18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzy piesełki ..

~McSadol • 2022-11-07, 20:04
a jamnik na metry ma najbardziej przej***ne .. 8-)


kawior2007

2022-11-07, 23:31
Myślałem, że babka biegnie z kolejnym psem, żeby se mógł jamnika pogryźć

Kirek255

2022-11-07, 23:52
Baronessa napisał/a:

Miałam kiedyś jamnika. Czekałam tylko, kiedy to wreszcie zdechnie. Małe, jak szczur, wredne, szczeka bez powodu, a jak raz większy i agresywny kundel wszedł na posesję, to wyglądało, jak na powyższym filmie, w domu nasra specjalnie na dywan nawet, jak wyprowadzasz 3 razy dziennie, na podwórku nastawia dupy każdemu kundlowi, a do tego głupie jak but. Żadnej sztuczki tego szczura nie nauczysz.



jak tępy nauczyciel to i owczarka ch*ja nauczysz, bedzie gryzl wszystkich i szczekal na wszystkich, a jak nie bedziesz go napie**alal/a bez sensu i jakos mu to "pokazesz" za co zostal skarcony, to moze sie nauczy.
Taki k***a lajf hack

Arashi91

2022-11-08, 01:50
"On nie gryzie, on tylko się bawi" <3

Szczurosaw

2022-11-08, 05:18
Bardziej k***a machaj tą kamerą pojebie.

piterzaut

2022-11-08, 06:43
Jak takie agresywne bydlęta nie ułożone, atakują obcego psa, na komendę nie chcą puścić, to do utylizacji. a właściciele do ukarania. Nie umiesz opanować bydlaka? A co będzie jak zamiast jamnika będzie dzieciak? Przez psa do mamra za dzieciaka?

atbi

2022-11-08, 08:19
Baronessa napisał/a:

razy



Nawet wlasny pies cie nie szanował XD

Krak

2022-11-08, 08:39
xxmercy napisał/a:

to dokładnie tak samo jak z kobietą



dlatego zostałeś gejem?

a w takich sytuacjach to od razu kosą w kark takiego agresora

maniu_1962

2022-11-08, 09:23
Czym baba je polała?

apo5

2022-11-08, 09:50
głupie śmierdziele i ich jeszcze głupsi właściciele

Fifka

2022-11-08, 12:54
Baronessa napisał/a:

Miałam kiedyś jamnika. Czekałam tylko, kiedy to wreszcie zdechnie. Małe, jak szczur, wredne, szczeka bez powodu, a jak raz większy i agresywny kundel wszedł na posesję, to wyglądało, jak na powyższym filmie, w domu nasra specjalnie na dywan nawet, jak wyprowadzasz 3 razy dziennie, na podwórku nastawia dupy każdemu kundlowi, a do tego głupie jak but. Żadnej sztuczki tego szczura nie nauczysz.



Widocznie się do piesełów nie nadajesz, Mam jamnika, jest wychowany od małego jak trzeba, nie sra w domu, listonosza pogoni, dupy nie daje, łapę poda, siada na wezwanie. Jak se wychowasz tak masz. Proste. Nie krzywdź więcej zwierząt.

Dominikku

2022-11-08, 14:17
Baronessa napisał/a:

Miałam kiedyś jamnika. Czekałam tylko, kiedy to wreszcie zdechnie. Małe, jak szczur, wredne, szczeka bez powodu, a jak raz większy i agresywny kundel wszedł na posesję, to wyglądało, jak na powyższym filmie, w domu nasra specjalnie na dywan nawet, jak wyprowadzasz 3 razy dziennie, na podwórku nastawia dupy każdemu kundlowi, a do tego głupie jak but. Żadnej sztuczki tego szczura nie nauczysz.



To jesteś typową kobietą, która sp***oli najprostsze zadania.

Daiagii08

2022-11-08, 14:52
Baronessa napisał/a:

Miałam kiedyś jamnika. Czekałam tylko, kiedy to wreszcie zdechnie. Małe, jak szczur, wredne, szczeka bez powodu, a jak raz większy i agresywny kundel wszedł na posesję, to wyglądało, jak na powyższym filmie, w domu nasra specjalnie na dywan nawet, jak wyprowadzasz 3 razy dziennie, na podwórku nastawia dupy każdemu kundlowi, a do tego głupie jak but. Żadnej sztuczki tego szczura nie nauczysz.



Szkoda,że ty nie zdechłaś

to...........10

2022-11-09, 02:57
xxmercy napisał/a:

to dokładnie tak samo jak z kobietą



Jaką sobie znalazłeś, taką masz :ciasteczkowy:

DJpremium121

2022-11-10, 03:00
2 pociski na tych zj***nych właścicieli