18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę sztywne urodziny

Giepson • 2017-06-24, 11:43
Ciekawe ile czasu zajęło im zdmuchnięcie świeczki :amused:


saves

2017-06-24, 17:52
Nie pojmą żalu rodzica po utracie dziecka ci, którzy tego nie doświadczyli. Ja dodatkowo nie pojmuję, jak k***A!!! można się tym dzielić na FB????? Jakaś forma ekshibicjonizmu?

KillerLaugh

2017-06-24, 17:58
@up. Autorka fotografii zamieściła ją na stosownym forum poświęconym zaburzeniom psychicznym. Kogoś najwyraźniej rozbawiła, więc postanowił wykpić ją na fb.

~Velture

2017-06-24, 18:08
manieeee napisał/a:

eh kobieta nie moze poradzic sobie po stracie dziecka, co w tym smiesznego pajacu ?


To, że ta p*zda to atencyjna k***a.
"Patrzcie wszyscy co ja przeżywam i poklaskujcie mi abym poczuła się lepiej. PATSZ KÓRFA!"

pie**olę ją. Współczuję straty dzieci ale na ch*j publicznie napie**alać takie zdjęcia?

Kaśka

2017-06-24, 18:55
elfis napisał/a:

dziewczyny , jesteście na sadolu, czyli środowisko specyficzne, lecz może odpowiecie
zawsze mnie ciekawiło
jak ma się trauma matki dziecka kilkumiesięcznego po jego stracie, do aborcji
wiem facet kobiety nie ogarnie, ale


Nijak się ma, aborcje wykonujesz swiadomie, bo nie chcesz dziecka/jest chore. A strata cóż ból nie do opisania bo chciałeś, bo pokochałeś bo nie ochroniłeś.

Radysh

2017-06-24, 20:21
Rozdrapywanie ran. Tyle wam powiem.
Kobiecie konieczna jest pomoc psychiatry.

elfis

2017-06-24, 20:31
Kaśka napisał/a:


Nijak się ma, aborcje wykonujesz swiadomie, bo nie chcesz dziecka/jest chore. A strata cóż ból nie do opisania bo chciałeś, bo pokochałeś bo nie ochroniłeś.


dzięki za odpowiedz ,ale jak przewidziałem, nie rozumiem jej

BrianGriffin

2017-06-24, 21:02
Biznes pogrzebowy to jeden z lepszych interesów.

voidinfinity

2017-06-24, 21:15
elfis napisał/a:


dzięki za odpowiedz ,ale jak przewidziałem, nie rozumiem jej



się uci to rozumie...

#pdk

Giepson

2017-06-24, 22:21
Chciałem dodać kolejny screen z tortem zanim został usunięty (tak - był tort, a raczej pączek że świeczką na jednym z trzech zdjęć) ale widzę, że sadol to zbiorowisko ludzi o bardzo dobrym sercu a nie czarnego humoru :(

JPablo

2017-06-25, 01:11
Cytat:


Chciałem dodać kolejny screen z tortem zanim został usunięty (tak - był tort, a raczej pączek że świeczką na jednym z trzech zdjęć) ale widzę, że sadol to zbiorowisko ludzi o bardzo dobrym sercu a nie czarnego humoru :(


Co się dziwisz, sadol schodzi na poziom jbdz, nie długo będzie tutaj typowa dzida a potem kwejk

To jest sadol k***a, Czarny humor jak wszyscy eksperci od bawełny
Nikogo tutaj nie żałujemy, nie ważne czy miało 1/5/50 lat

Mnie to bawi, gdybym nie był aż takim zwyrolem napisałbym pod jej postem że jest złą matką bo prezentów nie kupiła, ale ch*j wolicie pożałować cudzą niedolę niż jak normalny sadol się pośmiać z czarnego humorku

Gimelord

2017-06-25, 02:35
Na drugie urodziny przyprowadzi jej koleżanki i zrobią urodzinową imprezke.

generał

2017-06-25, 08:16
ale musi mieć chaos ta baba w głowie

Zielllony

2017-06-25, 08:39
Nienawidzę tego ścierwa co wyśmiewa się ze śmierci dziecka,dodatku z dwóch,autor,wbiłbym ci tak glęboko zęby w gardło że byś je mył od dupy strony kiepie

Moderator usuń to,wszystko wszystkim ale nie takie coś,ciekawe co by rodzina na to powiedziała z łzami w oczach

tomeekcz

2017-06-25, 09:35
,,lęki, fobie, depresja pomagamy sobie...'' jedyne co może Naprawdę pomóc kobiecie po śmierci noworodka, to nowe dziecko. Całą reszta to jak leczyć aspiryną nowotwór.

~Velture

2017-06-25, 10:16
BrianGriffin napisał/a:

Biznes pogrzebowy to jeden z lepszych interesów.


Klient zawsze się znajdzie :amused: