18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trucie ludzi

glem • 2012-10-05, 10:05
Jeśli ludzie są zdolni do wywoływania wojen dla swoich celów to jakim problemem jest dla nich trucie ludzi?
:terror:


no ch**era wybiją nas

xts

2012-10-05, 10:22
Ludzie sami się trują, nie muszą ich spryskiwać jakimś gównem.

Samo jedzenie jest tak toksyczne, że jakby ktoś, teleportowany ze średniowiecza zeżarł jakąś karkóweczke z polewą z glutaminianu sodu to by "umar"

Niech se takie poj***ne badania z włosów zrobi ktoś ze śląska, krakowa, wawy to wyjdzie, że już nie powinien żyć.

k18t

2012-10-05, 10:46
Pokazali kilka śladów po samolotach na niebie (mieszanina spalin i pary wodnej) i to niby te trujące chmury? I teraz ludzie mają kupić sobie to gówno do neutralizowania aluminiowej chmury? Już lece szukać tego na allegro...

K-...........an

2012-10-05, 10:52
chemitraile, to akurat prawda od lat obserwuję, że ch*je nam czymś spryskują, nikt mi nie wmówi, że samoloty układają sie w krzyżyki i litere a tak przypadkowo i jakoś zawsze w słoneczny dzień, w dupie to mam, ale jak słysze hasło "działka orgonowe" to śmieje się na cały głos :D

Mr.Drwalu

2012-10-05, 12:19
Aa, i tak trafi na teorie spiskowe :-/ Oni zapewne pie**olą głupoty... tak jak każdy temat o chemtrails jest traktowany.

HAL-9000

2012-10-05, 12:28
xts, k18t,

Nie życzę wam tego, żebyście musieli robić takie badania. Nie życzę wam wizyt u pulmonologów, nefrologów itd... Takie właśnie pół-poważne a w całości debilne wypowiedzi to coś co właśnie określa się mianem Opinii Publicznej i ją niestety kreuje. W ramach której, tudzież z powodu ogromnej jeszcze nieświadomości występuje w naszym kraju ciche przyzwolenie do stosowania procesów technologicznych, odczynników, śmiertelnie niebezpiecznych. Dla ludzi takich jak wy problemu nie ma, jak nie ma go na papierze, w portfelu, nie da się dotknąć i zobaczyć.

Pryskanie powietrza cząstkami aluminium i innymi metalami ciężkimi prowadzone jest od lat, ma między innymi za zadanie modelowanie warunków meteorologicznych na różną skale pod względem obszaru i czasu. Jak ktoś jest ciekaw to wie że już ruscy się w to bawili po wojnie. Teraz ludzie są wielce zdziwieni, bo dopiero pod koniec lat 90 dzięki rozwojowi internetu mamy dostęp do wiedzy na wyciągnięcie ręki. Wcześniej nie było tak dużej świadomości. Takie rzeczy po prostu były niewygodne do upubliczniania, bo po co robić zamieszanie skoro są w danym momencie "ważniejsze sprawy" jak konflikt zbrojny w Ciornej Żopie za Uralem czy malejący popyt na salceson. Co również jest poniekąd procesem kreowania nastrojów w społeczeństwie.

Zastanawia mnie, że skoro to taka teoria spiskowa i bzdura wielka, to czemu niektóre kraje w EU podpisały dekrety na mocy których zabrania się np. rozpylania określonych substancji nad ich terytorium przez USAF...? Może dodawanie fluoru w Irlandii i USA, do wody, to też była ściema? Teraz dopiero się wszyscy jawnie z fluoru wycofują bo po 50 latach zaczął zbierać żniwo. Podobnie jak cała masa chemii którą kiedyś nawet jako dobroczynną wpie**alano nam w żywność, wode, powietrze, ubrania, produkty użytku codziennego (azbest, ołów, kadm, rtęć, itp, etc...). Mówi się jawnie że z powodu rosnącego skażenia środowiska i kondensacji chemii w ludzkich organizmach rodzi się coraz więcej chorych, upośledzonych w jakiś sposób, dzieci?

Pozdro dla myślących samodzielnie.

P.S.
Stawiać piwa i wywalać materiał na główną. Nie trzeba się z tym zgadzać ale trzeba mieć przynajmniej świadomość.

Max Ibuprom

2012-10-05, 15:35
Niestety ale opryskus to 120% pr4awda,a kto nei wierzy ten gooopy i jush. Buziaki

achmed

2012-10-05, 16:15
na koncu jest kryptonit ;D

lllllll

2012-10-05, 16:45
Wszystko spoko, ale żeby cenzurować 'cholerę' ?

K-...........an

2012-10-05, 17:27
Kto ma więcej niż 20 lat i czasem patrzy w niebo, ten wie, że w powiedzmy (z dupy wyjęty rok) 1996 na niebie były może 2-3 szybko znikające smugi kondensacyjne po samolotach, może wiecej, ale przeważie ich przebieg był chaotyczy (w kwestii powtarzalnosci) mniej więcej od 6 lat, ale pewnie dłużej, tylko czesto się na to nie zwraca uwagi, wychodzę w słoeczny poranek do pracy i widze idealnie te same wzory, nota bene pokrywające się z tym co mówią źródła o tej tematyce. Nikt mi chyba nie wmówi, że koło 6 rano nad Skierniewicami przeleciało 20 rejsowych samolotów?!

Jakoś szczególnie zażarcie nie jadę z tym tematem, ale mam pewną teorie o dziwo BRONIĄCĄ tych którzy nas opryskują, wiem że mówi sie o kontroli pogody, neurotoksynach itp, ale ja w którymś momencie stwierdziłem, że nie jest wykluczone, że w którymś momencie (może poprzez użycie HAARP, albo zanieczyszczenie) tak sp***olili warstwę ozonową, że teraz musza spryskiwać czymś co ochroni życie przed promieniowaniem UV i innym. Ciekawe nie?

Arthamel

2012-10-05, 17:27
Chemtraile, kolejna bzdura ludzi, którzy zamiast sięgnąć po książkę od fizyki, szukają bajek.

xts

2012-10-05, 17:44
HAL-9000 napisał/a:

xts, k18t,

Nie życzę wam tego, żebyście musieli robić takie badania. Nie życzę wam wizyt u pulmonologów, nefrologów itd... Takie właśnie pół-poważne a w całości debilne wypowiedzi to coś co właśnie .
...... bla bla bla



ok jaki masz plan? jestem z tobą

pieto90

2012-10-05, 17:54
Nie zdziwiłbym się, gdyby osoby występujące w tym filmiku w najbliższej przyszłości "popełniły samobójstwo", bądź zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach i tym razem to nie żart.

jackalski

2012-10-05, 17:55
kpaxian napisał/a:

chemitraile, to akurat prawda od lat obserwuję, że ch*je nam czymś spryskują, nikt mi nie wmówi, że samoloty układają sie w krzyżyki i litere a tak przypadkowo i jakoś zawsze w słoneczny dzień



Wow! PRAWIE załapałeś. No ciutkę brakuje.
1) " nikt mi nie wmówi, że samoloty układają sie w krzyżyki i litere a tak przypadkowo"
nikt nie mówi, że 'krzyżówki' są przypadkowo - korytarze powietrzne maja okreslone trasy. Dodatkowo kazde lotnisko ma droge podchodzenia, odejscia, etc.

Z grubsza wygląda to tak:


Mapy te są dostępne np tutaj: http://www.pl-vacc.org/pol3/files.php?d=maps

2) "jakoś zawsze w słoneczny dzień"
I to jakoś nigdy Cie nie zastanowiło? Smugi kondensacyjne powstają w określonych warunkach, i potrafią być bardzo zróżnicowane. Ich rozpraszanie sie może zależeć od ciśnienia, wilgotności powietrza, temperatury i masy innych rzeczy. Taka sama smuga, w zależności od pogody może utrzymywać sie kilka godzin, albo kilka minut. I nie ma w tym żadnej magii, chemii, ani niczego innego.

ps.
Ręce mi opadają. Może jedno. Ostatnie pytanie.
Jeśli. Ktoś. Opryskiwałby kraj... to musiałoby być za zgodą naszego rządu.
- A czy nasz rząd oddycha innym powietrzem?

Trując nas, truliby też siebie. Każda jednostka w powietrzu wchodzi w przestrzeń danego kraju za zgodą tego kraju. Zwłaszcza odrzutowce, które to pozostawiają większość smug nie mogłyby przelecieć 'pod radarem'. Politycy okradają obywateli, z rynku wyprowadzane są olbrzymie kwoty, bańki finansowe ogałacają rezerwy finansowe. Naprawdę jest dużo więcej spisków, którymi warto się zająć bo są bardziej realne niż chemtrails. Howgh.