18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trollowanie małolat

-a...........a- • 2014-01-14, 23:11
Panie i Panowie, pragnę Wam zaprezentować kilka screenów z jednej ze stronek na fb, której głównym i w zasadzie jedynym celem jest trollowanie małolat jeżdżących konno. Dlaczego ten fanpage jest taki wyjątkowy? Ze względu na komentarze Pań w przedziale wiekowym 12-20, które są na tym samym poziomie intelektualnym jak ich czworonożni przyjaciele. Wstawiam kilka perełek.
















Sprawą zajęli się nawet dziennikarze, aaaaaa!


brnemtg

2014-01-15, 20:56
Niech to ch*j. Hard wymięka przy tym

teken

2014-01-15, 21:09
Najlepsze jest to, ze koleś ma wysmarowane na tablicy material dowodowy w sprawie obrazy swojej osoby.

protos

2014-01-15, 21:10
A może policja się powinna zająć tymi nieletnimi co bluzgają na FB do autora strony. Przecież tam są pogróżki przeciwko jego zdrowiu i życiu. A takie cos jest karalne gdy jest skierowane bezpośrednio do istniejącej osoby. Autor powinien pozakładać każdej z tych lasek sprawę w sądzie (jej opiekunom) bo zapewne to jakaś patologia skoro używają takiego słownictwa. Może powinny trafić do rodziny zastępczej skoro mają w sobie tyle nienawiści do innego człowieka.

korinogaro

2014-01-15, 21:15
k***a, przecież konie to popie**olone zwierzęta, mam znajome które jeżdżą na konkursy jeździeckie i nie ufają koniom które mają po kilka lat. Jednej na padoku koń bez powodu stanął dęba, zrzucił ją i próbował zdeptać...

Złowroga Pralka !

2014-01-15, 21:16
Madroxx napisał/a:

"Pań w przedziale wiekowym 12-20"

A ciekawe jaki jest wiek trollów :D



Ja mam tyle co w profilu :)


Pozdrawiam Kuń Marcel

Ne...........es

2014-01-15, 21:17
-andromeda- napisał/a:



To nie ja, to admin tej strony. Ja niestety nie jestem adminką, a chciałabym. :(



a to sorki ^^ :oops:

-a...........a-

2014-01-15, 21:19
Złowroga Pralka ! napisał/a:



Ja mam tyle co w profilu :)


Pozdrawiam Kuń Marcel



No nie ściemniaj, że jesteś Kuń Marcel? :D Daj mi opiekę nad stroną, już ja się nią odpowiednio zaopiekuję!

MateuszMmz

2014-01-15, 21:19
To co się dzieje na tym fanpejdżu to istna definicja gównoburzy. Wspaniała zabawa dla całej rodziny!

dzysta

2014-01-15, 21:29
Najlepsza strona na facebooku.
Konie są straszliwymi ludźmi.

qrvishon

2014-01-15, 21:31
k***a a potem tacy popie**oleńcy co gówno wiedzą zostają politykami
internet k***a powinien być od 18 roku życia żeby było jak najmniej kretynów

PilotOdTelewizora

2014-01-15, 21:32
Kiedyś jak kuzyn zabrał mnie na farmę to tam mnie koń w stope uj***ł przy karmieniu... popieram inicjatywę

Złowroga Pralka !

2014-01-15, 21:37
-andromeda- napisał/a:



No nie ściemniaj, że jesteś Kuń Marcel? :D Daj mi opiekę nad stroną, już ja się nią odpowiednio zaopiekuję!



my jesteśmy tylko małymi pomocnikami mikołaja ;)

Polak88

2014-01-15, 21:50
Ja pie**olę,historia o koniu ludożercy mnie rozj***ła jak i reszta tych chorych opowieści i te dzieci co to łykają jak pelikany masakra hahah, jak to dobrze,że nie mam córki...

-a...........a-

2014-01-15, 21:51
Złowroga Pralka ! napisał/a:



my jesteśmy tylko małymi pomocnikami mikołaja ;)



A szkoda, może i ja zostanę pomocnikiem Mikołaja. :P