasra specjalnie na dywan nawet, jak wyprowadzasz 3 razy dziennie, na podwórku nastawia dupy każdemu kundlowi, a do tego głupie jak but. Żadnej sztuczki tego szczura nie nauczysz.



to dokładnie tak samo jak z kobietą

michu225

2022-11-07, 21:58
xxmercy napisał/a:

to dokładnie tak samo jak z kobietą



Moja stara nie sra na dywan reszta się zgadza

Baronessa

2022-11-07, 21:59
xxmercy napisał/a:

to dokładnie tak samo jak z kobietą



Ładne masz zdanie o własnej matce.

Batman_

2022-11-07, 22:15
W takiej sytuacji idealnie sprawdza się pistolet. Dwa pociągnięcia za spust, dwa pociski i załatwione. A w razie jakiegoś ale właścicieli kolejne dwa pociągnięcia za spust i kolejne problemy załatwione.

Jacek86s

2022-11-07, 22:24
Baronessa napisał/a:

Miałam kiedyś jamnika. Czekałam tylko, kiedy to wreszcie zdechnie. Małe, jak szczur, wredne, szczeka bez powodu, a jak raz większy i agresywny kundel wszedł na posesję, to wyglądało, jak na powyższym filmie, w domu nasra specjalnie na dywan nawet, jak wyprowadzasz 3 razy dziennie, na podwórku nastawia dupy każdemu kundlowi, a do tego głupie jak but. Żadnej sztuczki tego szczura nie nauczysz.



To po ch*j z kuchni wychodzisz? Zostaw tresurę psa dla mężczyzn.

psotna_cipka

2022-11-07, 22:39
Małe kundle są szczekliwe i nic nie warte. Więcej czasu stracisz na opalanie sierści i skórowanie niż to warte. Smalcu dużo z tego nie ma. Zwłaszcza z jamników

FunkyKoval5

2022-11-07, 22:43
xxmercy napisał/a:

to dokładnie tak samo jak z kobietą



Baba czasem coś ugotuje, ojebie gałę, da dupy...jest zauważalna różnica...

:lol:

gabriel0

2022-11-07, 22:45
"Ja z przodu ty z tyłu jak Polskę w trzydziestym dziewiątym"

Jacek86s

2022-11-07, 22:47
psotna_c*pka napisał/a:

Małe kundle są szczekliwe i nic nie warte. Więcej czasu stracisz na opalanie sierści i skórowanie niż to warte. Smalcu dużo z tego nie ma. Zwłaszcza z jamników



Są dużo warte, jak masz ch*ja w smalcu umorsanego.

:mrgreen:

Adae

2022-11-07, 22:49
Batman_ napisał/a:

W takiej sytuacji idealnie sprawdza się pistolet. Dwa pociągnięcia za spust, dwa pociski i załatwione. A w razie jakiegoś ale właścicieli kolejne dwa pociągnięcia za spust i kolejne problemy załatwione.



W takich chwilach idealne byloby systemowe kontrolowanie populacji i prawa do rozmnazania. 3 podludzi nie potrafi sobie poradzic z dwoma burkami. Ogarniecie tej sytuacji zajeloby mi ok. 2 sekund i nie potrzebowalbym do tego absolutnie zadnej broni, w drugiej sekundzie podludzie na OIOM.

yenald

2022-11-07, 23:10
Baronessa napisał/a:

Miałam kiedyś jamnika. Czekałam tylko, kiedy to wreszcie zdechnie. Małe, jak szczur, wredne, szczeka bez powodu, a jak raz większy i agresywny kundel wszedł na posesję, to wyglądało, jak na powyższym filmie, w domu nasra specjalnie na dywan nawet, jak wyprowadzasz 3 razy dziennie, na podwórku nastawia dupy każdemu kundlowi, a do tego głupie jak but. Żadnej sztuczki tego szczura nie nauczysz.



jedyne sensowne podsumowanie twoich wypocin = estes tragicznym wlascieielem

Ryszardowo

2022-11-07, 23:19
W Krakowie organizują konkurs na najdłuższego jamnika.. i mamy zwycięzcę :lol:

marcineker

2022-11-07, 23:24
Batman_ napisał/a:

W takiej sytuacji idealnie sprawdza się pistolet. Dwa pociągnięcia za spust, dwa pociski i załatwione. A w razie jakiegoś ale właścicieli kolejne dwa pociągnięcia za spust i kolejne problemy załatwione.



a co z jamnikiem? chyba, że pierwszym strzałem dwa położysz