18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ppetel

2011-03-08, 22:32
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził ale gwarantuję iż za Kaczora to było by już państewko kościelne z godziną policyjną ;/

sveq

2011-03-08, 22:40
A może wy jesteście po prostu zbyt głupi, żeby rozmawiać o polityce i pewnie nawet nie jesteście w stanie wymienić 4 prezydentów/premierów RP.
Więc to wy wypie**alajcie. Powtażam się, ale niestety trzeba, nie każdy,k***a, kto nie lubi PO jest za PiS'em. Chociaż z dwojga złego to już wolę ten PiS od tych POjebów :samoboj:


Głosujcie na partię Korwina-Mikke! Gorzej być nie może a Korwin to chyba jedyny posiadacz mózgu w naszej polityce.


P.s. w podpisie mam (chyba jeszcze tam jest) link do stronki, na której są wypisane i podliczane wszystkie obietnice PO. Sprawdzcie ile obietnic dotrzymali. Chcieli 500 dni na spełnienie obietnic.

czaki126pl

2011-03-08, 22:52
k***a ludzie zrozumcie , ja też pie**ole rząd ale muszę miec miejsce gdzie tego gówna juz nie widze (polityki) każdy musi fukcjonowac w jakimś społeczeństwie

Dalione

2011-03-08, 22:58
No i się zaczęło pie**olenie o polityce na sadisticu :/

fleischmann

2011-03-09, 06:33
sylweeczek napisał/a:

@wszyscy
Przestańcie pieprzyć!
Wbrew pozorom polityka jest dosyć ważna i ma wpływ na wszystkich w tym kraju. To co wrzucił Linekk mniej więcej oddaje sytuacje w państwie i nie jest wcale kolorowo.
W ogóle ostatnio ludzi popieprzyło bo dzielą polityków na pisowców i peowców... Jakby oni mieli strasznie różne poglądy, jeszcze nie tak dawno mówiono tyle o koalicji POPiS.
I kilka uwag:
Te całe zamieszki w Egipcie zaczęły się od odcięcia ludziom internetu, więc jak komuś net nie działa to wiecie co z rządem zrobić;p
A i Linekk to jakiś mod czy ktoś tam ważny, nie bluźnijcie mu bo się chłop wkurzy i rozpieprzy sadola.



Szczerze? Mam, k***a, gdzieś, kim jest linekk. Nie podoba mi się, że w takim miejscu jak Sadistic pojawiają się wątki polityczne, a jeśli ma się to dziać częściej, może lepiej niech faktycznie zostanie rozpie**olony.

.:...........:.

2011-03-09, 10:49
Nie szalejcie, mój kolega jest autorem ja tylko na jego prośbę to wstawiłem, się spinacie się. ;-)

~tip.top

2011-03-09, 10:57
fleischmann napisał/a:

Nie podoba mi się, że w takim miejscu jak Sadistic pojawiają się wątki polityczne, a jeśli ma się to dziać częściej, może lepiej niech faktycznie zostanie rozpie**olony.


Ja Ci się nie podoba to k***a nie czytaj, nikt Cie do tego nie zmusza :evil: Istnieje taki mały krzyżyk, który załatwia całą sprawę



no ale po co olać temat jak można pie**olić głupoty o czymś o czym się nie ma zielonego pojęcia... i to się tyczy wszystkich napinaczy, skończcie pie**olić i nie zaśmiecajcie tematu

NOI

2011-03-09, 16:26
Dalione napisał/a:

No i się zaczęło pie**olenie o polityce na sadisticu :/



Zaczęło się już dawno od pojazdów po PIS, teraz jest PO.
Po jajach zawsze dostaje ten to siedzi na świeczniku, zwłaszcza
jeśli zaczyna golić owce jak się tylko da.

suchy945

2011-03-09, 17:23
Widzę elektorat PiS-u zaczął dodawać tematy na sadisticu...

NOI

2011-03-10, 01:06
suchy945 napisał/a:

Widzę elektorat PiS-u zaczął dodawać tematy na sadisticu...



Nikt nie musi być z żadnego PIS żeby obecną pie**olnik nazywać po imieniu. Nie wiem czy wiesz ale świat nie jest czarno biały.

Cytując pewien apel wojskowy "Jak jest przyzwolenie żeby się ch*jnia działa to tak właśnie się dzieje"

makasa15

2011-03-13, 00:32
@Up Szkoda ZBAKANY ze nie widziales polityki jak była poprzednia władza ! PO_owcu k***a !@