18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trollowanie konsultantów

Janusz~ • 2013-02-20, 23:29
Oto w jaki sposób internauci robią sobie żarty z konsultantów Alior banku oraz operatorów sieci komórkowych

Videochat w Alior Banku





oraz screeny z chatu Orange i Play








mrok8

2013-02-20, 23:33
To nie jest trolling, to jest po prostu chamstwo i debilizm. Można trollować używając do tego inteligencji, ale widzę, że niektórym jej brak.

stalowyszczur

2013-02-20, 23:50
"Prosze o dokladne specyzowanie oczekiwań, nie używając zwrotów regionalnych", heehee.

Chamstwo, ale cieszy ;].

zły_skurwiel

2013-02-21, 01:40
"prosze śpiewać ze mną" rozj***ło system

eso

2013-02-21, 02:11
Nie jestem jakos aktywnym "komentatorem" na sadisticu, głownie poprostu przeglądam, w poczekalni bywam rzadko i widząc taki słaby materiał zastanawiam się - jakie poczucie humoru ma osoba wrzucająca takie coś. Jeśli śmieszy cie poczucie humoru na takim poziomie nie oznacza to, ze bedzie tez smieszyc reszte spolecznosci sadola. Podsumowując - uswiadom sobie, że rzeczy mało ambitne i denne mogą smiesieczyc ciebie, ale nie nas i zachowaj je dla siebie.

hr...........ns

2013-02-21, 02:12
Oprócz drugiego filmu gdzie dziecko piłuję mordę to całkiem spoko. Chamstwo nie chamstwo, ubawiłem się jak głupi.

salv

2013-02-21, 03:27
Ten z pierwszego mógł wąsa zgolić

snik0

2013-02-21, 07:20
Pisemne konsultanty to zwykłe boty w większości dużych korporacji. Więc skoro was podnieca trolowanie komputera to piszcie do infobota.

St...........el

2013-02-21, 14:40
Dla mnie to znak, że sadistic powinien mieć możliwości:
- wybierania jakości filmików (jak na YT, bo większość jest importowanych z tego źródła)
- jakiegoś lightboxa na zdjęcia, bo kurestwo czasami jest zbyt małe, by przeczytać, a głupio się klika na "kopiuj adres URL obrazka" i wkleja do nowej karty.

Fajnie, gdyby to był "najlepszy komentarz", może odpowiednie osoby z tego portalu zauważą taką potrzebę ;)

marna

2013-02-21, 15:52
Sllipp napisał/a:

Dla mnie to znak, że sadistic powinien mieć możliwości:
- wybierania jakości filmików (jak na YT, bo większość jest importowanych z tego źródła)
- jakiegoś lightboxa na zdjęcia, bo kurestwo czasami jest zbyt małe, by przeczytać, a głupio się klika na "kopiuj adres URL obrazka" i wkleja do nowej karty.

Fajnie, gdyby to był "najlepszy komentarz", może odpowiednie osoby z tego portalu zauważą taką potrzebę ;)



tu masz temat do poruszania takich kwestii http://www.sadistic.pl/zglos-problem-z-forum-zasugeruj-zmiany-vt26.htm

Janusz~

2013-02-21, 16:22
eso napisał/a:

Nie jestem jakos aktywnym "komentatorem" na sadisticu, głownie poprostu przeglądam, w poczekalni bywam rzadko i widząc taki słaby materiał zastanawiam się - jakie poczucie humoru ma osoba wrzucająca takie coś. Jeśli śmieszy cie poczucie humoru na takim poziomie nie oznacza to, ze bedzie tez smieszyc reszte spolecznosci sadola. Podsumowując - uswiadom sobie, że rzeczy mało ambitne i denne mogą smiesieczyc ciebie, ale nie nas i zachowaj je dla siebie.



Wypłakałeś się już? Nie wiem kogo obchodzi zdanie kogoś, kto pisze 1 post rocznie, a do "społeczności" w której imieniu się wypowiada, dołączył w momencie, jak sadistic był kolejnym kwejkiem, czy joemonsterem. Portal ten z założenia miał być czymś wyjątkowym i nie miał trafiać w gusta szerszej widowni, więc materiał jest jak najbardziej na miejscu. Chamski, czarny humor to domena sadistica. Jak brakuje Ci śmiesznych obrazków z kotami, albo twarzami z komixxów, to możesz wyk***iać tam z powrotem.

BornToBeGenius

2013-02-21, 23:07
Drugi filmik:
'Homoseksualne prawiczki i miłośnicy.."
Nie dość że debil, to jeszcze pedał.

Arasul

2013-02-21, 23:10
Zero tolerancji dla takich "żartownisiów"...