18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trollowanie małolat

-a...........a- • 2014-01-14, 23:11
Panie i Panowie, pragnę Wam zaprezentować kilka screenów z jednej ze stronek na fb, której głównym i w zasadzie jedynym celem jest trollowanie małolat jeżdżących konno. Dlaczego ten fanpage jest taki wyjątkowy? Ze względu na komentarze Pań w przedziale wiekowym 12-20, które są na tym samym poziomie intelektualnym jak ich czworonożni przyjaciele. Wstawiam kilka perełek.
















Sprawą zajęli się nawet dziennikarze, aaaaaa!


gambiterv

2014-01-15, 17:58
Widzę że większość gimbazy nie odróżnia trollowania od zwykłego debilizmu.

Camel_06

2014-01-15, 20:06
Trolle na ogół mnie wk***iają a konie to zajebiste zwierzaki, ale za rozpętanie takiej gównoburzy i uczty dla trolli nie mogę nie dać piwa :)

Ne...........es

2014-01-15, 20:17
to przez to!!!!!!!dajesz na fb jakims pie**olonym dzieciakom stronke sadistic.pl.....

a ja sie dziwie co tu ostatnio tyle gimbusow...

m.statystyka

2014-01-15, 20:17
Dominika Moneta -nie postarałeś się z zakreśleniem nazwisk...

Dopek

2014-01-15, 20:23
Niby nazwiska zamazane, ale w komentarzu jednej nazwiska już nie zamazali... Dominika Moneta... i ma dziewczę najazd na FB :D

matrixor

2014-01-15, 20:32
@BongMan
Sugerujesz że walisz konia ;>?

TadekNiejadek

2014-01-15, 20:35
śmianie sie z gimbusek zawsze piwo

Mojoo

2014-01-15, 20:35
za kilka lat:

-a Ty, za co siedzisz?
-a obrażałem konie w internecie=/


:D

teken

2014-01-15, 20:45
Idę polubić tą stronę.

-a...........a-

2014-01-15, 20:45
Nexures napisał/a:

to przez to!!!!!!!dajesz na fb jakims pie**olonym dzieciakom stronke sadistic.pl.....

a ja sie dziwie co tu ostatnio tyle gimbusow...



To nie ja, to admin tej strony. Ja niestety nie jestem adminką, a chciałabym. :(

teken

2014-01-15, 20:48
Cytat:

Adela Ornek Masz jakiś problem trollu jak tak to uważaj bo mogę cie znaleźć a jak już znajde to zabije wypatrosze i wypcham jak poduszkę!!! UWAGA!!!! ogłoszenie do DEBILI BEZ SERCA uuuu gorzej niż się spodziewałam już teraz w aptekach za jedyne 1,99 większa TUBA kremu na ból dupy macie problem to ku*wa kopcie doły bo może to bd wasza przyszła praca jeźdźcy w przeciwieństwie do was DUPKÓW pracują nad sobą i koniem i wykonują dużo pracy zdarza się wiele upadków ale mimo to podnoszą się i znów wsiadają !!! Nigdy tego nie zrozumiecie dopóki nie wsiądziecie na konia i nie zaczniecie z nim pracować i zgrywać ... a zresztą co was to obchodzi bo przecież dla was koń to tylko mięso !!! Ale tak nie jest koń myśli o tym samym co jeździec robi to samo co on kocha go i jeździec tez to uczucie to ... nie da się go opisać to nie jest tak samo jak między dziewczyna a chłopakiem to jest coś więcej nikt nie obdarzy cię takim zaufaniem jak koń a ty nie obdarzysz nikogo takim zaufaniem jak konia !!!! I pojmijcie to i odpie**olcie się od koni raz na zawsze głupie ch*je bo mam was już dość


Co ci ludzie mają k***a w głowach. I wszystko przez tępego konia.

janekl125

2014-01-15, 20:48
Uczta dla trolli wyśmienita, piwko
niemniej jednak trzeba pamiętać, że konie to wspaniałe i mądre zwierzęta :)

teken

2014-01-15, 20:54
ja nie wierzę k***a w to co się w tym kraju wyprawia. Policja zajęła się wyzywaniem koni w internecie.