18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę prawdy na temat pederastów

Plecionkarz • 2013-02-26, 14:27
Trochę słów prawdy wychodzących na przeciw pedalskiej propagandzie.




andrzej.andrzej

2013-02-26, 19:42
pie**olony homofobie wal się na ryj z tymi gównianymi artykułami. Jesteś j***nym bezmyślnym gimbusem, która wrzuca tutaj taki śmieć. Przydałaby ci się kara cielesna. Najlepiej ostry wpie**ol pasem.

Prometheus_Coprophagus

2013-02-26, 19:47
Jak są artykuły Michnika, to jest wszechobecny c**owstrząs, bo jego ojciec był w komunistą, w dodatku żydowskiego pochodzenia. Jak są artykuły Wildsteina, nie widać c**owstrząsu związanego z komunistyczną przeszłością jego ojca albo jego żydowskim pochodzeniem. Ot, propaganda propagandzie nierówna.

BTW karanie orientacji seksualnej (do którego Bronkowi zdarza się nawiązywać), będącej często jest wynikiem wzorców z okresu dorastania (np. brak jednego rodzica, dominująca rola jednego rodzica, skutek molestowania przez osobę tej samej płci jako pierwszego kontaktu seksualnego, et caetera) jest tak samo sensowne, jak karanie leworęcznych albo tych, którzy lewe jajo mają mniejsze.
W międzyczasie napisał parę mądrych słów, ale reszta to kupa gówna.

Pozdrawiam.

Nikoseq

2013-02-26, 19:47
Pedały do pieca.

emaies

2013-02-26, 19:48
ktoś to przeczytał ?

evilmatt

2013-02-26, 19:49
andrzej.andrzej, aleś Ty tolerancyjny. Idź stąd (znane szerzej jako słowo na S, ale niestety zakazane tutaj) i pozdrawiam. ;)

wino666

2013-02-26, 19:55
a gdzie wzmianka o tym ze bronek jest zydem ?

Reod

2013-02-26, 19:56
Wnioskując ze sposobu komentowania, czyli komentowania wszystkiego tylko nie artykułu (ba! Sam tytuł można przecież skomentować), zdecydowana większość aktywnych nie zadała sobie trudu. A szkoda. Może to by im rozjaśniło, czemu "dlaczego jestem homofobem" i "nie jestem homofobem" mogą mieć sens w tekście.

Got

2013-02-26, 19:57
Ja powiem tak. Sam jestem homosiem (Tak tak, bardzo odważne przyznać się w internecie) ale takie obecne zachowanie "środowiska" to dla mnie powód do wstydu. Ja nie chcę żeby ktoś mnie "wielbił" za odmienność, nie chcę się czuć "lepszy" bo jestem gejem. Nie chcę mieć małżeństwa, nie chcę mieć dzieci. Chcę mieć tylko spokój. Moja seksualność to moja sprawa i nikogo innego nie powinno to interesować. A przez "bojowników" którzy leczą swoje kompleksy "odmiennością" nigdy to tego nie dojdzie. I jak kiedyś ludzie jakoś by przełknęli, zwłaszcza jakby mnie znali lub poznali jako człowieka, tak teraz przez te wszystkie parady, jacyki, biedronie po prostu się boję że ktoś mnie zlinczuję, nie za to że chodzę z innym chłopem za rączkę(uczucia okazuję tylko prywatnie) ale dlatego bo mam długie włosy, a to przecież "pedalskie"

Innymi słowy, ci "cudownie odmienni" "chwalący się" pedały tylko pogarszają sytuację całej reszty.

czochu

2013-02-26, 19:58
Osobiście mam znajomego "homosia" który sam uważa, że dzieci są dla małżeństw różno-płciowych i tak poza tym że woli ku*asy to jest normalnym ziomkiem. Btw. ci co mówią że im to nie przeszkadza puki nie zobaczą jak 2 gejów uprawia seks, widzieliście kiedyś jakiś stosunek homoseksualny...?Uprzedzę wasze pie**olenie , nie nie jestem homo. C:

ba...........01

2013-02-26, 19:59
judasz1234 napisał/a:

jak widzę wielki napis "dlaczego jestem homofobem", a pierwsze zdanie w artykule brzmi "homofobem nie jestem" to odechciewa mi się czytać dalej, bo chyba jakiś debil z rozdwojeniem jaźni to pisał.



Zwróć uwage na to że gość pisze o tym że media zmieniły definicję słowa "homofob". Bronek pisze że jest homofobem wg mediów i tych pedalskich kurewek, ale w rzeczywistosci, a więc według definicji medycznej nim nie jest. Mysl troche kretynie

rusofil

2013-02-26, 20:13
Widzę, że to ulubiony temat pięknych, mądrych i idealnych hetero. Takie zamiłowanie może o czymś świadczyć



Musicie bardzo lubić gejów, skoro tyle o nich gadacie. Część z was to zapewne kryptogeje, bojący się wyjść z szafy, inni to po prostu gimbusy idące z falą... I tak nic nie wywalczycie.

Cracq napisał/a:

tl;dr



Nie przyznawaj się do bycia idiotą.

ejdzbikej

2013-02-26, 20:25
k***aRomantyk napisał/a:

Nawet nie muszę tego czytać, żeby wiedzieć, że ten tekst to gówno. "Dlaczego jestem homofobem" - bo jesteś upośledzonym zjebem, voila!



won , pedale :amused:

kroplowa

2013-02-26, 20:34
Większość homoseksualistów pewnie sobie myśli, że wszyscy hetero ciągle tylko myślą 'jak to można w tyłek?!', albo 'jakby tu im napsuć krwi?!'. Otóż to czy ktoś jest homo-, zoo-, nekrofilem itp. interesuje mnie tyle samo czy ktoś cierpi na astmę. Czyli wcale. Tu warto dodać, że są homoseksualiści i (tfu!) geje! Tych pierwszych nawet nie zauważysz przechodząc ulicą, tak samo jak zoofilii, nekrofilii, onanistów itp. itd. Żyją sobie jak każdy inny, płacą podatki, nie narzucają się nikomu, zachowują swoją orientacji w DYSKRECJI jak każdy normalny człowiek. Zaś (tfu!) geje to jest całkowite przeciwieństwo wszelkich norm! Robią jakieś chore manifestacje, eksponują tą swoja tęczowatość, że aż się rzygać chce, a już na pewno nie jest to widok dla dzieci! Ich celem jest demoralizacja, rozbicie wszelkich wartości, począwszy od rodziny, a skończywszy na rozbiciu całego społeczeństwa! Jest to robactwo, które należy tępić!

Zróbcie test jeśli nie wierzycie. Zapytajcie (tfu!) geja czym jest patriotyzm? Zacznie pluć, charczeć, syczeć niczym diabeł po zetknięciu z wodą święconą. Homoseksualista nie miałby z tym problemów..

judasz1234

2013-02-26, 20:35
Reod napisał/a:

Wnioskując ze sposobu komentowania, czyli komentowania wszystkiego tylko nie artykułu (ba! Sam tytuł można przecież skomentować), zdecydowana większość aktywnych nie zadała sobie trudu. A szkoda. Może to by im rozjaśniło, czemu "dlaczego jestem homofobem" i "nie jestem homofobem" mogą mieć sens w tekście.


pierwsze wrażenie powinno być dobre, żeby zachęcić do dalszego czytania. nie mam zamiaru przedzierać się przez ch*jowy tekst w poszukiwaniu kilku dobrych słów