18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzask łamanych kości

gaworek301 • 2015-02-03, 16:37
Mimo że dla wielu internetowych wojowników, grappling to pedalstwo, postanowiłem wrzucić tutaj ten krótki filmik.
Trzeba mieć włączone głośniki, aby usłyszeć co się dzieje z ręką na która jest założona dźwignia. :szczerbaty:


KrisCFC

2015-02-03, 16:39
I karierę szlak trafił...

~Vuko

2015-02-03, 16:50
KrisCFC napisał/a:

I karierę szlak trafił...


Trafić może szlag. Szlak to masz w górach.

KrisCFC

2015-02-03, 16:59
Vuko napisał/a:


Trafić może szlag. Szlak to masz w górach.



Się rozpędziłem... szlak by to! :amused:

ke...........71

2015-02-03, 17:38
Tez mi tak kiedys chrupnelo. Nie ma to jak ten dzwiek na zywo :)

pawelmim

2015-02-03, 18:05
rączka ładnie uszkodzona, a opis ze spoilerem, jak można.

rakoczy

2015-02-03, 19:00
złamał mu rękę i podrapał się po dupie po co dalej drążyć temat :P

Grzegorz.C

2015-02-03, 20:25
Zupełnie jak masochizm ;)

Sz...........an

2015-02-04, 01:20
Grappling to pedalstwo, a trzask łamanych kości to ciota i ch*j :trollencjusz:

cys23

2015-02-04, 13:38
Wybacz, ale to jest pedalstwo. To taki sport, żeby się poprzytulać i powąchać spocone pachy na macie. Bo samoobrony to to nie uczy. Jak podejdzie do takiego mistrza grappingu dwóch dresów na ulicy, to złapie jednego i wytarza się z nim po asfalcie a drugi mu jebnie gonga aż odpłynie. A taki karateka czy bokser jebnie na wstępie jednemu i zabierze się za drugiego.

gaworek301

2015-02-04, 19:09
cys23 napisał/a:

Wybacz, ale to jest pedalstwo. To taki sport, żeby się poprzytulać i powąchać spocone pachy na macie. Bo samoobrony to to nie uczy. Jak podejdzie do takiego mistrza grappingu dwóch dresów na ulicy, to złapie jednego i wytarza się z nim po asfalcie a drugi mu jebnie gonga aż odpłynie. A taki karateka czy bokser jebnie na wstępie jednemu i zabierze się za drugiego.


hahah wiekszej glupoty dawno nie czytałem ;d grappling tudziez bjj, jest najskuteczniejsza forma samoobrony, a wiesz dlaczego? Bo wiekszosc bojek w ktoryms momencie, czy po ciosie, czy po szarpaninie schodzi do tego parteru. O ile kazdy z nas wie mniej wiecej potrafi uderzyc i trzymac garde(nie ujmuje boksera, bo techniczne, dynamiczne, silne, celne uderzenie nie jest sztuka wrodzona a nabatya godzinami ciezkiej pracy). A co dzieje sie w parterze? zwykly szary czlowiek czy agresor, ktory bjj widzial tylko na filmach a trafi na chwytacza, to w ciagu 5 sekund konczy z polamanymi rekoma badz zaduszony do nieprzytomnosci lezy spokojnie na ulicy. Wiadomo że żadna sztuka walki, karate, boks, tsunami karate ;d , zapasy czy bjj nie dadza nam przewagi gdy jest 10 przeciwnikow. Grapling to nie tylko przytulanie sie w parterze a tez umiejetnosc sprowadzenia tej walki do parteru. A wierz mi, ze rzut przeciwnika na asfalt czy beton konczy walke szybciej niz celny cios boksera. Takze prosze nie wypowiadac sie w kwestiach na ktorych sie nie znasz.

Jack Daniel's

2015-02-05, 22:35
~Vuko, szlag nie może trafić, gwoli ścisłości. Schlagen po niemiecku, to "trafiać, uderzać" :)

Borsh

2015-02-05, 22:42
no i widzicie jakie pedalstwo jest niezbiezpieczne?

konop720

2015-02-05, 23:04
chrup, chrup :D a gościu co mu założył dźwignie sobie wstał kulturalnie i gacie na dupie poprawił

Penc

2015-02-05, 23:09
Wciskajcie 5 :D