18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę pozytywu w negatywnym Świecie..

.Chillout. • 2010-10-27, 23:55
Buh! Po ciężkim dniu odprężenie,
Buh! W dobrym towarzystwie upalenie
Boski chillout mógłby trwać na wieki..










































Necromantee

2010-10-28, 14:57
Przyjemny i pozytywny widok:-)



@slammer
Palenie zioła to nie 'ćpanie'.

marna

2010-10-28, 14:59
Necromantee napisał/a:

Przyjemny i pozytywny widok:-)



@slammer
Palenie zioła to nie 'ćpanie'.



nie? a co w takim razie? :wtf:

paleciarz

2010-10-28, 15:02
@slammer, bloodwar, shadow
Gardze ludźmi co lubią się napie**olić jak szmata, zrobić burdę w domu albo na ulicy i na koniec zarzygać się lub zaj***ć ryjem o chodnik.

Necromantee

2010-10-28, 15:09
@marnotrawna
Nie wiem jaki jest Twój pogląd na to, ale moim zdaniem nie jest to "ćpanie". Co prawda, jest to pojęcie względne, ale zauważmy, że w porównaniu do używek legalnych: alkohol (czy papierosy), marihuana jest znacznie mniej szkodliwa, dlatego jeśli iść tym tokiem myślenia, spożywanie alkoholu to również ćpanie.

Sorry, nie umiem wstawiać filmów, ale polecam wpisać na YouTube: "Jack Cole o Narkotykach", lub niech ktoś wstawi tu ten filmik za mnie. Jest on emerytowanym policjantem z New Jersey, gdzie spędził 26 lat na walce z narkotykami, stwierdzając, że tak naprawdę jego praca nie miała sensu i obecnie jest przeciwko prohibicji narkotykowej. Polecam.

wlochi

2010-10-28, 15:10
@up
czyli Twoim zdaniem każdy kto nie jara, lubi sie napie**olić jak szmata i robić burde w domu albo na ulicy?

Su...........cz

2010-10-28, 15:16
Necromantee napisał/a:

@marnotrawna
Nie wiem jaki jest Twój pogląd na to, ale moim zdaniem nie jest to "ćpanie". Co prawda, jest to pojęcie względne, ale zauważmy, że w porównaniu do używek legalnych: alkohol (czy papierosy), marihuana jest znacznie mniej szkodliwa, dlatego jeśli iść tym tokiem myślenia, spożywanie alkoholu to również ćpanie.

Sorry, nie umiem wstawiać filmów, ale polecam wpisać na YouTube: "Jack Cole o Narkotykach", lub niech ktoś wstawi tu ten filmik za mnie. Jest on emerytowanym policjantem z New Jersey, gdzie spędził 26 lat na walce z narkotykami, stwierdzając, że tak naprawdę jego praca nie miała sensu i obecnie jest przeciwko prohibicji narkotykowej. Polecam.



Nie trudno znaleźć sobie osobę, której poglądy podzielasz i uważać ją za nie wiadomo jakie bóstwo... Również mogę polecić Ci lekturę "fakty i mity o marihuanie" i obalić twoje przekonania, jako że maryha jest mało szkodliwa. Jednak znając mentalność przeciętnego ćpuna, to i tak będziesz sobie wmawiał, że to brednie i tylko ty, ze swoim policjantem z new jersey macie racje ;)

paleciarz napisał/a:

@slammer, bloodwar, shadow
Gardze ludźmi co lubią się napie**olić jak szmata, zrobić burdę w domu albo na ulicy i na koniec zarzygać się lub zaj***ć ryjem o chodnik.



ja też, i co z tego?

Necromantee

2010-10-28, 15:32
@slammer
Nie uznaję żadnych bóstw, czy nawet autorytetów. Wiem to po prostu z autopsji. Zauważ, że prohibicja nic dobrego nam nie przynosi. Daje tylko miejsce pracy dla bossów narkotykowych, a nawet terrorystów. Ludzi zamyka się za kratkami, zamiast ich leczyć. Dealera wrzuca za kratki, dając miejsce pracy kolejnemu dealerowi i krąg się zamyka. Moim zdaniem każdy ma prawo do wolności i każdego jest sprawą indywidualną co połyka/wstrzykuje etc, tak samo jak to, jakie ubrania nosi. Jeśli chce się truć - niech to robi. Jeśli się wykończy - to nawet lepiej, człowiek jest wolny i odpowiedzialny, wie co robi, a jeśli nie, nie jest winien narkotyk a on sam
Nie jestem ćpunem, bo nie biorę twardych narkotyków, a ziółko lubię sobie zapalić od czasu do czasu.
Nie mówię również, że marihuana jest całkowicie nieszkodliwa, bo podobnie jak papierosy zawiera szkodliwe substancje smoliste, które działają źle na układ oddechowy. Mam na myśli raczej to, że marihuana nie jest uzależniająca fizycznie, a tylko psychicznie, znaczy to, że po dłuższym czasie niepalenia uzależnienie mija.
Działanie marihuany jest również subiektywne, na niektórych działa lękowo i depresyjnie (ale to głównie zależy od stężenia THC jaki jest w danej roślince), tacy ludzie najlepiej, żeby po prostu nie palili. No i zależy to również od IQ "ćpuna" (jak to nazwałeś), który powinien rozsądnie podejść do sprawy, a nie jarać, tylko ze względu na to, by przypodobać się kolegom.

tranzystor

2010-10-28, 15:58
Conscribo napisał/a:



mokre się ciężko pali ;)




Nie mokre a wilgotne. Jakby było przesuszone, to paliłbyś joint'y jak "zimne ognie".

pr...........as

2010-10-28, 16:04
16 fotka... fap fap on that

Sebeq91

2010-10-28, 16:10
7 zdjęcie: Obama? :P

Radeg

2010-10-28, 16:17
slammer napisał/a:



Nie trudno znaleźć sobie osobę, której poglądy podzielasz i uważać ją za nie wiadomo jakie bóstwo... Również mogę polecić Ci lekturę "fakty i mity o marihuanie" i obalić twoje przekonania, jako że maryha jest mało szkodliwa. Jednak znając mentalność przeciętnego ćpuna, to i tak będziesz sobie wmawiał, że to brednie i tylko ty, ze swoim policjantem z new jersey macie racje ;)



ja też, i co z tego?



Trochę faila walnąłeś, bo autor strony fakty i mity o marihuanie był w telewizji i sam przyznał, że się od niej uzależnił (czyli to zwykły ćpun i kretyn), dlatego stworzył tę stronę, nagadał o niej same bzdury i wyolbrzymił wszystko, by wkręcić ludziom, aby ci nie próbowali.

marnotrawna napisał/a:



nie? a co w takim razie? :wtf:



Ćpun to taki, co jest uzależniony od czegoś. Bierze bo musi. Dlaczego ćpunem mamy nazwać kogoś, kto pali marihuanę, bo lubi? Żeby się od niej uzależnić to trzeba się postarać.

Równie dobrze ten, co nadużywa alkoholu i pali papierosy bo musi, jest ćpunem w postaci synonimu palacz, alkoholik.

Arni.

2010-10-28, 17:06
Znowu nudna do bólu dyskusja o dragach po kilku fotach helloł nikt was nie czyta ! :mrgreen:

jestdobrze

2010-10-28, 17:12
parę zdjęć z marychą w roli główniej i ....?
co to niby ma być? śmieszne, straszne, czy co?
piwa nie ma

Buruniu

2010-10-28, 17:43
slammer napisał/a:

Gardzę ćpunami ;)



A ja pijakami, wypie**alaj.

Su...........cz

2010-10-28, 18:19
Radeg napisał/a:



Trochę faila walnąłeś, bo autor strony fakty i mity o marihuanie był w telewizji i sam przyznał, że się od niej uzależnił (czyli to zwykły ćpun i kretyn), dlatego stworzył tę stronę, nagadał o niej same bzdury i wyolbrzymił wszystko, by wkręcić ludziom, aby ci nie próbowali.



Ćpun to taki, co jest uzależniony od czegoś. Bierze bo musi. Dlaczego ćpunem mamy nazwać kogoś, kto pali marihuanę, bo lubi? Żeby się od niej uzależnić to trzeba się postarać.

Równie dobrze ten, co nadużywa alkoholu i pali papierosy bo musi, jest ćpunem w postaci synonimu palacz, alkoholik.



Ten co pije jest alkoholikiem, a ten co bierze narkotyki jest ćpunem... proste.

Idąc twoim tokiem myślenia, to dlaczego ćpunem mamy nazwać kogoś, kto wali w kable bo lubi?

Oczywiście, można uzależnić się od herbaty, kawy, masturbacji, alkoholu itp. itd., ale od marihuany, to gdzie tam! Trzeba się dobrze postarać...