18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Trochę sztywne urodziny

Giepson • 2017-06-24, 11:43
Ciekawe ile czasu zajęło im zdmuchnięcie świeczki :amused:


manieeee

2017-06-24, 11:53
eh kobieta nie moze poradzic sobie po stracie dziecka, co w tym smiesznego pajacu ?

Halman

2017-06-24, 11:59
wyjątkowo podpiszę sie pod komentarzem wyżej.TO JEST SADOL (nawet na obecnym poziomie) gdzie nabijamy sie do bólu. Czasami dziwnym trafem czy też przekorą pewne tematy ciężko (jesli w ogóle) wchodzą bo włącza sie empatia i zrozumienie...

Imperator_Jan

2017-06-24, 12:10
Tylko osoby bez dzieci mogą koło czegoś takiego przejść obojętnie.

Cara_Al_Sol

2017-06-24, 12:21
Imperator_Jan, Też mi smutno, jak przechodzę koło takich małych grobów. Są tragedie. C'est la vie.
Ale po jaki ch*j wrzucać to na facebook'a lub inne internetowe gówno?
Patrzcie ludzie - jestem taka biedna.
Przykro mi, ale tak już jest. Nic z tym nie zrobisz, a tylko się błaźnisz i źebrzesz o współczucie na portalach.
Pozdrawiam.

do...........ka

2017-06-24, 12:26
Myślisz sobie-poj***na.
A ona pewnie przez tygodnie szykowała całą scenografię, zastanawiając się, czy córeczkom się spodoba.
Jasne, że nic ich to nie obchodzi, bo i tak nie żyją.
Nawet gdyby spróbowała tam napchać jeszcze więcej różu, to im i tak nie będzie wstyd, bo nigdy tego nie zobaczą.
Jeśli, to jej pomaga, to nie widzę w tym żadnego cyrku. Ludziom się czasami wydaje, że dbając o grób bliskich dajemy świadectwo miłości. Pewnie za nimi cholernie tęskni.
Nie wiem, czy oczekuje współczucia, prędzej hmmm...pomocy. Straciła dzieci, których już nigdy nie odzyska i wydaje mi się, że chce o tym krzyczeć. Ludzie robią gorsze rzeczy, ona po prostu umieściła zdjęcie na forum, dotyczącym depresji, gdzie pewnie szukała ludzi z podobną raną w sercu.
Biedna kobitka, tyle w temacie.

Tak, grób tych dzieci wygląda obrzydliwie, ale nic mi do tego.
Nawet gdyby szympans wyskakiwał z tortu i tak by mnie pewnie zakuło.

Cara_Al_Sol

2017-06-24, 12:30
dobra.wróżka, Zgadzam się z Tobą... Pytam tylko, po co publikować to w intenecie?
Nie doświadczyłem takiej sytuacji, nie doświadczę (na szczęście), więc nie wiem jakbym się zachowywał.
Niemniej - Od tego jest psycholog, terapeuta czy rabin. Nie internet pełen takich 'śmieszków' jak my.
Pozdrawiam.

do...........ka

2017-06-24, 12:35
Cara_Al_Sol, ja też nie byłam nigdy w takiej sytuacji, więc nie mam pojęcia.
Nie znam tej kobiety, nie wiem, czego próbowała, gdzie szukała pomocy.
Wiem jedno, człowiek w głębokiej żałobie często traci dystans.
Ona to pewnie widzi inaczej. Dla niej to nie jest żebranie o współczucie, tylko dowód, że kochała córki.

Moby_Dick

2017-06-24, 12:51
Świeczki były, a torcik? :amused:

KlinikaAborcyjna

2017-06-24, 12:53
Cara_Al_Sol
Być może jest w jakiejś grupie wsparcia i w ten sposób dzielą się tym między sobą. :kawa:
Na pewno to w jakiś sposób pomaga jej uporać się z taką tragedią.

trytodie

2017-06-24, 13:15
Giepson jesteś kretynem.

Mafiozo13

2017-06-24, 13:24
możliwe, że gdzieś na sadisticu zostało umieszczone video z chwilą ich śmierci

Essent

2017-06-24, 14:16
Ja pie**olę jaka dyskusja.Znajćta se pokój z chusteczkami do płakania :krejzi:

elfis

2017-06-24, 14:43
dziewczyny , jesteście na sadolu, czyli środowisko specyficzne, lecz może odpowiecie
zawsze mnie ciekawiło
jak ma się trauma matki dziecka kilkumiesięcznego po jego stracie, do aborcji
wiem facet kobiety nie ogarnie, ale

JPablo

2017-06-24, 15:24
Co za matka :homer: tortu nie widać, nie wspominając o prezentach, co te dzieciaczki mają teraz począć, dwa balony tylko dostały a prezenty gdzie?