18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sylweeczek

2011-03-08, 20:45
@wszyscy
Przestańcie pieprzyć!
Wbrew pozorom polityka jest dosyć ważna i ma wpływ na wszystkich w tym kraju. To co wrzucił Linekk mniej więcej oddaje sytuacje w państwie i nie jest wcale kolorowo.
W ogóle ostatnio ludzi popieprzyło bo dzielą polityków na pisowców i peowców... Jakby oni mieli strasznie różne poglądy, jeszcze nie tak dawno mówiono tyle o koalicji POPiS.
I kilka uwag:
Te całe zamieszki w Egipcie zaczęły się od odcięcia ludziom internetu, więc jak komuś net nie działa to wiecie co z rządem zrobić;p
A i Linekk to jakiś mod czy ktoś tam ważny, nie bluźnijcie mu bo się chłop wkurzy i rozpieprzy sadola.

AngryCow

2011-03-08, 20:52
Dla większości jest tylko PIS I PO, jak krytykujesz PO to jesteś moher, jak krytykujesz PIS to jesteś spoko(szlachta!), a połowa nie zna założeń innych partii. Robicie aferę bo telewizja(na która tak psioczycie, sic!) powiedziała wam, że zdrożało to, zdrożało tamto. Niedługo o tym zapomnicie i będziecie r*chani nadal, bojówkarze w pasiastych sweterkach.

"Zmiana rządu nic nie da, to rząd jest problemem."

willove

2011-03-08, 20:52
"Stale nasila się emigracja zarobkowa". A czy zapomnieliśmy za czyich rządów wszyscy zaczęli sp***zielać do Irlandii ? Jakoś ja tej emigracji w tej kadencji rządzących nie widzę..

Dobra koniec polityki. Podpalmy sobie lepiej murzyna jako znak pokoju. :lodowka:

husarz_

2011-03-08, 20:54
@autor - dzieki stary ! gdyby nie Ty bylbym dalej ciemna masa, która daje sie jebac w dupe przez ten straszny rzad zlodzeji! a slyszales, ze Schetyna czyta sie z niemiecka Szetyna?! a Tusk po hebrajsku to żyd?!

jonek00

2011-03-08, 20:58
podejrzewam że niektóre liczby są z deka przesadzone ale w większość jestem w stanie uwierzyć.

(btw. ostatnio jakoś gdzie bym nie wszedł, to wśród antyPiSiorów widzę sporo większe zacietrzewienie niż u fanów rzekomo "wojowniczego Jarka". zajebiście mnie to bawi xD)

jazdencja

2011-03-08, 21:10
Średnia pensja ważona... czym ważona? VAT wzrósł o "1%". Tak, to musi być MAGISTER INŻYNIER

Przyczajonykangur

2011-03-08, 21:12
Autor ma całkowitą rację. Podnieśli podatki przez "kryzys" a to im nic nie da bo ludzie nadal zarabiają tyle samo przez co będą kupować mniej niż przed podniesieniem vatu co daje mniejsze wpływy do skarbu państwa.
Polski projekt gazoportu został unicestwiony przez Ruskich i Niemców którzy swoim rurociągiem po dnie Bałtyku zablokowali możliwość wpływania do Polskich portów statkom wysoko tonażowym(wystarczyło by rure przesunąć o 2-3 merty a nadal by się dało) PO milczy. Stocznie oddali chociaż mogli się o nie bić wystarczy żeby spalili trochę opon zrobili rozpie**ol w Brukseli i było by po problemie (tak zrobili Grecy tylko że u siebie i zadziałało, cała unia zrobiła na nich zrzutę) wracając do stoczni to nie tylko stocznie upadły ale także cały przemysł zaopatrujący je w materiały. Do PŻM-u (Polska Żegluga Morska) też chcą się dobrać, są tam pieniądze bo ludzie którzy tym zarządzają wiedzą co robią. PO chce tam usadzić swojego człowieka który statki oglądał najwyżej na obrazkach w przedszkolu(o ile je ukończył) i nie ma o tym zielonego pojęcia . Co będzie następne ? Kopalnie (które już dostały po dupie) a może Huty (o ile takowe jeszcze istnieją) czy może zakład pracy twój lub twoich rodziców.
Co będzie następne dowiemy się w niedalekiej przyszłości. PO wcale nie jest Cacy a PiS be, Kaczyńskim(chociaż za nimi nie przepadałem) muszę przyznać że walczyli o Polskę i to co dla niej dobre. Co do PO, straciłem już cały szacunek który do nich żywiłem.

butelka rumu

2011-03-08, 21:19
Prawdę mówiąc w Polsce najlepiej by się chyba sprawdziła Monarchia albo władza w ręku jednego człowieka.Tylko oczywiście musiał by być to ktoś inteligętny i obyty w świecie.A nie jakiś pajac jak teraz typu Kaczory,Tuski czy inne Komory.

koozzi

2011-03-08, 21:33
Banda hipokrytów.
Jak były tematy ośmieszające Kaczorów, jakoś nie widziałem tekstów w stylu: wypie**alać z polityką. A wręcz przeciwnie, każdy dorzucał coś od siebie...oglądając TVN i Polsat nikt nigdy niczego się nie dowie...

Wojti

2011-03-08, 21:43
Ja to popieram 100%. Od ponad roku prowadzę firmę, wpopowałem w nią wszystkie pieniądze które zarobiłem pracując ciężko 2 lata w Irlandii (ponad 100 000 zł). Nie wyszedłem jeszcze na swoje bo państwo pOLSKIE ciągle coś wymyśla, ciągle knują jak mnie okraść i sponiewierać.. Chyba zwinę to wszystko, zwolnie 2 osoby i wrócę na zieloną wyspę. Polacy nie dajmy się upokarzać przez własny kraj!

rodyr

2011-03-08, 21:47
@przyczajonykangur Troglodyto! Przez podniesienie podatków zwiększy się przychód do budżetu państwa! przynajmniej powinien zgodnie z czymś co się zwie 'krzywa Laffera', tłumaczyć nie będę bo tematu polityki i ekonomii nie powinno być tutaj.
Co do Statków i stoczni nie będę się wypowiadał bo zbyt wiele o tym nie wiem, i zajebiście by było gdyby każdy naprawdę wiedział o czym pisze zanim przyjdzie mu do łba wypisywanie bzdur.
Co do prywatyzacji to nie mam nic przeciwko - Dlaczego? BO PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA WYpie**olI NA RYJ NIEROBA. Jestem ze śląska i wiem że wiele ludzi pracuje uczciwie ale w przedsiębiorstwach państwowych zdarzają się elementy które przychodzą naj***ne do pracy a jak mu rękę uk***i to już jest wina BHP. Nie ma opie**alania sie, od razu byś k***a gumy palił. Zwykłe przedsiębiorstwo prywatne gdyby miało takich pracowników to by splajtowało a państwowe zacznie po prostu przynosić straty.

Wypieprzyć z tąd temat polityki na dobre, chce oglądać jak ktoś ryj sobie zdziera na asfalcie!

centek

2011-03-08, 22:04
Ja tylko czekam az ludzie wyjda na ulice !! Tez wyjde!! Bo k***a tak dłuzej nie da sie zyc w tym j***nym kraju!! 5 zł za litr paliwa, cukier do 6zł ma dojsc a z cuktem cały przemysł cukierniczy! i wiele immych rzeczy ma podejsc do góry! a przez kogo? Przez tych pie**olonych złodziejii na wiejskiej!

Nie badzmy gorsi, Bierzmy przykład z greków!!!!!!

gesik88

2011-03-08, 22:07
Gdyby media były pod całkowita konkrola twoj post by juz nie istnial, bo portal typu sadistic rowniez jest swego rodzaju mediami , wiec szczym ryj!

jedkerro

2011-03-08, 22:17
Głosujcie na UPR -WIP jedyna alternatywa!!