18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzeba być naprawdę debilem

BongMan • 2013-11-03, 01:30
Ja bym ich nominował do nagrody Darwina.

Cytat:

31-letni mężczyzna zginął a 25-letnia kobieta doznała ciężkich obrażeń ciała na torowisku w Częstochowie. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Dwójka chciała zapalić znicz w miejscu, gdzie kilka temu zginął ich znajomy.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 21 na ulicy Warszawskiej. - Wszystko wskazuje na to, iż częstochowianie udali się na torowisko, aby zapalić znicz w miejscu gdzie kilka lat temu zginął ich znajomy. Najprawdopodobniej wtedy zostali potrąceni przez przejeżdżający pociąg - poinformowało w sobotę biuro prasowe śląskiej policji.

O leżącej przy torowisku kobiecie poinformował policjantów przechodzący mężczyzna. - W wyniku dalszych czynności policjanci ujawnili znajdujące się niedaleko w krzakach, zwłoki 31-letniego częstochowianina - podaje policja.

25-letnia kobieta została przewieziona do szpitala, policja określa jej stan, jako ciężki.

Okoliczności tego zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez policjantów z komendy w Częstochowie.


http://wiadomosci.onet.pl/slask/czestochowa-wypadek-na-torowisku/45nms

Vexille

2013-11-03, 01:51
Tak kończą frajerzy :bomba:

piter07

2013-11-03, 02:33
Częstochowa k***a

Mycoplasmatal

2013-11-03, 06:53
Pierwszy raz czytam newsa o tym że maszynista potrącił i sp***olił.

Bozzarr

2013-11-03, 07:45
trzeba cos zrobic albo za rok w tym miejscu bedzie jeszcze wiecej ofiar

Iperyt669

2013-11-03, 07:52
Ich znajomy też pewnie składał znicz gdy zginął

Murawka

2013-11-03, 10:28
Nadal sie zastanawiam jak można zostac potraconym przez pociąg... Codziennie przechodzę na skróty przez szerokie torowisko bo mi sie nie chce zapietdzielac na około. W tym miejscu co roku przynajmniej jedna osoba pod pociąg wpada, ja sie pytam jak można k***a nie zauważyć wielkiego głośnego pojazdu który zapie**ala w naszą stronę... Zeby było śmieszniej jest to odcinek długiej prostej gdzie pociągi widać z baaaardzo daleka.

is...........ay

2013-11-03, 11:54
@up: Bo pociągi to takie podstępne sk***ysyny. Ukrywają się, by znienacka zaatakować niczego niespodziewających się przechodniów. Nigy nie wiesz, kiedy jakiś wyskoczy zza rogu. :samoboj:

bloodwar

2013-11-03, 12:01
@Murawka - w wielu przypadkach dominująca rolę odgrywa alkohol :-) a także coś zwanego "efektem jelenia" lub "efektem kota" - pierwszy: w obliczu nagłego szoku wywołanego zbliżającym się pociągiem człowiek zamiast uciekać zastyga w bezruchu (co jest absolutnie nielogiczne no ale tak wygląda zachowanie w stanie szoku), drugi: człowiek widząc jadący pociąg kiedy jest na torze (przeważnie są po 2 - każdy w jedną stronę) już niemal przeszedł ale widząc że pociąg jest już blisko i jest na "jego" torze zatrzymuje się i zawraca, oczywiście potem okazuje się że pociąg jechał drugim torem i gościu wbiegł tuż pod niego a gdyby nawet zatrzymał się w miejscu w którym stał byłby całkowicie bezpieczny. A co te dwa półmózgi zrobiły to nie wiem że pociągu nie zauważyli

DudeA

2013-11-03, 12:29
Czyżby BongMan zmieniał dziedzinę? Kto teraz będzie nam dostarczał suchary!?

pawelozory

2013-11-03, 12:32
Cytat:

Dwójka chciała zapalić znicz w miejscu, gdzie kilka temu zginął ich znajomy.



Ale, że co?

G_Owczar_D

2013-11-03, 12:34
Az dziwne ze jej nikt nie zgwalcil skoro tak sobie lezala przy torowisku :amused:

contowsky

2013-11-03, 12:37
słyszałem o tym. Moje miasto, takie piękne

bezimienny2110

2013-11-03, 12:51
zaraz wbijam w buty i idę zobaczyc co się stało. jak będą ślady to może jaką fotke cykne