18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę prawdy na temat pederastów

Plecionkarz • 2013-02-26, 14:27
Trochę słów prawdy wychodzących na przeciw pedalskiej propagandzie.




M00nSpeLL

2013-02-26, 20:47
Ale ten sadistic jest podzielony....wszyscy lubimy baby z ku*asami ale co do pedałów to się chyba nigdy nie dogadamy :(

taos

2013-02-26, 20:53
jon81 napisał/a:

Ja juz kiedys pisalem.
Chca sie dymac niech sie dymaja w domu.
Mi nic do tego puki nie widze

Ale k***a dzieci im sie zachciewa?? Niech sobie zrobia!
Jezeli bycie homosiem jest takie normalne to nie bbeda mieli z tym problemu




No fajnie. Załóżmy że jesteś bezpłodny. co teraz? Dziecka k***a nie weźmiesz z domu dziecka. Dlaczego? Bo ci k***a nie pozwalam. chcesz dziecka to sobie zrób!

majster0000

2013-02-26, 21:21
Według mnie z homoseksualistami jest tak że mają problemy z hormonami więc powinno się ich leczyć ;)

ToughLuck

2013-02-26, 21:50
Fobia to jest strach przed czymś, a ja się pedałów nie boję tylko ich po po prostu nienawidzę!!

Borsuczi

2013-02-26, 22:05
jon81 napisał/a:

Ja juz kiedys pisalem.
Chca sie dymac niech sie dymaja w domu.
Mi nic do tego puki nie widze

Ale k***a dzieci im sie zachciewa?? Niech sobie zrobia!
Jezeli bycie homosiem jest takie normalne to nie bbeda mieli z tym problemu



Nie lubię homosiów.Z ojcem za każdym razem po nich ciśniemy tylko kiedy przewinie się jakaś kwestia w jakimś serialu czy programie, matula wtedy strasznie się wścieka.Ale mimo wszystko powiedziała mi bardzo mądrą rzecz: jeżeli geje chcą adoptować dzieci niech to k***a robią.Szanse na to że dzieciak skrzywi sobie naturę są minimalne i mimo dwóch facetów w domu będzie go do kobit ciągnęło. Nie oszukujmy się przeważnie pedałki dobrze zarabiają i są to ludzie szczęśliwi.Jeżeli k***a dzieciak ma być sierotą i do 18 roku życie mieszkać w domu dziecka a potem skończyć na bruku czy w pośredniaku to wolę żeby trafił do domu w którym będzie miał wszystko zapewnione a kim zostanie w życiu wyznaczy mu los.Jestem przeciwny homoseksualizmowi ale k***a mać jeżeli mają się czemuś przysłużyć to w ten właśnie sposób. Pozdrawiam

sidian

2013-02-26, 22:53
kroplowa napisał/a:

Większość homoseksualistów pewnie sobie myśli, że wszyscy hetero ciągle tylko myślą 'jak to można w tyłek?!', albo 'jakby tu im napsuć krwi?!'. Otóż to czy ktoś jest homo-, zoo-, nekrofilem itp. interesuje mnie tyle samo czy ktoś cierpi na astmę. Czyli wcale. Tu warto dodać, że są homoseksualiści i (tfu!) geje! Tych pierwszych nawet nie zauważysz przechodząc ulicą, tak samo jak zoofilii, nekrofilii, onanistów itp. itd. Żyją sobie jak każdy inny, płacą podatki, nie narzucają się nikomu, zachowują swoją orientacji w DYSKRECJI jak każdy normalny człowiek. Zaś (tfu!) geje to jest całkowite przeciwieństwo wszelkich norm! Robią jakieś chore manifestacje, eksponują tą swoja tęczowatość, że aż się rzygać chce, a już na pewno nie jest to widok dla dzieci! Ich celem jest demoralizacja, rozbicie wszelkich wartości, począwszy od rodziny, a skończywszy na rozbiciu całego społeczeństwa! Jest to robactwo, które należy tępić!

Zróbcie test jeśli nie wierzycie. Zapytajcie (tfu!) geja czym jest patriotyzm? Zacznie pluć, charczeć, syczeć niczym diabeł po zetknięciu z wodą święconą. Homoseksualista nie miałby z tym problemów..



Taaak, k***a, bo my hetero się kryjemy z naszą orientacją. Z naszymi bilbordami z półnagimi laskami, cyckami w każdej reklamie, łażeniem za rękę i całowaniem się na ulicy. Weź chociaż miej dość przyzwoitości, żeby przyznać, że rzygać ci się chce na widok śliniących się gejów. Ja to przyznaję bez bicia, tylko ja uznaję, że w związku z tym to ja powinienem popatrzeć gdzieś indziej, a nie oni przestać się lizać. Proste.

Ja pie**olę, uwielbiam ludzi, którzy myślą, że mają jakieś prawo do tego, żeby innym mówić, co mają robić prywatnie, a co mogą robić na chodniku.

bigosamigos77

2013-02-26, 23:53
jon81 napisał/a:


Mi nic do tego puki nie widze



Też nic nie mam do twoich postów, póki nie widzę ich pisowni.

Numernabis

2013-02-27, 08:38
andrzej.andrzej napisał/a:

pie**olony homofobie wal się na ryj z tymi gównianymi artykułami. Jesteś j***nym bezmyślnym gimbusem, która wrzuca tutaj taki śmieć. Przydałaby ci się kara cielesna. Najlepiej ostry wpie**ol pasem.



Wyjdz piepszony zboczeńcu.

elkelk

2013-02-27, 09:22
Proponuję wyjść na ulice i zrobić demonstrację JESTEM HETERO >>>

masabitumiczna

2013-03-01, 21:45
Gdzieś widziałem opis badań nad homofobią, Ci najbardziej radykalni mieli erekcję na widok seksu homoseksualistów, w odróżnieniu do osób obojętnych w tej materii... pozdrawiam homofobów!
(mam dziewczynę od 10 lat, znam kilku gejów, są normalnymi ludźmi)