18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trolling Perły

Roszp • 2013-06-21, 12:12
Sprawa wygląda następująco: Jakiś ktoś postanowił sprawdzić podstawową piwną wiedzę specjalistów od e-marketingu marki Perła. Później temat podchwycił jeden z piwnych blogów, oto wyniki:

Kordy

2013-06-21, 19:51
Tylko Miłosław.

dolek69

2013-06-21, 19:55
Witam Sadole :-D

Mój ojciec prowadzi Bar Piwny i jedynym piwem serwowanym z "nalewaka" jest właśnie Perła Chmielowa 8-) i muszę Wam powiedzieć, że taka butelkowa wersja od beczkowej znaaacznie się różni, oczywiście na korzyść "kuflowej". :-P

Ale do rzeczy: Jakiś czas temu rozmawiałem z Ojcem na temat Perły i z tego co on dowiedział się będąc w Browarze to do Perły podczas warzenia nie dodaje się granulatu chmielowego, tak jak to robią największe przedsiębiorstwa, a właśnie dodaje się całe szyszki tej roślinki. Więc zapewne jakaś "mądra głowa" od reklamy wykorzystała ten fakt do stwierdzenia, że Perła robiona jest z chmielu :mrgreen:

Tak czy inaczej, nie chcę na siłę bronić tej marki bo uważam, że dobre piwko obroni się samo. Osobiście jednak dodam, że Perła chmielowa, ale tylko z beczki jest jednym z moich ulubionych piw ;)

Ciesin

2013-06-21, 19:56
Perła była lepsza. Teraz już nie czuję w niej tego posmaku chmielu. Staje się kolejnym koncernowym piwem. Zdecydowanie bardziej wolę trzasnąć Ciechana Wybornego.

kih0n

2013-06-21, 20:15
Pszeniczniak, Miłosław pszeniczny a z wielkich koncernów Paulaner

Iryseq

2013-06-21, 20:35
Cytat:

http://www.piwolucja.pl/felietony/piwo-jest-z-chmielu-a-nie-z-zadnego-slodu/



Ciekawie opisane :)

kasztanek

2013-06-21, 20:50
Ale macie spine. Średnio rozgarnięty użytkownik internetu wie, że stron na Facebooku takich dużych firm nie prowadzi nikt z tych firm. Taka Perła wynajmuje sobie ciecia z agencji marketingowej, który gówno wie o firmie i buli mu kasę za prowadzenie tej strony.

Ant1984

2013-06-21, 21:02
Teraz piwo robi się z żółci zwierzęcej.

adi_k0

2013-06-21, 21:27
motorniczy napisał/a:

Perła była dobra jeszcze jakieś 3-4 lata temu, zanim zaczęła być popularna. Teraz to masówka niczym nie różniąca się od sikaczy typu tyskie, lech czy inna warka.

Ale i tak je piję, bo jakoś nie chce mi się jeździć bóg wie gdzie po browary typowo REGIONALNE ;)



Dokładnie. Perłę piję właściwie "od zawsze", czyli jak zacząłem pić piwo - od jakiś siedemnastu lat. Teraz to już nie jest to samo co jeszcze właśnie 4-5 lat temu. Kiedyś na naklejce z tyłu butelki było wyraźnie napisane, że w składzie jest chmiel, teraz już tego nie ma.

!Timon

2013-06-21, 21:29
Najlepiej czuć różnicę w smaku jak najpierw napijesz się 2-3 dobrych browarów, poczekasz pół godziny i wychylisz jakiegoś masowego sikacza. Różnica ogromna - tatra smakuje jak woda po myciu kadzi. Oczywiście jak się na tatrach zacznie i skończy to ten smak aż tak strasznie nie razi... ;)

Roszp

2013-06-21, 22:42
bach napisał/a:



dobre piwo posiada goryczkę z chmielu, złe z żółci bydlęcej 8-)

ps. pewien "smakosz" piwa z okolicy wypił, od świtu do zmroku, 39 butelek Tatry :pijaki: zmarł z powodu zatrzymania pracy nerek :roll:



Mit!
Żółć bydlęca nie jest dodawana do żadnego piwa. Obecnie browary używają granulatów chmielowych bądź innych koncentratów, jakiś mędrzec podszedł pewnie do takiego chmielu przygotowanego do chmielenia, powąchał - smród, sprawdził kolor - no takie niby zielone, trochę żółte. Żółć być musi!
A gówno, gówno, gówno.

wglowiesieniemiesci

2013-06-21, 22:52
te wasze szczyny z perły sie chowaja do PILsa LEcha dziekuje i hejtujcie

Ba...........or

2013-06-22, 00:03
Lech i to ma nie być sik? hhahaahahahhaah

saiyd20

2013-06-22, 21:22
wglowiesieniemiesci napisał/a:

te wasze szczyny z perły sie chowaja do PILsa LEcha dziekuje i hejtujcie

sam siebie właśnie schejtowałeś gimbusie jak widać nigdy jeszcze nie pijący piwa ....