18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trucie ludzi

glem • 2012-10-05, 10:05
Jeśli ludzie są zdolni do wywoływania wojen dla swoich celów to jakim problemem jest dla nich trucie ludzi?
:terror:


no ch**era wybiją nas

Shatter

2012-10-05, 18:25
Co za debil rozpylałby syf w atmosferze z której i on czerpie powietrze?A zapomniałem!Przecież za chemtrailsami stoją masoni, NWO i Reptilianie z Nibiru!Oni nie oddychają powietrzem!
Aspartam = ZŁO!
Spiseg opanował świat!
OTWÓRZCIE OCZYYYY!!!

PanAndrzej

2012-10-05, 18:26
Piwko za muzyczke z 28 days later.

takija

2012-10-05, 19:01
Ja nosze czapke:) Nie mam aluminium we włosach :)

booore

2012-10-05, 19:01
HAL-9000 napisał/a:


Pryskanie powietrza cząstkami aluminium i innymi metalami ciężkimi prowadzone jest od lat
/.../



Od kiedy aluminium jest metalem ciężkim?

HAL-9000 napisał/a:


Zastanawia mnie, że skoro to taka teoria spiskowa i bzdura wielka, to czemu niektóre kraje w EU podpisały dekrety na mocy których zabrania się np. rozpylania określonych substancji nad ich terytorium przez USAF...?
/.../



Bardzo interesująca kwestia. Poprosiłbym link do konkretnych informacji na temat tych dekretów. Chętnie przeczytałbym także o tym jak się mają one do polityki wspólnotowej, oraz zapisów członkowskich NATO.

każdyloginzajęty

2012-10-05, 20:34
Kolejna pożywka dla "samodzielnie myślących debili". k***a, nawet nie ma co tu tłumaczyć podstawowych praw fizyki oraz tego czym jest i jak powstaje smuga kondensacyjna bo jaśnie oświeceni znający prawdę i tak uznają to za niewystarczające. TAK trują was z 10 000 metrów i k***a umrzecie (oby jak najszybciej)

K-...........an

2012-10-05, 21:48
:homer: pie**olisz o korytarzach powietrznych, nie wiedziałem k***a, że korytarze powietrzne polegają na posiekaniu nieba idealnym wzorem, bardziej bym sie spodziewał że samoloty popie**alają jeden za drugim w jakimś tam korytarzu a nie rozpie**alają cały horyzont pie**olonych zadupiastych skierniewic w idealna szachownice, nie wiedziałem, że samoloty latają w te i we wte jak popie**olone z pierdziszewa do ch*jewa i nazad, wydawało mi sie raczej ze jesli cos popie**ala od warszawy na polnocny zachod to raczej w tym samym pi razy oko kierunku

Fatality

2012-10-05, 22:32
Hmm co o tym myśleć... Na pewno jest pełno teorii spiskowych i tajemnicy świata których i tak się nie dowiemy w najbliższych kilka lat bo wiadomo kiedyś jakieś wiadomości wyciekną . Ale ludzie sie tak rozrządzili jakby to oni świat stworzyli kiedyś pewnie ci co naprawde pociągają za pałeczki i są naprawdę ważni sie wk***ia i pokażą tym ludzia teorie spiskowe

:idzwch*j:

miszcz310

2012-10-05, 22:35
Niby weterynarz to powinien być jakoś tam wykształcony, a w takie banialuki wierzy. A może zanieczyszczenie gleby powstaje w skutek jakiś zanieczyszczonych nawozów. W ogóle orgon, spoko ma to tyle wspólnego z nauką co car z ceratą. Co to te generatory mają być? Opiłki i blaszki w żywicy epoksydowej (koniecznie przeźroczystej).
Dla mnie każdy kto w to wierzy i w te celowe opryski jest niesamowitym ignorantem. Zamiast trawić czas na czytanie o tych spiskach polecam podręczniki do fizyki. Co do smug to pewnie mechanika płynów będzie odpowiednia.

Ratilt

2012-10-05, 22:46
Jak ma być w tym kraju dobrze, skoro tylu debili jest we wszystkich kręgach - zarówno od rządzących, jak i po zwykłych obywateli
:homer:

kpaxian napisał/a:

:homer: pie**olisz o korytarzach powietrznych, nie wiedziałem k***a, że korytarze powietrzne polegają na posiekaniu nieba idealnym wzorem, bardziej bym sie spodziewał że samoloty popie**alają jeden za drugim w jakimś tam korytarzu a nie rozpie**alają cały horyzont pie**olonych zadupiastych skierniewic w idealna szachownice, nie wiedziałem, że samoloty latają w te i we wte jak popie**olone z pierdziszewa do ch*jewa i nazad, wydawało mi sie raczej ze jesli cos popie**ala od warszawy na polnocny zachod to raczej w tym samym pi razy oko kierunku



Tak k***a, są idealne wzory. Jakbyś miał chociaż odrobinę mózgu i czasu między masturbacją a czytaniem durnych historyjek o 'chemitrailach' to dowiedział byś się ile było wypadków w powietrzu polegających na zderzeniu się samolotów. Czołowo. Jak dwa pociągi po jednym torze. To k***a nie wiejska łąka gdzie każdy popie**ala koniem jak chce, tu są trasy, drogi, korytarze. A tym bardziej założę się że nie potrafisz odróżnić smugi kondensacyjnej od zwykłej chmury, np drobnego cirrusa



A ten koleś... lekarz weterynarii, serio? No w sumie skoro ktoś ma mózg chomika to do weterynarza powinien iść po radę. I co on w ogóle pie**oli pod koniec? Przynosi coś i mówi że się na tym wydziela żelazo. Kabelki są nie potrzebne ale są, żeby urządzenie pobrało dość orgonu. I jeszcze wspomina o elektrolizie wody. Ale ostrzega, to jest dość zawiła sprawa, więc się nie interesujcie drogie chomiczki, kupujcie póki czas bo was aluminium z samolotów pozabija!
:lodowka:

wciazszukam

2012-10-05, 23:56
Jest bardzo prawdopodobnym to, że obecnie mamy w powietrzu więcej aluminium niż kiedyś. Według mnie jedynym powodem jest to, że jest ono obecnie znacznie częściej i powszechniej stosowane niż chociażby 50 lat temu. Wielkie k***a zdziwienie - tony wystawionego na działanie warunków atmosferycznych aluminium utleniają się i ulegają erozji każdego dnia, więc normalnym jest, że będzie go w powietrzu więcej niż kiedy leżało ono w podziemnych złożach. Tym bardziej że aluminium nie zabezpiecza się przed korozją żadnymi farbami.

Postęp cywilizacyjny niesie za sobą zniszczenia w środowisku naturalnym, jednak nikt tego świadomie nie planuje i nie działa na szkodę ogółu ludzkości włącznie z sobą samym. Jak mocno trzeba być ograniczonym żeby wymyślać tak idiotyczne wytłumaczenia dla wzrostu zanieczyszczenia środowiska.

Każdy z nas się do niego przyczynia, a jeśli naprawdę chcesz z tym walczyć, to wyzbądź się wszelkich zdobyczy zachodniej cywilizacji i sp***alaj do lasu. Ciekawe czy przeżyjesz pierwszą zimę bez stalowego piecyka, rurek z PVC, okien z PVC, ocieplenia z polistyrenu czy wełny mineralnej itp. Każdy z nas, nabywając głupi zeszyt, konsekwentnie przyczynia się do uwolnienia dużej ilości chemikaliów do środowiska naturalnego i do znacznego zużycia słodkiej wody oraz wycięcia drzewa. Kiedy w końcu zrozumiecie, że to my tworzymy ten świat, a nie ktoś stojący gdzieś w cieniu i sączący truciznę do własnego gniazda. Dopóki będzie zapotrzebowanie na dany towar, dopóty ktoś będzie go produkował bez względu na konsekwencje. Jak nie ty, to twój brat czy ojciec. Cały ten interes z "uświadamianiem", drodzy spiskowicze, zaczynacie od dupy strony, a sami nie macie pojęcia jak ten świat funkcjonuje. Odsyłam po rozum do głowy.

feluke

2012-10-06, 00:14
kpaxian napisał/a:

:homer: pie**olisz o korytarzach powietrznych, nie wiedziałem k***a, że korytarze powietrzne polegają na posiekaniu nieba idealnym wzorem, bardziej bym sie spodziewał że samoloty popie**alają jeden za drugim w jakimś tam korytarzu a nie rozpie**alają cały horyzont pie**olonych zadupiastych skierniewic w idealna szachownice, nie wiedziałem, że samoloty latają w te i we wte jak popie**olone z pierdziszewa do ch*jewa i nazad, wydawało mi sie raczej ze jesli cos popie**ala od warszawy na polnocny zachod to raczej w tym samym pi razy oko kierunku


Wiedzialem ze musisz byc z wrzesnia albo listopada bo takich ludzi jak ty robi sie przez przypadek w sylwestra albo z litosci w walentynki.
Jak samolot leci na 12000m to ten sam samolot widzi czlowiek zarowno w warszawie jak i krakowie wiec to co tobie sie wydaje ze jakis obszar jest poprzecinany smugami to tak naprawde dzieje sie to na 1/4 polski.
Jak by tego bylo malo to nie wytlumaczysz takiemu debilowi (tak, debilowi bo rzeczy trzeba nazywac po imieniu) ze samoloty leca po tym samym kursie a ruch ziemi i mas powietrza powoduje ze smugi sie przesuwaja i wyglada ze leca jeden obok drugiego.
Pozatym co ja sie produkuje. Chemitrail to wymysl ludzi ktorzy powinni siedziec w wariatkowie, razem z tymi od wielkiej stopy i chupacabry.

człowiek_zły

2012-10-06, 01:25
j***ć system! Pić spirytus i żreć grzyby!

xts

2012-10-06, 11:07
feluke napisał/a:


Jak samolot leci na 12000m to ten sam samolot widzi czlowiek zarowno w warszawie jak i krakowie



eee, no nie do końca ;) na wszystkio są wzory

Ka...........o7

2012-10-07, 17:46
Nie wiem, co te skur... w rządach na całym świecie chcą zrobić, ale na pewno nie jest to nic dobrego. Co raz więcej idzie się dowiedzieć o jakichś opryskach, toksycznych środkach dodawanych do jedzenia itd. Na pewno nie chodzi o klimat, bo udowodniono, że klimat nie zmienia się pod wpływem wydalania CO2 do powierza, więc pytam się o co chodzi? Co mają na celu zrobić? I po co?! Moim zdaniem zdało by się w końcu im postawić, bo za niedługo to nawet nam chipy pod skórę będą wstrzykiwać...