18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trotyl srotyl

LICH0 • 2012-12-22, 15:53
Jak media odwracają uwagę.




Jak było to do piekła.

Plecionkarz

2012-12-22, 17:21
Sęk w tym, że trotyl to też odwracanie uwagi.

Vinewood

2012-12-22, 17:35
dawno temu w Polszy

konjo

2012-12-22, 17:47
Plecionkarz napisał/a:

Sęk w tym, że trotyl to też odwracanie uwagi.



Taaa, niby od czego? Napisz, bo to się nazywa rzucanie słów na wiatr.

Vertig

2012-12-22, 18:03
Od tego, jak rząd ryżego pajaca wali cię w pupę bez wazeliny, ale co tam, Kaczyński gorszy bo coś tam.

capoeiramen

2012-12-22, 18:04
konjo napisał/a:



Taaa, niby od czego? Napisz, bo to się nazywa rzucanie słów na wiatr.


Pragnę zwrócić uwagę, że trotyl oraz Mama Madzi skutecznie jako tematy odwracały uwagę od ustawy o GMO, którą sobie rząd w spokoju po cichutku przegłosował. Podobnie było z ACTA, a będzie wiele innych rzeczy. :lodowka:

Gl0BaL

2012-12-22, 18:13
Na ja pie**ole k***a mać. Minęło już w ch*j czasu od tej "katastrofy" a wy płaczecie że mówią o czym innym. Do ch*ja pana, czy chcecie tego żeby do końca świata na TVN24 i innych popierdółkach napie**alali 24/7 o Smoleńsku? To ja już wolę Madzię.

j-t-t-s

2012-12-22, 18:21
Cytat:

"Taaa, niby od czego? Napisz, bo to się nazywa rzucanie słów na wiatr."



Od czego?

Od zwiększenia płacy minimalnej, która zamorduje wielu przedsiębiorców.
Od ciągle sztywnego kodeksu pracy, pomimo całej wojny wytoczonej o tzw. "umowy śmieciowe".
Od faktu masowych zwolnień, które będą miały miejsce z nowym rokiem przede wszystkim w przemyśle motoryzacyjnym.
Od problemu oceny gwarancji bankowej, która ma zostać obniżona w przyszłym roku.
Od faktu, że prawie 15 % populacji tego kraju nie spłaca swoich zobowiązań co wiąże się z punktem powyższym i dlatego ma przyjemność z komornikiem.
Od coraz bardziej zapchanego i zabublonego E-Sądu (a ty kiedy dostaniesz nakaz zapłaty?)
Od likwidacji sądów rejonowych w małych miastach, co równa się z pośrednim ograniczeniem prawa do sądu i sprawiedliwego procesu.

Tak można bardzo długo....

Ale dalej brandzlujcie się tym wrakiem.

Każdy tutaj jako znawca wypowiada się o cholernie ważnych ACTA, GMO, wrakach i innych głupotach.
Tak naprawdę przeciekają wam przez zmęczone brandzlowaniem palce naprawdę ważne tematy, które będą miały wpływa na to, czy dostaniecie pracę, kredyt, czy będzie was stać na mieszkanie czy samochód.
Wracać do szkoły i pouczyć się jeszcze!

Plecionkarz

2012-12-22, 18:30
@up dzięki że mnie wyręczyłeś

Ludzie jarają się aferami łatwymi do zrozumienia i najbardziej oburzającymi. Jak coś dzieje się po cichu i nie jest nagłośnione to nie myślą o tym. Wolą myśleć o rzeczach które ich bezpośrednio nie dotyczą niż zauważyć, że bardzo powoli ale nieustannie pogrążają się w coraz gorszej ch*jni.

j-t-t-s

2012-12-22, 18:56
To nie tak.

Te informacje tam są - w końcu skądś je mam. Są w Polityce, UwarzamRze, Gazecie Prawnej, Gazecie Wyborczej, Midzie, ToKFM, TVN24, w Wiadomościach TVP i Polsatu, LeMond Diplomatique, Wprost (podaje te media z którymi mam częsty kontakt, tak naprawdę jest ich wiele więcej)

O wszystkim tym się mówi, to wszystko to problemy o których autorzy wspominają i nad którymi ubolewają specjaliści i amatorzy.

Problem w tym, że Tomasz Lis ma racje: "Ludzie nie są tak głupi jak myślimy, są o wiele głupsi". Zamiast zainteresować się swoją sytuacją i pozycją, zamiast próbować zrozumieć co jak i dlaczego... zabawiają się w wielkie afery, które nie mają absolutnie nic wspólnego z ich życiem, ich rzeczywistością, ich portfelem, ich dziećmi.
AmberGold, Madzia, Trotyl, Jaruzelski, Kaczyński, ACTA, GMO etc.

Roztrząsacie tutaj problemy GMO - jakie to paskudne i szkodliwe... a nikt nawet nie pomyśli o tym, że zaraz obok jest ciekawy temat - bezgutenowcy ludzie skazani na marną i bardzo drogą egzystencję, dla których możliwość wprowadzenia GMO dała by szansę na lepsze i tańsze życie. ("Wprowadzenia" to skrót myślowy, chodzi nie tylko o dopuszczenie do obrotu takiej żywności, ale wspieranie badań nad nią)
Bezglutenowy chlebek - 6,70 zł za 200 gram.
Mąk bezglutenowa - 8 zł, za 0,5 kg.
Dzięki GMO można zdecydowanie obniżyć koszt produkcji tego typu artykułów.

To taka osobista uwaga na koniec.

morinho

2012-12-22, 19:03
k***a, czasem nie mogę tego słuchać. Odwracanie uwagi od tego, temat zastępczy dla tamtego... No skoro jest ch*jowo, to siądźmy i płaczmy. Nie mówmy już o niczym innym. Wk***ia mnie temat Madzi i jej starej, ale skoro ludzie to kupują, ludzi to wk***ia to media to drukują, bo z tego mają kasę. Problemem moim zdaniem nie są media, problemem jest odbiorca.
Parafrazując Kurskiego... Ten temat to lipa, ale ciemny lud to kupi.

deritv

2012-12-22, 19:35
W sprawie Madzi? Nadal nie żyje

macu66

2012-12-23, 06:11
a najbardziej nie na widzę już tv n, nawet jak by mi mówili że białe to białe to im nie uwierzę...

kokroucz

2012-12-23, 08:32
j-t-t-s napisał/a:



Od czego?

Od zwiększenia płacy minimalnej, która zamorduje wielu przedsiębiorców.
Od ciągle sztywnego kodeksu pracy, pomimo całej wojny wytoczonej o tzw. "umowy śmieciowe".
Od faktu masowych zwolnień, które będą miały miejsce z nowym rokiem przede wszystkim w przemyśle motoryzacyjnym.
Od problemu oceny gwarancji bankowej, która ma zostać obniżona w przyszłym roku.
Od faktu, że prawie 15 % populacji tego kraju nie spłaca swoich zobowiązań co wiąże się z punktem powyższym i dlatego ma przyjemność z komornikiem.
Od coraz bardziej zapchanego i zabublonego E-Sądu (a ty kiedy dostaniesz nakaz zapłaty?)
Od likwidacji sądów rejonowych w małych miastach, co równa się z pośrednim ograniczeniem prawa do sądu i sprawiedliwego procesu.

Tak można bardzo długo....

Ale dalej brandzlujcie się tym wrakiem.

Każdy tutaj jako znawca wypowiada się o cholernie ważnych ACTA, GMO, wrakach i innych głupotach.
Tak naprawdę przeciekają wam przez zmęczone brandzlowaniem palce naprawdę ważne tematy, które będą miały wpływa na to, czy dostaniecie pracę, kredyt, czy będzie was stać na mieszkanie czy samochód.
Wracać do szkoły i pouczyć się jeszcze!



-jesli chodzi o branze motoryzacyjna to piechocinski zdradzil ze fiat ma dostac zapomoge z budzetu panstwa aby nie doszlo do masowego zwalniania pracownikow, bo wydaje mi sie ze chodzi glownie o fiata
-pisanie o tym ze likwidacja sądów w mniejszych miejscowosciach równa się z ograniczoną możliwościa sprawiedliwego osądu to demagogia na jaką stać jedynie klakierów PISowskich
-15% kredytobiorców nie wywiązuje się ze spłat kredytowych? poproszę o źródło które jasno potwierdza tą liczbę

i zeby bylo k***a jasne, mam juz dosyć PO ale niestety nie mamy komfortu wyboru "alternatywy" niestety jestesmy w takiej dupie ze wybiera sie mniejsze zło

powtórze się (pewnie dlatego ze jestem pijany i się nakręcam) twoje argumenty to demagogia i to bardzo cienka demagogia bez krzty erystyki. Ja rozumiem że pewnie masz żal o opieszałość w sprawie ustawy o związkach partnerskich no ale nie możesz też pozostawić odbiorców ze świadomością że jest gdzieś tam alternatywa dla koalicji rządzącej która mogłaby zrobić więcej bo nie oszukujmy się takowej alternatywy niema. W czasach gdy Kwaśniewski robi podchody do partii Palikota, który odwiedza osobiście Jaruzelskiego nazywając go kilka miesięcy wcześniej niemalże "truchłem" nie można już ufać nikomu. Zwłaszcza temu zaplutemu jadem i sączącego w uszy swego biednego, niedokońca świadomego elektoratowi Kaczyńskiemu, który krzewi nienawiść wśród Polaków używa haseł niosących nienawiść która nie jest nam w ogóle potrzebna a dzieli ludzi którzy prześcigają się w tym czyja bardziej jest Polska.
Pozdrawiam

lechumods

2012-12-23, 09:15
Żeby polska wyszła na swoim trzeba wprowadzić rządy partii narodowców! Tak jak to zrobili nasi brazia z Węgier. Pozdrawiam wszystkich i życzę smacznego.